Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Tale smrklja misli da bo postala zvezda interneta

Tale smrklja misli da bo postala zvezda interneta

zdaj je že nadgradila svojo verzijo obolelosti:
Vaš link

Še prej pa je že objavljala svoje izkušnje s Koronavirusom:
Vaš link

Skratka, punca je zbolela in svojo okuženost poskuša prodajati kot neko “UAU” zgodbo, najbrž ji zdaj več ne “tečejo solze obupa” in študira, kako čimbolje poskrbeti za samopromocijo.

Jaz njene zgodbice ne kupim, enostavno preveč dramatizira, išče pozornost in oglede, tako kot tisti čoravi Rok, ki je krulil iz infekcijske klinike in delal dramo……, bomo videli, kakšne nebuloze bo ta smrklja objavljala iz bolnice. Takim trolom bi bilo treba na živo vtakniti cev respiratorja v gofljo in naprej do pljuč in naj potem vidijo, iz česa se delajo norca.

Packa.

Od človeka

Dokazala je vsaj dvoje, da slabo prenaša trpljenje, da ima slab imunski sistem, najbrž fensi vegeterjanka, češ to je zdravo, ko prileti virus je pa tilt !
Treba je jesti domačo hrano, raznovrstno, popit kak alkohol in zdravje je zagotovljeno.

Če bi ji pljuča zalival , se ne bi afnala pa besedičla na posnetku.

Me veseli, da objavlja in ji želim, da ne bi nehala objavljati.

Jaz imam. Svoh si. Zebe. Boli vse. Vročino imam 37,5.
Če zdržim se tri dni bom imun.

midva z delavcem na šiht popijeva liter žganice , domačega sadjovca katerega kuha moj oče pri osemdesetih, vsako leto bolj obvlada,letošnja izdaja je tako dobra da bi se je človek kar z lahkoto navadil, žena je nesla liter s sabo na delo v biro in kot pravi so Fruktalov sadjovec postavile v kot, raje imajo domačega..

Pa ti si sramota za človeštvo.
Prav je, da sporoča kako je v resnici, da folk vidi, da korona ni navaden prehlad ali gripa, da zdravila ni in da te vzamejo v bolnico šele, ko je stanje tako kritčno da ne moreš dihat, da te priklopijo. Prej moraš biti pa v samoizolaciji, da ne ogroziš še drugih.

Res, da te ni sram. Iz Italije, je medicinska sestra rekla (ene menjše bolnice v predmestju Milana), da kdor je na umetnem dihanju, to je približno 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih, da se še nihče, NIHČE ni popravil in da rabijo bolj spodbune novice, ker imajo vsi zaradi tega nočne more. Seveda to ni isto, kot na kisiku. Ti ljudje, ki so na umetnem, pač ne dihajo več… Nad 100 jih je že umrlo od približno 800 obolelih.

Da te ni sram, da se tako norčuješ iz tako resne bolezni – kogar pač napade.

Pa ti si sramota za človeštvo.
Prav je, da sporoča kako je v resnici, da folk vidi, da korona ni navaden prehlad ali gripa, da zdravila ni in da te vzamejo v bolnico šele, ko je stanje tako kritčno da ne moreš dihat, da te priklopijo. Prej moraš biti pa v samoizolaciji, da ne ogroziš še drugih.

Res, da te ni sram. Iz Italije, je medicinska sestra rekla (ene menjše bolnice v predmestju Milana), da kdor je na umetnem dihanju, to je približno 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih, da se še nihče, NIHČE ni popravil in da rabijo bolj spodbune novice, ker imajo vsi zaradi tega nočne more. Seveda to ni isto, kot na kisiku. Ti ljudje, ki so na umetnem, pač ne dihajo več… Nad 100 jih je že umrlo od približno 800 obolelih.

Da te ni sram, da se tako norčuješ iz tako resne bolezni – kogar pač napade.
[/quote]

Aha, torej ona sporoča, kako je v resnici. Izgleda fino. Medtem, ko ti voda zaliva pljuča, komaj dihaš in si na robu joka, se veselo smehljaš, ter z namalanami trepalnicami poziraš za selfi, enega z maskico, pa enega brez,…. Res hudo. Tisti, ki so res bogi in na umetnem dihanju, jim na kraj pameti ne pade loviti prave svetlobe in zornega kota za hud selfi, niti tega fizično ne zmorejo. Ok? Jaz tudi ne kupim njene zgodbice. Ti pa lajkaj, kdo ti brani?

Aha, torej ona sporoča, kako je v resnici. Izgleda fino. Medtem, ko ti voda zaliva pljuča, komaj dihaš in si na robu joka, se veselo smehljaš, ter z namalanami trepalnicami poziraš za selfi, enega z maskico, pa enega brez,…. Res hudo. Tisti, ki so res bogi in na umetnem dihanju, jim na kraj pameti ne pade loviti prave svetlobe in zornega kota za hud selfi, niti tega fizično ne zmorejo. Ok? Jaz tudi ne kupim njene zgodbice. Ti pa lajkaj, kdo ti brani?
[/quote]

…da ima za profilko 5 let staro fotko?…

…da ima za profilko 5 let staro fotko?…
[/quote]

Ne govorim o profilni sliki, ampak o fotkah, ki jih je posnela sedaj v bolnici.

Aha, torej ona sporoča, kako je v resnici. Izgleda fino. Medtem, ko ti voda zaliva pljuča, komaj dihaš in si na robu joka, se veselo smehljaš, ter z namalanami trepalnicami poziraš za selfi, enega z maskico, pa enega brez,…. Res hudo. Tisti, ki so res bogi in na umetnem dihanju, jim na kraj pameti ne pade loviti prave svetlobe in zornega kota za hud selfi, niti tega fizično ne zmorejo. Ok? Jaz tudi ne kupim njene zgodbice. Ti pa lajkaj, kdo ti brani?
[/quote]

Itak, saj se z aviona vidi, da objavlja zaradi samopromocije.

Nihče se ne dela norca iz bolezni in zalivanja pljuč, dejstvo pa je, da ona, v kolikor bi resnično imela take probleme, sigurno ne bi objavljala videov iz bolnice, ampak lepo ležala in imela vsaj kisik napeljan do nosa.

Pa še – najprej je rekla, da “je bila noč iz petka na soboto peklenska”, da je “imela težave z dihanjem in bolečinami v pljučih”, nato je izvedela za rezultate…. potem naj bi bilo naslednje dni kao vse ok, in čez xy dni šele naj bi ji “pljuča zalivala voda”, ha, ha, ha, nakar je poklicala rešilca…. in šla na snemanje videov v bolnico. LOL

New Report

Close