Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole je na nasih mejah s Hrvasko

Takole je na nasih mejah s Hrvasko

Glej, brigi se zase.
Mi je pa res zanimiv dečko. Če bi bila samska, bi se pa mogoče res spoznala z njim, ker mi deluje čist ok.[/quote]
To je tvoj nivo. fužinski frajerji, te še povohali nebi.[/quote]

Pač tvoje mnenje.
Frendov in frendic imam ful, pa ne sam po Fužinah, imam tud frajerja, ki me ljubi, tako kot jaz njega, še enga pa ne rabim 😉

Več časa preživiš na MON-u, kot pa z njim.

Vrjamem da ne več kot ti 😉

Vrjamem da ne več kot ti ;)[/quote]

Očitno imaš cajta na pretek, visiš tuki non stop in čekiraš kolk je kdo gor, sploh pa kolk je gor Ena južna 😀
Res si boga, se mi pa že kr mal smiliš.

Ob tej uri bi moral biti na tebi v postelji, ti pa visiš na MON-u.

Ja, ko bova skup zaživela bo vsak dan in vsako noč 😉
A si res tolk glupa al se sam delaš?
Živim v stanovanju skup s starši in bratom, isto on, a zdaj naj ga pripeljem domov, da bo spal z mano al pa da grem jaz h njemu, haloooo? Kje imaš tikvaro? No ja, razn če bi pri teb bilo to drugač. Pri men je tako kot je. Pride ko so moji doma, tud jaz grem h njemu ko so njegovi doma, spim pri njemu takrat pa ziher ne, tud on pri men ne. Vse to pa izkoristva, ko mojih al njegovih ni doma. Te še kaj zanima?
Upam da mi boš počas nehala težit, drugač pa vsaj najprej premisl ptedn zineš oz napišeš.

Ja, ko bova skup zaživela bo vsak dan in vsako noč 😉
A si res tolk glupa al se sam delaš?
Živim v stanovanju skup s starši in bratom, isto on, a zdaj naj ga pripeljem domov, da bo spal z mano al pa da grem jaz h njemu, haloooo? Kje imaš tikvaro? No ja, razn če bi pri teb bilo to drugač. Pri men je tako kot je. Pride ko so moji doma, tud jaz grem h njemu ko so njegovi doma, spim pri njemu takrat pa ziher ne, tud on pri men ne. Vse to pa izkoristva, ko mojih al njegovih ni doma. Te še kaj zanima?
Upam da mi boš počas nehala težit, drugač pa vsaj najprej premisl ptedn zineš oz napišeš.[/quote]
Potem vidva sploh ne sexata? A zato iščeš kandidate na MON-u. Se opravičujem, nisem vedela.

Ja, ko bova skup zaživela bo vsak dan in vsako noč 😉
A si res tolk glupa al se sam delaš?
Živim v stanovanju skup s starši in bratom, isto on, a zdaj naj ga pripeljem domov, da bo spal z mano al pa da grem jaz h njemu, haloooo? Kje imaš tikvaro? No ja, razn če bi pri teb bilo to drugač. Pri men je tako kot je. Pride ko so moji doma, tud jaz grem h njemu ko so njegovi doma, spim pri njemu takrat pa ziher ne, tud on pri men ne. Vse to pa izkoristva, ko mojih al njegovih ni doma. Te še kaj zanima?
Upam da mi boš počas nehala težit, drugač pa vsaj najprej premisl ptedn zineš oz napišeš.[/quote]
Potem vidva sploh ne sexata? A zato iščeš kandidate na MON-u. Se opravičujem, nisem vedela.[/quote]

Čedalje bolj dokazuješ kakšna butara si.
Imava srečo oba, da so tako moji kot njegovi, kar velik odsotni od doma, zato ni problema glede seksa 😉
Nism pa tud tak tip ženske, da bi bila 24h na dan z njim. Grem rada tud s frendicami vn, brez njega. Isto bo, ko ali če bova zaživela skup.


Potem vidva sploh ne sexata? A zato iščeš kandidate na MON-u. Se opravičujem, nisem vedela.[/quote]

Čedalje bolj dokazuješ kakšna butara si.
Imava srečo oba, da so tako moji kot njegovi, kar velik odsotni od doma, zato ni problema glede seksa 😉
Nism pa tud tak tip ženske, da bi bila 24h na dan z njim. Grem rada tud s frendicami vn, brez njega. Isto bo, ko ali če bova zaživela skup.[/quote]
Priznaj da je slab jebač, zato iščeš novega. Ni sramota priznati, ampak zanikati resnico.

