Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Žagar

Tanja Žagar

Zakaj zgoraj omenjena nosi skos kape?

Res me zanima,a ima lasuljo pod njo?

Baje da ima raka

Odgovor na objavo uporabnika
Biser_359, 24.04.2024 ob 18:28

Baje da ima raka

Ojoj…sicer sem to tudi jaz nekje prebrala,no upam da ni res,ce pa je…ji pa zelim vse dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Solata607, 24.04.2024 ob 18:36

Ojoj…sicer sem to tudi jaz nekje prebrala,no upam da ni res,ce pa je…ji pa zelim vse dobro.

Moje informacije niso preverjene, pa vendarle.. če pogledate njen profil, res je drugačna. Ima lasuljo, je bleda in celo shujšana. Nekaj je.

Odgovor na objavo uporabnika
Biser_359, 24.04.2024 ob 18:38

Moje informacije niso preverjene, pa vendarle.. če pogledate njen profil, res je drugačna. Ima lasuljo, je bleda in celo shujšana. Nekaj je.

Sej ravno danes ko je pela za klavirjem,je imela cepico,spodi se je pa videlo,da je lasulja…cudno zgledalo vse.

Ce noce povedat javnosti,je njena stvar seveda…

Ja, so že pisali o tem kak mesec nazaj.

Pač zasebnost…

Ne vem če bi se smejala in nastopala če bi res zbolela. Ampak nosit kapo v stanovanju deluje čudno.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo bi vedel671, 25.04.2024 ob 09:26

Ne vem če bi se smejala in nastopala če bi res zbolela. Ampak nosit kapo v stanovanju deluje čudno.

 

Meni Tanja od vedno deluje taka pozitivna oseba. Petje, smeh pomaga pri bolezni. Vse dobro, Tanja !!

 

Opažam enako,lasulja 100 posto, drugačna,ne zdrava. Želim ji vso srečo!

Če je zbolela je to seveda žalostno pa vendar bi lahko bila toliko spoštljiva do publike in oboževalcev in povedala tako kot je, se potem malce odmaknila od javnosti, se pozdravila in vrnila. Tako pa neko fejkanje z lasuljo, klobuki, kapami, rutami in skrivanje dejanskega stanja je metanje peska v oči za Tanjo. Kot da je sramotno če zboliš.

Nekaj se dogaja a mi tega ne bomo vedli ko prefrigana mala zna lepo prikrivat. to je pa učenka od mikija.

Odgovor na objavo uporabnika
pozitivna861, 25.04.2024 ob 09:33

 

Meni Tanja od vedno deluje taka pozitivna oseba. Petje, smeh pomaga pri bolezni. Vse dobro, Tanja !!

 

 

Tanja naj kar poje, naj se smeje. To ji bo pomagalo. Ona je od vedno taka nasmejana, pozitivna. Vse dobro ji želim!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Slika ni realna, 25.04.2024 ob 10:36

Če je zbolela je to seveda žalostno pa vendar bi lahko bila toliko spoštljiva do publike in oboževalcev in povedala tako kot je, se potem malce odmaknila od javnosti, se pozdravila in vrnila. Tako pa neko fejkanje z lasuljo, klobuki, kapami, rutami in skrivanje dejanskega stanja je metanje peska v oči za Tanjo. Kot da je sramotno če zboliš.

Se strinjam. Ampak ko pa zboliš, pa drugače gledaš na to, dejansko ljudje skrivajo  bolezen, kot da je sramota, čeprav seveda ni, vsak lahko zboli. Moja mama je bila ista, bratranec isti, oba skrivala. Ji pa želim vse dobro in naj bo močna.

Čim prej naj okreva, če je že kaj na tem. Bogi makedonče.

