Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Takole Beovićeva pojasnjuje njeno nenormalno hitro rast las po cepljenju

Takole Beovićeva pojasnjuje njeno nenormalno hitro rast las po cepljenju

Beovićeva se je na komentarje odzvala v včerajšnjem Dnevniku na RTV Slovenija in zatrdila, da se je definitivno cepila, na kar jo opominjata tudi boleča roka in slabše počutje. Za nekatere spletne medije pa je že čez dan razkrila, da je bila njena frizura zjutraj sveže navita, zvečer pa je vse skupaj že popustilo, zato je bilo videti, kot da so lasje daljši. Sicer pa je bo nedeljskem cepljenju povedala: »Ves čas epidemije pazim, da govorim realno. Ampak danes pa moram reči, da sem navdušena.«

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/beoviceva-nad-spletne-komentatorje-obstaja-spomin-na-cepljenje-384932

Ali ki verjamete ali ne?

Zakaj jo boli roka, če pa bi naj bilo cepljenje, kot ga je opisal eden prvih cepljenih Slovencev, tako nežno, da ga sploh ne čutiš?

Ali ki verjamete ali ne?

DA.

Sploh ni važno, če se je ona cepila ali ne. Ona je samo ena izmed tisočev zdravnikov pri nas in ena od milijonov po svetu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da bi gospod Janez Janša potrdil njene izjave, zato ji verjamem tudi jaz.


Saj se je cepila.
Samo s čim, je pa druga stvar.
In zakaj bi se proti koroni cepil tisti, ki sploh ne verjame v korono?
Saj so se ravno tile mafijaši družili brez mask.
Maske imajo le pred kamerami in ta reklama za cepljenje je imela isti namen.
Vse to samo za neumne in naivne ljudi.

Na moje vprašanje so odgovori stroke (frizerk) enotni – takšna sprememba las ni mogoča in naravna. Lasje pod normalnimi pogoji ne rastejo tako hitro in tudi njihovo strokovno delo ne propade v tako kratkem času.

Če ne verjamete, se lahko prepričate sami:
1. Pred cepljenjem:
[img]https://www.delo.si/images/slike/2020/06/17/o_3800673_1024.jpg[/img]
Vir: Delo

2. Po cepljenju:

[img]https://4.bp.blogspot.com/-a3ObcpVW34Q/WrrS7f4xgNI/AAAAAAAAFIw/ENpYaMTJ_KEMOMZxBVPXZvvOyf0WdQvhgCLcBGAs/s1600/Rubeus{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2BHagrid{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2B{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2528I{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2529.jpg[/img]
Vir:
http://thegrandmalogbook.blogspot.com/2018/03/rubeus-hagrid-strong-honesty-and-loyalty.html

Razni markoti pa robiti in vama podobni: paranoja, ki vas daje, je huda bolezen.
Verjetno spadate med bebce, ki verjamejo, da jih bodo s cepivom čipirali. Samo brez skrbi: kdo bi želel slediti luzerjem? Zakaj bi luzerje čipirali, kaj bi imeli od tega?
Aja pa pazite: z aviona mečejo cepivo na vas.

Meni pa sploh ni jasno tole, da oseba, ki jo je cepila, ni uporabljala rokavic?!

Počuti se dobro, sicer pa se slabše počuti in jo boli roka. Iz dneva v dan potrjuje svojo kredibilnost. In kako mora reva še drugače v življenju trpeti, da bolečino v roki in slabo počutje opisuje kot dobro.

No ja, tudi odtenek barve las je malo drugacen. Dopuscam moznost razlike zaradi razlicne svetlobe.
Ampak mene pa zanima kako da je sploh prisla na vrsto za cepljenje. Kolikor vem so imeli tisti dan cepljenje v domovih, za oskrbovance in delavce. Zdravstveni delavci pridejo na vrsto drugo rundo.

Na covid oddelku! Vse tam so cepili v 1. rundi. Mate ste eni Poden. A ti se ne bi, če bi že 10 mesecev delala tam. Svašta

Prva runda cepiva je pa sla v DSO-je. Tam pa ona ne dela kolikor vem.