Čedalje bolj dokazuješ kakšna butara si.
Imava srečo oba, da so tako moji kot njegovi, kar velik odsotni od doma, zato ni problema glede seksa 😉
Nism pa tud tak tip ženske, da bi bila 24h na dan z njim. Grem rada tud s frendicami vn, brez njega. Isto bo, ko ali če bova zaživela skup.[/quote]
Priznaj da je slab jebač, zato iščeš novega. Ni sramota priznati, ampak zanikati resnico.[/quote]

Če mi karkol pri njem ne bi bilo všeč, ne bi bila z njim!
NIKOL ne bi iskala jebača, dokler sm z nekom v vezi! Tega še nism nardila, niti ne mislm.
Najprej konec potem pa gremo spet v akcijo 😉


Priznaj da je slab jebač, zato iščeš novega. Ni sramota priznati, ampak zanikati resnico.[/quote]

Če mi karkol pri njem ne bi bilo všeč, ne bi bila z njim!
NIKOL ne bi iskala jebača, dokler sm z nekom v vezi! Tega še nism nardila, niti ne mislm.
Najprej konec potem pa gremo spet v akcijo ;)[/quote]
Dober bo, dokler ne najdeš boljšega, te čisto razumem. Bolje živ tič, kokr pa vibrator.

Če mi karkol pri njem ne bi bilo všeč, ne bi bila z njim!
NIKOL ne bi iskala jebača, dokler sm z nekom v vezi! Tega še nism nardila, niti ne mislm.
Najprej konec potem pa gremo spet v akcijo ;)[/quote]
Dober bo, dokler ne najdeš boljšega, te čisto razumem. Bolje živ tič, kokr pa vibrator.[/quote]
Ga niti ne iščem. Če bova šla kdaj narazn, takrat začnem spet iskat. Jbg, taka sm.


Dober bo, dokler ne najdeš boljšega, te čisto razumem. Bolje živ tič, kokr pa vibrator.[/quote]
Ga niti ne iščem. Če bova šla kdaj narazn, takrat začnem spet iskat. Jbg, taka sm.[/quote]
Ponudb ti na MON-u ne manjka. Posebaj me je impresioniral tisti, ki te je klical soseda. Ne vem mu nicka, ampak zajeban igrač je bil.


Ga niti ne iščem. Če bova šla kdaj narazn, takrat začnem spet iskat. Jbg, taka sm.[/quote]
Ponudb ti na MON-u ne manjka. Posebaj me je impresioniral tisti, ki te je klical soseda. Ne vem mu nicka, ampak zajeban igrač je bil.[/quote]

Lej ne vem, še nikol v lajfu se z nobenim nism dobila kr tako na slepo, prek neta…
Sama imam kr dobr občutek za ljudi, to mi jih je že kr neki rekl. In ja, tud sosed je ful v redu, ampak bo vseen ostal sam sosed.


Ponudb ti na MON-u ne manjka. Posebaj me je impresioniral tisti, ki te je klical soseda. Ne vem mu nicka, ampak zajeban igrač je bil.[/quote]

Lej ne vem, še nikol v lajfu se z nobenim nism dobila kr tako na slepo, prek neta…
Sama imam kr dobr občutek za ljudi, to mi jih je že kr neki rekl. In ja, tud sosed je ful v redu, ampak bo vseen ostal sam sosed.[/quote]

RESPECT.


Ponudb ti na MON-u ne manjka. Posebaj me je impresioniral tisti, ki te je klical soseda. Ne vem mu nicka, ampak zajeban igrač je bil.[/quote]

Lej ne vem, še nikol v lajfu se z nobenim nism dobila kr tako na slepo, prek neta…
Sama imam kr dobr občutek za ljudi, to mi jih je že kr neki rekl. In ja, tud sosed je ful v redu, ampak bo vseen ostal sam sosed.[/quote]
Sosed se je vrjetno malo šalil, tudi ti boš njemu vrjetno ostala samo soseda. Sam model obvlada z ženskami, se vidi po njegovem pisanju.