Nič ne pravim je simpatična ampak glumit da si dobro četudi nisi je tako-tako. Zdravje je samo eno, jebeš koncerte in veselice daj že za voljo otrok pusti vsa socialna omrežja in si porihtaj zdravje. Čemu je pomembno da ona tam špila na klavir in poje v domači dnevni sobi s kapico na glavi ko vsi vidimo da nekaj ni ok. Tudi smeje se na silo in tega ne more skrit. Al so tolk požrešni tile estradniki da jim je samo to važno kje se bodo pokazali in kje nastopali.

Spremljam jo že iz časov foxy teens. Nikoli prej ni nosila kapic. Imela je različne čopke, frizure, nikoli pa raznih kapic, klobukov. Tole s kapicami sem začela opažat v začetku letošnjega leta. Shujšana, bleda, hripava že mesece. Mogoče kaj s ščitnico? Pa zato tudi izpadajo lasje. Ali pa alopecija?

Ni res, kaj vse eni ven vlacjo

Pustite ji zasebnost. Ti ki si nujno morala odpret to temo, se zavedaš da morda obstaja nekdo ki lahko o tebi odpre temo? Ti bo ok?

Odgovor na objavo uporabnika
???, 25.04.2024 ob 16:26

Pustite ji zasebnost. Ti ki si nujno morala odpret to temo, se zavedaš da morda obstaja nekdo ki lahko o tebi odpre temo? Ti bo ok?

Saj to delajo ves čas, da tukaj o drugih odpirajo teme. Pri Tanji pa itak, dela samo promocijo zase, hvali se s kuho, dela reklame za Lelosi, skratka ena sama reklama jo je. Sam, da je denar. Če je res bolna prej ali slej ne bo več mogla nastopat in bo preprosto izginila. Je to fer do oboževalcev, ki so v bistvu njen denar, njen kruh? Moja soseda je hudo bolna pa zaenkrat nima nekih simptomov. Enako je lahko pri Tanji, lahko nastopa, edin simptom pa je izpadanje lase, posledično lasulja.

Ena redkih fer na naši sceni je Rebeka Dremelj, ki je takorekoč takoj povedala, da je bolna.

Res ne vem zakaj skrivati, saj se opazi. Ok, se opravičujem, mogoče se pa samo stara in ni bolna.

Zdaj pa tudi mene zanima, kaj se dogaja. Ne loči se več od čepice. Niti v stanovanju ne.

 

mi smo skoraj sosedje, prej jo je bilo po celi Zup jami dost, sedaj je pa poniknila,.,,

Odgovor na objavo uporabnika
prava1, 26.04.2024 ob 13:29

mi smo skoraj sosedje, prej jo je bilo po celi Zup jami dost, sedaj je pa poniknila,.,,

ja in kaj potem kaj to tebe in vse vas kure ki težite tukaj gor BRIGA- KAJ VAS BRIGA??? Karma prihaja za vami potem se boste pa spraševale, pa kako to, zakaj ravno jaz, zakaj sem ravno jaz dobila raka??? kure blesave pejte kaj pametnega delat

Ma dejte ji mir s svojo firbčnostjo in teoretiziranjem. Četudi po socialnih omrežjih objavlja fotke s kapco  na svoji glavi  neprestano, tudi znotraj svojega domovanja . Njena stvar, njen image – mogoče pa fura sedaj nov stil?, njena odločitev.

Morda si je pa po nesreči  samo svoje lase skurila po nesreči kje nad ognjem, grilom, plinskih šporhetom, pa zato nosi lasuljo.

in kaj bo potem? napisala knjigo kot osenarca ali bo večno zanikala?

Kot je nekdo zgoraj napisal – mi smo njen denar. Brez nas ona ne bi “obstajala”, ne bi imela koncertov. Mislim, da imamo vsaj minimalno pravico vedet kaj je, če je. To je tako nekako kot mi v obični službi ne bi šefu povedali, da smo bolni. Ona je v parih mesecih že 2× odpovedala koncerte, ko jih prej v celi karieri ni.

New Report

Close