Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Žagar

Tanja Žagar

Če pogledate samo kako močno skriva svoja dva otroka, nikoli ne bo niti pod razno pokazala samo rokice svojega otroka v videu. Zvezo s poročenim partnerjem je tudi skrivala 20 let, dokler ni zanosila in je javnost izvedela, da jo je oplodil…mislim da preveč pretirava s to svojo zasebnostjo, hoče dati vtis da je popolna brezmadežna ampak ni! To se ji zdaj vrača kot bumerang…

Odgovor na objavo uporabnika
Tako nekako, 26.04.2024 ob 14:20

Kot je nekdo zgoraj napisal – mi smo njen denar. Brez nas ona ne bi “obstajala”, ne bi imela koncertov. Mislim, da imamo vsaj minimalno pravico vedet kaj je, če je. To je tako nekako kot mi v obični službi ne bi šefu povedali, da smo bolni. Ona je v parih mesecih že 2× odpovedala koncerte, ko jih prej v celi karieri ni.

Ne,  tega tako globokega vpogleda  zakaj nosi lasuljo trenutno v njeno intimo nimaš, če sama tega ne sporoči javnosti, kaj, zakaj in kako. Nobene pravice.

Odgovor na objavo uporabnika
Solata607, 24.04.2024 ob 18:15

Zakaj zgoraj omenjena nosi skos kape?

Res me zanima,a ima lasuljo pod njo?

grda, kratkonoga, butasta

Odgovor na objavo uporabnika
Biser359, 26.04.2024 ob 14:20

Če pogledate samo kako močno skriva svoja dva otroka, nikoli ne bo niti pod razno pokazala samo rokice svojega otroka v videu. Zvezo s poročenim partnerjem je tudi skrivala 20 let, dokler ni zanosila in je javnost izvedela, da jo je oplodil…mislim da preveč pretirava s to svojo zasebnostjo, hoče dati vtis da je popolna brezmadežna ampak ni! To se ji zdaj vrača kot bumerang…

Meni je bila prej v redu. Ko pa sem zvedela, da je hodila s poročenim, ki je imel tri otroke in zelo v redu ženo (jo poznam), se mi je zagnusila. Ženska, ki peca poročene, ni zame nič vredna.

Komot bi si našla enega samskega, ampak ne, je mogla zakon razdreti.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj zakaj, 26.04.2024 ob 17:00

Meni je bila prej v redu. Ko pa sem zvedela, da je hodila s poročenim, ki je imel tri otroke in zelo v redu ženo (jo poznam), se mi je zagnusila. Ženska, ki peca poročene, ni zame nič vredna.

Komot bi si našla enega samskega, ampak ne, je mogla zakon razdreti.

Daj malo razmisli  še v tej smeri – kaj pa če je  bil ON bil tisti, ki jo je namerno zapeljeval? Patološki narcis in manipulator, ona pa je samo padla na njegove lepe besede, zapeljevanje,  mu popolnoma podlegla v njeni rani mladosti, ko še sploh ni imela zaprtega prednjega režnja možganske skorje in je bila psihično popolnoma vodljiva s strani takega “zreleža”? Scenarij močno verjeten. Ona je bila nedolžna punca takrat, brez skrbi.

Vedno je ženska tista, ki osvaja. Moški pa trzne, ali pa ne. Seveda je tudi on kriv, ampak ona bolj.

Pa kje jih pobirate? Da je zenska bolj kriva, kot moski pri varanju? Pri tem vedno sodelujeta dva. V tem primeru pa je on bil porocen, imel je ze tri otroke, starejsi in pricakovala, da zrelejsi od nje. Tako, da kavc napletanje, da je ona bolj kriva od njega, niti slucajno ne zdrzi. Pa tudi, da je dolzna pojasnjevati svoje stanje, ste pa res eni krokarji.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 26.04.2024 ob 17:04

Daj malo razmisli  še v tej smeri – kaj pa če je  bil ON bil tisti, ki jo je namerno zapeljeval? Patološki narcis in manipulator, ona pa je samo padla na njegove lepe besede, zapeljevanje,  mu popolnoma podlegla v njeni rani mladosti, ko še sploh ni imela zaprtega prednjega režnja možganske skorje in je bila psihično popolnoma vodljiva s strani takega “zreleža”? Scenarij močno verjeten. Ona je bila nedolžna punca takrat, brez skrbi.

