Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka tale Jerca Legan je pa res…

tale Jerca Legan je pa res…

Mislim, jokca, kako hudo je poslušati zlobna opravljanja, a po drugi strani se gresta javno afero in potem še javno izjavi (danes za Jano), da jima je letos “uspelo na hitro odstraniti vse ovire, da sta lahko zaživela skupaj.” Se pravi njegovo ženo in njegove otroke.

Krasno Jerca, čestitke.

Kdo pa je Jerca Legan? Resno sprašujem. Prvič slišim??

http://www.google.si/search?source=ig&hl=sl&rlz=&q=jerca+legan&meta=lr%3D&aq=f

Kaj pa je lahko lepše novoletno darilo za bivšo Cviklovo ženo? Je vsaj mora ne bo več tlačila!!!

V takšnih zadevah ženske pozabljajo (tudi moški), da se jim lahko takšna stvar zgodi še enkrat.

Kaj hočem povedati?

Torej, če je Cvikl “šubi du” s to Jerco, ima ded že nekaj prakse s takšnim načinom življenja. Torej prva priložnost, ki jo bo ponovno dobil, bo po vsej verjetnosti spet probal, če je še “dobra roba” itd. –> dokler ga draga ne bo ulovila- He-he.

Ženska pa z dolgim nosom novemu življenju nasproti

A bi brez tistega Janševega dreka od cajtenga kdo vedel za to? No, očitno se mu je splačalo. S člankom o Cviklu in Kresalovinih izletih v Milano je zadel v polno.

Pa je kljub temu na volitvah popušil, hi, hi.

Zakaj ste pa vse tako hudobne? kaj pa vas to pravzprav briga?

jih osebno ne poznam, na videz sta oba lepa, zrihtana, novinarji pa itak lovijo kar zmorejo za tiražo,

bi enako pisale če bi šlo za vajine znance, prijatelje, ali celo sorodnike?

ali se vam ne zdi da s tem tudi koga žalite, naprimer njegovo ženo?

A je že bivša? Nazadnje sem slišala, da je še vedno uradno poročen, živi pa vseeno skupaj z Jerco.

Česa ne razumeš? Da je živ človek lahko ovira? Je, ko ga ne potrebuješ več. Ogabno je, da ženska tako govori o njegovi ženi in otrocih.

Važno, da sta na videz lepa in zrihtana. Če ne bi bila, bi še ti udrihala po njih, kajne?

Cvikl in Jerca sta lepa???????????? Pa ti to resno?

Jerca ni lepa, Cvika je pa zdrizast do konca. Sploh kadar je brez očal in škili, pa še cvili, ko govori. Nekaterim se priimek res krasno ujema z značajem in lastnostmi. Jerca pa – mila jera. Majke, čist tko!

Meni sta sicer nezanimiva in niti malo posrečena, in se resno sprašujem, kako se sploh lahko pojavita v kakšnem mediju.

Če človeka ne poznam, ga ne opravljam, ne v dobrem ne v slabem…

rekla sem le, da sta mi navidez lepa, gledala sem tudi nekatere fotografije J. Legan, ki so izjemno lepe, predvsem črnobela ko drži fotoaparat v roki, M. Cvikl je tudi lep moški…. mar ni?

in čemu ta gonja proti njim? brez veze, mene ne gane, pač še en par, kjer se moški loči in ponovno poroči, mar ne poznate osebno nikogar?

http://www.rtvslo.si/kultura/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=17&c_id=22436

Čisto slučajno sem padla v tole Jerco in vse prebrala, kar se o njej najde na netu. Vse, ki karkoli veste o njenem fotru, prosim, napišite. Se mi zdi,da ga poznam precej dobro. Ali pač ne. Pišite!

Njena zgodba me spominja na tisto izpred skoraj 20 let ko je naso znano igralko Judito zapustil moz ker je njegova ljubica zanosila. Ljubica je bila voditeljica oddaje Preverjeno in glej ga zlomka enako usodo je Lencica docakala ko ke njen frajer naredil otroka eni mlajsi in jo je odfrcala. Jerci se lahko enako pripeti samo zaveda se tega ne…


Omg babšeta glupa

New Report

Close