Popolnoma jasno je, da sta fotki Beovićeve posneti v različnih časih!!

Ljudje, ne bodite tako zblojeni! Ne nakladat, da ima krznen ovratnik, tam pa gol vrat– ko se jasno vidi dolžina las. Pa niso popustile navijalke in sprej!!

Ženska laže! Samo ZAKAJ LAŽE??

Pa zdaj sploh ni več važno, a se je cepila. Zakaj prva ona (itak če delaš s coronimi – dela ne, samo tam okol skače) …. Ok je strokovnjakinja.

Zakaj bi se sploh morala fotkat, ko dobi špiko? In če že neki objavi – bodi poštena!!

Ker narod gleda na vsako dlako – pa še nas kradejo ko zamorce.

Pri meni je gospa porabila vse bonuse! In zdaj šefica zdravniške zbornice???
V Škofji Loki je dobila neko top občinsko priznanje – vprašam župana zakaj? Kaj je naredila za Občino, razen da stanuje tukaj.? Odgovora ni bilo!

phahahah, nebi dovolj bilo da reče cepila sem se, brez propagande?
kako vas vozaju, to je smešno.

Again and again

Slika je nedvomno narjeta poleti, sam razišči zakaj tak mislim.
Uporabi več fotk (ogromno ih je na netu)
Barva kože, poglej majico, meni se zdi ta prava poletna majica. Ki jo le poleti daješ vun iz omare.
Zanimivo je da si je na TELEVIZIJI včeraj Beovička v NULO spidirala LAsje na isti način kot na SLIKI, phahahhhaha, je-be.-no identično. Da bi prepričal OVCE. bee

Dal bom en primer, kateri sem že delil, pa bom spet.
POZOR na 1 minuto in 20 sekund kako se cepijo, phahhahahahaha!!!!

10 minuta in 35 sekund našteva kdo od slavnih se je cepil1?1′!
(ista propaganda kot sedaj)

Drugače, zgodovina se ponavlja.

https://www.youtube.com/watch?v=FRSyAaWd_EQ&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=uxL87ZJafg4


Ker se je takrat , pred par meseci, cepila zaradi nečesa drugega.
Zdaj pa samo delajo reklamo za cepivo, ker so za ta namen bili plačani.
To je del scenarija plandemije.

Ogledal sem si posnetek Dnevnika 28.12m večerna poročila 27.12 in odmeve 28.12 in moje mnenje je tako.
Na sliki cepljenja je skuštrana kot sračje gnezdo, v Poročilih 27.12 ob 22h je v tistem plašču z visokim ovratnikom, lase pa ima speglanein nameščene čez ovratnik, ko pa pogledaš višino ramen in teme vratu je jasno , ni še bila pri frizerju, enako prispevek v dnevniku 28.12 isti plašč lasje spet zjebani kot na cepljenju, zvečer v Odmevih pa je že imela novo frizuro.
Vsi namišljeni frizerji nimate pojma, teorija zarote vam je padla, vem da vas je groza igle, saj vas nobeden ne sili na cepljenje, boste pač ostali cepljeni kot ste, sam sem bil skeptik, pogovor Vide Petrovčič na rtv me je prepričal v varnost in nujnost cepljenja saj informacija ni DNK ampak RNK zapis katerega prebere imunski sistem.

Seveda ji vedno verjamemo, tako kot Janezu Janši in tudi Angelci Likovič, katera je imela delujočo aplikacijo Ostani zdrav na svojem iphone-u, že nekaj časa preden je sploh obstajala verzija za jabčk.
Vsi zgoraj navedeni predstavniki najbolj resnicoljubne stranke SDS se seveda nikoli še niso zlagali.

Ne, po tej sliki se ji ne da verjeti. Žalostno. S posnetkom je naredila ogromno škodo cepljenju. Mogoče pa je to bil njen cilj?!


Tista, ki je imela instalirano neobstoječo aplikacijo ni bila Likovičeva, ampak Zofija Mazej Kukovič, ministrica za zdravje v bivši Janševi vladi. in SDS-ova poslanka v EU parlamentu.
Pamet in razgledanost pa taka.

New Report

Close