Če si ženska (ki dobro zgleda in Tanja dobro zgleda), potem veš, da se nam je težko upreti. Če si enega zamislimo, točno vemo, kaj je treba storiti, da bo naš. Daš mu znak, da lahko osvaja, daš mu znak, da bo uspešen… In moški večinoma padejo. In potem so moški prasci.

Bati se je treba žensk.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nikica622, 26.04.2024 ob 17:20

Če si ženska (ki dobro zgleda in Tanja dobro zgleda), potem veš, da se nam je težko upreti. Če si enega zamislimo, točno vemo, kaj je treba storiti, da bo naš. Daš mu znak, da lahko osvaja, daš mu znak, da bo uspešen… In moški večinoma padejo. In potem so moški prasci.

Bati se je treba žensk.

 

Jaz ne funkcioniram po tvojem opisu Ker nikoi nisem  prevzemala poročenih moških  drugim ženskam- ker mi ni bilo treba. In še vedno mi jih ni treba.. Pa vseeno lahko izbiram. Jaz nisem tista ženska, kot jih ti navajaš, da se jih je treba “bati” – tako z moške, kot ženske plati, da ne bi prevzemale ali spravljale v “skušnjavo” ( vezane) moške. Ker se z vezanimi ne zapletam.

dajmo se držat teme….je pa tako, ona vse bere,,..a ne demantira. na FB je pa itak očitno, da nekaj dogaja…

Saj ni ona dolžna govoriti o svojem stanju. Mi pa nismo dolžni hoditi na njene koncerte. In verjemi, vedno več bo takih, ki bodo nehali hoditi na njene koncerte.  80% tistih, ki bodo še hodili bodo pa hodili zato, da bodo lahko opravljali. Grem stavit, ko enkrat ne bo mogla več po odru skakat in boste vi plačali karte nje pa ne bo nikjer in ne bo nikakršnega opozorila zakaj je ni boste tudi vi drugače govorili. Jaz ne dam niti centa za koncert za katerega ne vem ali bo ali ne, glede na to, da je odpovedala že 2 koncerta v manj kot 3 mesecih.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1769, 26.04.2024 ob 19:00

Saj ni ona dolžna govoriti o svojem stanju. Mi pa nismo dolžni hoditi na njene koncerte. In verjemi, vedno več bo takih, ki bodo nehali hoditi na njene koncerte.  80% tistih, ki bodo še hodili bodo pa hodili zato, da bodo lahko opravljali. Grem stavit, ko enkrat ne bo mogla več po odru skakat in boste vi plačali karte nje pa ne bo nikjer in ne bo nikakršnega opozorila zakaj je ni boste tudi vi drugače govorili. Jaz ne dam niti centa za koncert za katerega ne vem ali bo ali ne, glede na to, da je odpovedala že 2 koncerta v manj kot 3 mesecih.

kakšni primitivci, to ne moreš verjeti, kakšne folk zagulen prostaški opravljiv nesrmen, brutalen, primitiven ste- same ovce tle gor, to ne moreš verjeti, brez sramu, ker ste anonimni, ampak imamo vse vaše IP naslove, tako da vemo, da je v 82% objav napisala ena in ista oseba in če bo gospa TANJA ŽAGAR od nas zahtevala vaše podatke ji bomo to odstopili, ker smo po zakonu GDPR to dolžni

Odgovor na objavo uporabnika
M0DERTA0R MED0VERNET, 26.04.2024 ob 19:13

kakšni primitivci, to ne moreš verjeti, kakšne folk zagulen prostaški opravljiv nesrmen, brutalen, primitiven ste- same ovce tle gor, to ne moreš verjeti, brez sramu, ker ste anonimni, ampak imamo vse vaše IP naslove, tako da vemo, da je v 82% objav napisala ena in ista oseba in če bo gospa TANJA ŽAGAR od nas zahtevala vaše podatke ji bomo to odstopili, ker smo po zakonu GDPR to dolžni

Forum je v tem primeru bolje zapret. Ker ga ponujajo anonimno to ni problem uporabnikov ampak moderatorjev. Torej, če ponujate forum anonimno ste sokrivi, da ga ljudje uporabljajo anonimno. Mnenje ima vsak pravico podati. Raje poglejte kaj vse pišejo uradni mediji.

