Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Takole živim preventivno

Takole živim preventivno

Če torej hodim – služba (peš ali z lastnim avtom) – domov – sprehod – trikrat na teden v lokalno trgovino bolj pozno zvečer – neskončno umivanje in razkuževanje rok – lahko rečem, da sem naredila vse za lastno varnost? Res me to zanima.

Ja, s tem da si boš z nenehnim umivanjem uničila povrhnjico in možno tudi zmehčala nohte.:)

Teoretično da, če bi šlo za gripo. Za ta virus pa žal ni dovolj podatkov, da bi lahko rekli, ali je to dovolj. Moralo bi biti, a se ne ve.
Zakaj bi sicer Kitajci tako intenzivno špricali, kaj, ne vemo, po cestah in v vhode stavb?

Nič tragičnega.
Nohti se nazaj utrdijo, kožo pa maži in vmasiraj zvečer na debelo uno klasično niveo, temnoplavo. Dela čudeže 🙂

Pridna si 🙂

Ja, tole z nohti zna biti prava tragedija. Kaj okužba in morebitna posledična odpovex pljuč in drugih vitalnih organov, nohti so važni. Le kako si bo lahko na zmehčane nohte naflosala vso kemijo, ki je očitno blagodejna, umivanje rok pa škodljivo.

Izvajaš zelo dobre protivirusne ukrepe. Manjka samo še en ta kratek za viruse pomorit. Tako bi rekla teta moje mame, ki je živela več kot 90 let. Je imela različne rastline v šnopc namočene. Je točno vedela kaj je za kaj dobro.
Pa da se neham hecat – upam da so ti ukrepi dovolj učinkoviti tudi proti temu virusu.

Ja, tole z nohti zna biti prava tragedija. Kaj okužba in morebitna posledična odpovex pljuč in drugih vitalnih organov, nohti so važni. Le kako si bo lahko na zmehčane nohte naflosala vso kemijo, ki je očitno blagodejna, umivanje rok pa škodljivo.
[/quote]

Ja, tragedija je; noht se mi je zlomu na notr. :)) Enkrat sem mela že skor obsession. Zdaj si jih bom samo po potrebi. :))))

New Report

Close