Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tangice in boksarce

Tangice in boksarce

Ola! Zdaj pa bomo udarli eno tako temo….Tangice in boksarce…..Če smo se že od tega pogovarjali…. Ženske tangice…..moškim se cedijo sline…..Moške tangice????? Brez komentarja. Ženske boksarce…..tipi bi rekli, to je za stare none….moške boksarce….(oprijete seveda)……eeee….tu se pa meni cedijo sline….he,he,he….. Vaša mnenje, odgovori, pripombe….

He he he, med in mleko

Med in mleko…..Prosim….objasni no malo….

tkole…. no tema je jako zanimiva, zato ji je pač treba posvetiti nekaj več časa…

Jest osebno sem hehehehe tangice že probu… ma okej, če odmislim, da te tisti trakec žuli v rit ku stu mater, da pogled v špeglu ni bil nič kaj poživljajoč … so tangice za dedca… za probat čist ok :))))

Boksarce… tko tko… nisem probal, stvar zgelda kul… tko da… ne bi komentiral, vsaj dokler sam ne sprobam :))

Tangice v povezavi z žensko…. ja… pol se pa cedi… mleko pa med ja.. pa še kej druzga, kar pa ne bi napisal sem gor, ker bom spet obtožen vulgarnosti :))))))

Na koncu bom rekel tkole… vsake oči majo svojga malarja in vsaka rit svoje gate (vsaj večinoma)

zvezdica… zadovoljna?

Pa še marsikaj bi lahko napisali… a ne Jani?

Mene pa ne zanima toliko kakšne so gatke, ampak tisto pod…..he he he…

aha!!!! :)))))

opa.. žlehtna srnica :)))))))))))))))) no ja.. sej.. tangice so že tko al tko … same po sebi bolj izgovor ;))))))))))

Ha….Brihtna tale srnica……Ni važen paketen, važno je, kaj je v paketku…..

zajček ti lima nočni cmok :))))))))))))))

New Report

Close