Ne piši svinjarij, ti nimaš nobene pravice vedeti, kaj se dogaja s komerkoli, tudi če je na sceni.  Nobene.  Še za lastno mat in fotra nimaš pravice vedeti, kaj jima je, ker je od vsakega posameznika odvisno, komu in kaj bo poročal, ja?

Tudi če je Žagarca res bolna, je na njej, ali bo o tem spregovorila ali ne.  Tudi Tina Gorenak ni govorila o raku, dokler ga (prvič) ni premagala.  Edino pravilno.  To so zasebne zadeve vsakega posameznika.  Ti si pa kurac od ovce in ne pričakuj, da bo zato nekdo, čigar popevke poslušaš (če jih?) tebi polagal račune.  Smrad.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ti noriš, 27.04.2024 ob 13:22

Ne piši svinjarij, ti nimaš nobene pravice vedeti, kaj se dogaja s komerkoli, tudi če je na sceni.  Nobene.  Še za lastno mat in fotra nimaš pravice vedeti, kaj jima je, ker je od vsakega posameznika odvisno, komu in kaj bo poročal, ja?

Tudi če je Žagarca res bolna, je na njej, ali bo o tem spregovorila ali ne.  Tudi Tina Gorenak ni govorila o raku, dokler ga (prvič) ni premagala.  Edino pravilno.  To so zasebne zadeve vsakega posameznika.  Ti si pa kurac od ovce in ne pričakuj, da bo zato nekdo, čigar popevke poslušaš (če jih?) tebi polagal račune.  Smrad.

Saj nisem jaz odprla teme. Kaj ti noriš? Dva posta sem napisala, ta tretji. Spravte se na tistega, ki provocira z odprtjem teme. Pač zaprite ta blesav forum. Je pa boljš poslušat Tanjo Žagar kot pa brat ta forum k se spravite na vsakega ki vam ni po godu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1769, 27.04.2024 ob 13:27

Saj nisem jaz odprla teme. Kaj ti noriš? Dva posta sem napisala, ta tretji. Spravte se na tistega, ki provocira z odprtjem teme. Pač zaprite ta blesav forum. Je pa boljš poslušat Tanjo Žagar kot pa brat ta forum k se spravite na vsakega ki vam ni po godu.

Res je. 2x je že nekdo odprl isto temo. Samo narobe je, če se komentira kar se pač opazi. Prav je pa, ko se potem nekdo spravi na nekoga s kletvicami itd. Saj noben ni rekel, da mora Žagarca kaj povedat. Da ima pa lasuljo se pa opazi.  In to se pogovarjajo v trgovinah, na avtobusih, tako da… govorilo se bo vse – pozitivno in negativno, resnice in laži in znane osebnosti to vejo.

Za tisti koncert, ki si ti plačals, kuipila vstopnice, ti  je ona na odru oddelala maksimalno, se maksimalno potrudila – morda ni res?

 

Nimaš pa nobene pravice potem pričakovati karkoli na tak način, kot nekateri hočete sedaj iz njenega zasebenega življenja,  karkoli o njenem zdravstvenem stanju, če sama tega ne podeli s svojimi oboževalci.  Četudi se govori rekla-kazala čvek v javnosti.  To je svojevrstno zasledovanje, nadlegovanje svojega idola – ki vam za vaše plačane karte oddela maksimalno s svojim izvajanjem na odru za tisto, kar ste takrat plačali. Naučite se že tega.