Lej ne vem, še nikol v lajfu se z nobenim nism dobila kr tako na slepo, prek neta…
Sama imam kr dobr občutek za ljudi, to mi jih je že kr neki rekl. In ja, tud sosed je ful v redu, ampak bo vseen ostal sam sosed.[/quote]
Sosed se je vrjetno malo šalil, tudi ti boš njemu vrjetno ostala samo soseda. Sam model obvlada z ženskami, se vidi po njegovem pisanju.[/quote]

Vsi vemo, da si ti ta sosed, sedaj pa prenehaj s provokacijami in pojdi raje spat.

Lahko noč

Lej ne vem, še nikol v lajfu se z nobenim nism dobila kr tako na slepo, prek neta…
Sama imam kr dobr občutek za ljudi, to mi jih je že kr neki rekl. In ja, tud sosed je ful v redu, ampak bo vseen ostal sam sosed.[/quote]
Sosed se je vrjetno malo šalil, tudi ti boš njemu vrjetno ostala samo soseda. Sam model obvlada z ženskami, se vidi po njegovem pisanju.[/quote]

Ah, itak, vem 😉


Sosed se je vrjetno malo šalil, tudi ti boš njemu vrjetno ostala samo soseda. Sam model obvlada z ženskami, se vidi po njegovem pisanju.[/quote]

Vsi vemo, da si ti ta sosed, sedaj pa prenehaj s provokacijami in pojdi raje spat.

Lahko noč[/quote]

Sm tud jaz zdej na konc pomisnla na to 😉

Vsi vemo, da si ti ta sosed, sedaj pa prenehaj s provokacijami in pojdi raje spat.

Lahko noč[/quote]

Sm tud jaz zdej na konc pomisnla na to ;)[/quote]
Če tko misliš, tudi prav.

Sm tud jaz zdej na konc pomisnla na to ;)[/quote]
Če tko misliš, tudi prav.[/quote]

Jbg, poglej si način pisanja.


Ne širi lažne propagande.Kolono povzročajo izključno naši. Sak dan grem nekajkrat čez mejo in hrvaški policaj mi prav nikoli ne vzame osebne.Isto vidim avte pred seboj skoraj vsakega spusti brez kakršnegakoli pregledovanja dokumentov.Ti pa lažeš in skušaš naprtit krivdo za vrste kontra strani,ki ni nič kriva za to.

Dokler časa bodo teroristični napadi po mestih zahodne Evrope, toliko časa bodo politiki prisiljeni, da NEKAJ ukrenejo. Poostrena kontrola mej je nekakšen ukrep, ki naj bi potolažil državljane, da NEKAJ se pa le počne in stranke na oblasti, na takšen način preprečujejo porast populistične desnice, ki propagira zaprtje mej, češ, poglejte, kdaj smo že mi to uvedli.
Meja, jasno, nihče ni zaprl ko je bil čas za to.
Vsakemu rutiniranemu policistu na meji je popolnoma jasno, kaj je ciljani pregled in kdo mu je sumljiv. Toda taki pregledi ne bi prizadeli običajnih potnikov, ampak bi pri njih poglobil občutek, da se ne počne nič, ki bi ob novih napadih samo še eskaliral.
Z varnostnega vidika, se o poostrenih kontrolah veliko piše in zanje je moral slišati vsak. Tudi potencialni teroristi, ki bi se po dejanju želeli umakniti drugam. Poostrene kontrole delujejo preventivno.
Naslednji korak bo zaostritev mejnih kontrol znotraj Šengena. Vojak in policist na Avstrijski meji sta za nas že dolgo časa realnost, čeprav ne kontrolirata izhoda, samo vhod.
Možnost vrnitve na staro … to so nam Arabci, migranti … že odvzeli, oziroma so nam naši izvoljenci.

Vecina ni tega avtoricinega clanka razumela.
Poanta je v tem, da nasi policaji imajo sistem za preverjanje oseb. Na kratko vtakne dokument v napravo, naprava precekira in ti vrne dokument in gres. Traja pol minute. Hrvati pa tega sistema nimajo in kucajo in kucajo, se vmes se dvakrat zmotijo in minute tecejo.
Meni se to dogaja vedno ko grem cez mejo – do 3x na teden.

Zdaj, ko je še Avstrija poostrila nadzor, bo pa Slovenija občutila posledice svojih dejanj.

New Report

Close