Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole je bilo…

Takole je bilo…

Najprej vsem gmajnarjem lep dan. Vas zelo pogrešam, samo sem v takem zosu…. no raj ne bi…

Torej samo poročilo. Sva šla z norim (sorry sorry našim sem mislila napisat
:-)) zajčkom na “kavo”, k je bla tko močna, da so mi na poti domov po pomoti vzeli izpit za avto. Sem se držala reda in peljala po levi strani pa so norci pozabl, da se prometni režim spreminja. Jah, kaj češ. Se zgodi.

No zajči, jaz sem se mela lepo…. Upam,da kmal ponoviva

Š:

He, he, dobro jutro moj medi – pandi :)))
Nori zajček :)))))))))))))))))))))))
Mja, tudi meni je bilo zelo lepo . Saj to ne pišem kar tako, s pandico je namreč res luštno .
Še nikoli se namreč nisem vozila po nasprotnem voznem pasu, poslušala osupljive krike mimoidočih ( meni so bili to božanski kriki negodovanja ) in povsem jasno mi je bilo, da prav daleč tako ne bo šlo.
No, saj če so ti vzeli izpit ni nič hudega, pač potrdilo več, kako policija nima pojma o prometnem režimu .
A tisto, da je bila kava ?
Čemu imam danes glavo ko sod in kožuh čisto sfrfaljen ?
Pod nujno, morava zadevo kmalu ponoviti !!!
Bil je lep ponedeljek !

zajček ti lima cmoka ..

zivjoooo Pandica!!
jest grem tud na kavo, na kavo, na kavo
jupijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

He , he , a po levi :)))
Ti je pa tist obisk Irske močno zaznamoval 😉

Nikita pa v stvari zelo sčustvuje s Špelo !!! Kaj bo pa zdaj ? Kdaj ga dobiš nazaj ?
A je treba zdaj po novem kaj ponavljat , mislim , kake prometne predpise in to ?
Aja , pa ne bit preveč žalostna ( čeprav se tud Niki še zmeri žre za tista razbita vrata)

Saj za iz Ljubljane v Ljubljani na kofe it pa
res ne rabiš izpita . Kaj sta sploh še avto
vlekle na kofe .

Če bosta sedaj pa peš hodile “na kofe “,
se bosta pa še lepše imele . Zihar .

A z norim zajčkom? Dej pazi se! Kava je zlo močna! Hm, mogoče bi šla pa zravn… klin se s klinom zbija sej veš…

Ma zajči moj – kriki so tud mene prevzeli….

Cmoka tud teb

He he Niki. Bo že, bo že. Sej najbl me je skrbel, kako bova z zajčkom prišli tja dol v tiste lepe jabolčne kraje, ma k se je Štump tok ponujal s prevozom, nau problem….

Aja Irska ja. Irska je bla kava ja….

jaaaaaaaaaaaaa supeeeer jest sm tko vesela, če boš pa še ti prišla
bom pa še bolj:)))

Pa ja da bova. Zajčki majo hitre noge, medvedi pa dolge. Pa ni problema. Peš prideva kamor hočva.

No ja, pa sej mamo tud zelence v Ljubljani…

V to sem bla pa sigurna , he , he :))))

Niki ve , kako je irska kava fina, njam (evo , pa me bo Brus spet oklincal , da se pr men vse konča s hrano 🙂

ja ta zeleni merđoti so zakon:))
sploh pa sem zdej še jest tuki s pičipoklom;-)
ga vsak dan mal pobožam da mi bi ja še dooolgo služil….

pa Severnica nkol ne pije alkota kadar vozi (in ker skoraj zmeri vozi
pol zlo redko…..). Viš bom pazla na zajčka pa medvedka pa nov nobenga
problema s spremnjenim prometnim režimom;-)
Zajček pa Medo mata v redi noge jaz mam pa lučko pa kompas!!!!!

sem se prebil skos tale kofeteraj, pa prometne režime in izpite… me je že orenk taskrbelo…. same ženske, sej se jim lahk še kej naredi, brez moške pomoči… No ko sem zdej prebral, da ma severnica s sabo lučko pa kompas… Me pa ne skrbi več :)))) Vesel kofeteraj vam želim!!!

hehe Jani, jest mam oprema!!!

Škrati so zlo neodvisni pa pazjo – učke na pecljih pa reflekse trenirat pa gre:))
Če pa kdaj zahaklajo pa bojo Bruska, Janija al pa Nikitinga hirota zvrcnil;-)

cmoka Jani

no sej, vem da so škratje vsestranske persone 🙂 in prov je tako, da ima tud naš “Ke u tri dni” svojga škratka… sej če pogledam.. kaj se vse tukaj gor pojavalja, smo en mjhn svet :))))))))))

Jani vrača cmoka :)))

Pa se nič ne vidi… Pri meni je pa to očitno :-))

New Report

Close