Jaz je ne poslušam. Po resnici povem, da mi ni več všeč kot solo izvajalka. V foxy teens pa mi je bila zelo všeč. Je ne spremljam in ne vem za kaj se gre. Sem pa opazila že drugič to temo.

No, no. Njo je ta Miki že kot 14 letnico zapeljeval. Me prav zanima, kdo je razdrl družino. Vprašanje, kolikokrat in se koliko ženskami je on varal ženo. Še zdaj mimoidoče gleda s tistim potrebnim izrazom na obrazu. To so pač ljudje so slabo samopodobo, ki potrebujejo stalno filanje ega. Meni je bila v tej zgodbi največja žrtev Tanja. Stari ji je v bistvu uničil življenje. Kdo ve od kdaj jo je pecal in vlekel za nos, vsekakor več kot desetletje. Če bi jo pustil na miru, bi ona zdavnaj nekega normalnega samskega partnerja svojih let spoznala.

na fb ji je lepo ena napisala…dobrodošla v roza klubu,,, europa donna

Odgovor na objavo uporabnika
prava1, 27.04.2024 ob 15:10

na fb ji je lepo ena napisala…dobrodošla v roza klubu,,, europa donna

in kaj imaš ti od tega svojega zapisa tukaj sedaj? Satisfakcijo, si doživela orgazem, ker ga drugače ne zmoreš? Najdi si drugo kost za glodanje.

Ste že slišali za grooming? Tukaj menda je vse jasno,kako je potekalo. Razmerje moči med njima ni bilo enkovredno,on je bil starejši,bolj izkušen,spoznal jo je skoraj kot otroka,in dobro vedel,kaj dela. Bit je njen meneger. Meni je vse jasno kdo je koga ” zapeljal”.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8189, 27.04.2024 ob 16:53

Ste že slišali za grooming? Tukaj menda je vse jasno,kako je potekalo. Razmerje moči med njima ni bilo enkovredno,on je bil starejši,bolj izkušen,spoznal jo je skoraj kot otroka,in dobro vedel,kaj dela. Bit je njen meneger. Meni je vse jasno kdo je koga ” zapeljal”.

+1

Bingo.

Problem starostne razlike. Dec se je strašansko postaral. Ona si je postregla lase in zgleda starejša.

V tako starostno različnih parih najprej en jemlje drugemu mladost, potem se pa mlajši enormno postara.

V preteklosti je precej pobrala pedofilske klientele. Stare tipe, ki padajo na mlada dekleta. Nikoli mi ni bila simpatična.

Saj že v časih foxy teens se je videlo, najbolj izzivalna je bila Tanja. Ne vem zakaj ampak večinoma je ona nosila miniče. Potem je še sama v enem intervjuju  povedala, da je fantje ne prenesejo zaradi njene “energije” – ona se ni takrat tako izrazila, ampak nekaj v tem smislu. Potem so pa foxy teens razpadle. Mirna in Špela, ki se ju še občasno vidi sta čisto fajn punci. Čisto nič zafnani. Špela je zelo poštena, odkrita, takorekoč skoraj vse deli z javnostjo zraven pač napiše, da ne pusti za medije. Tanja pa kaj? vse kar objavi je samo reklama. Pač kar je za njo koristno, kjer dobi denar. Špela se mi je zdela zelooo zafnana, ko je prišla v foxy teens, ko so končale je pa postala vedno bolj fajn. Tanja je itak sama rekla, da je fantje ne prenesejo (kot partnerico, drugo je tisto za 2 urce na koncertih ali pogovorih). Kaj ji je preostalo drugega kot, da je z Mikijem? Kdo je koga osvajal? Oba sta mogla bit za in oba sta naredila napako. Sicer ne vem a je bil Miki še poročen, ko je že bil s Tanjo? In se ločil izključno zaradi nje? Zamislite si, da bi šlo za x učitelja in x učenko na osnovni šoli, ki bi se skrivno pecala že od takrat naprej. Dvomim, da bi to tolerirali. Učitelja bi verjetno celo odpustili, če bi se to razvedelo. Zato pa tudi sta skrivala, ker tudi sama vesta, da ni ok.

New Report

Close