Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tantrični sex

Tantrični sex

No, mogoče je pa to rešitev za moje težave. Ima kdo izkušnje s tem. Menda je odlično. Če ima kdo izkušnje s tem, bi prosila še za podatke, kje je to izvedljivo, kakšna telefonska,…

Jaz imam doma knjigo. Nisem še cele prebrala, to kajs em pa že delno prakticirava .) to je dolgotrajen postopek ki zahteva veliko časa in volje… Najbolj,da si nabaviš knjigo 🙂 Moja je zelo dobra bom doma pogledala kdo jjo je napisal pa ti sporočim…
Amapk kot sem rekla počasi in z veliko volje – uspeh garantiran!:)

********************************************* We all know that cats rule the world!

Tudi jaz imam knjigo.Za tantro pa je potrebno veliko vaje in truda.se obrestuje.

Se ne 🙂 ampak počasi:)

********************************************* We all know that cats rule the world!

maja s črtico, bi lahko, prosim, malo natančneje napisala, kako to izgleda v praksi?
če se ti da, seveda … pa ne dvomim v to, ker … sonček sije, a ne? 😉

Opa….bi še mene kaj naučil?

Ves kaj tezko ti sedaj veliko povem, ker sva komaj začela z tantričnim – napredki se pokažejo v mesecih ne dneh. sedaj sva komaj na začetku in začne se ponavadi z božanjem na določenih mestih – ne samo splovilih (vrat, roke, noge, stopala) in podobno…. masažami na mestih čaker… predvsem pomembno pa je usklajeno dihanje in popolna sprostitev…

Potem so določene tudi poze (ampak tako daleč še nisva) saj je pri takšni stavri brez veze hitet in prehitevat stavri, ker potem ni pravega učinka…

Ko bom vedela dosti več bom pa napisala 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Seveda bi,z veseljem bi se ti posvetil.

OK … hvala … ampak si ne predstavljam, da bi bla ta sorta sexa za vedno … kaj pa tisto, ko te zgrabi v kopalnici in hočeš, da si te vzame tam na delujočem pralnem stroju?

mar je tukaj gledanje na moško ejakulacijo v tem smislu, da je to le potrata energije? nekoč nekje čitala o tem, a se spomnim le dečkov zapisa … le to vem, da se mi je marsikaj zdelo precej absurdno … tudi jaz bom posegla po kaki taki literaturi … da si malo razširim obzorje … kar nikoli ne škodi …

Ne saj tantričnega ne izvajaš potem vedno…. ampak pač ko ti je, saj pravim za to moraš bit že kar izurjen in naučen te metode, da se jo lahko greš zato pa traja dolgo 🙂

Če si hočeš privoščit nekaj divjega nekje valda, da se ne boš šel dihalnih vaj prej…. to je za trenutke, ko ti pač paše takšna varianta 🙂

Malo je treba prebrat o tem 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

bi ti meni to pokazala v praksi? Čeprav sem to obvladal že davno, pa bi vseeno probal spet. Le čakal ne bi toliko časa da ga dam noter:-)))))))

hehe ja saj to je ravno največja vaja ja, da se ne da takoj noter. Verjameš ali ne mene začne prej mikat, da ga zarine vame kot njega 🙂 ali pa oba naenkrat 🙂
saj, ko 1x obvladaš je fajn ampak tja prit pa je dolga pot 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Jaz bi zeloooo dolgo čakal! Po dveh minutah bi ti ga hotel zarint:-))))))

si morda pomislu na to, da bi knjigco prebral najprej? in potem, ko bi zadevo obvladal … maji_ dokazal vse svoje vrline 🙂

Mi je poznano to,res ko enkrat obvladaš tantro je super.

Veš kaj? Po moje je sex ena redkih reči ki jih obvladaš brez teorije! Enostavno znaš

glej ga, še enega tantričnga sexača;-)

bi ti mal več kot majčka_? lepo prosim;-)

… al pa ne znaš …

🙂 hehe ja saj 🙂

Amapk jaz naprimer sem prebrala full dooost stavri.

Recimo knjigo popolna ljubinka, 🙂 ej po tej knjigi delam se marsikaj novega – kar nekaj stavri sem se naučila. Mojga je metalo zraven 🙂
Pravi da sem najboljša kar jih je imel 🙂 pa res misli 🙂

In potem ta tantra no to je bilj dolgotrajna zadeva – ampak se nikam ne mudi 🙂 še bolje jo je osvajat počasi kot hitro – je bolj učinkovito 🙂

Ma ja daj, saj jaz tudi komaj kaksne 3 min zdrzim – sem preveč pohotna 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja mogoče nekajkrat več .Odvisno koliko močno te oseba privlači.

Tudi takšni obstajajo??????

Če bo kdo spoznal kaj “novega” naj nemudoma sporoči!!! 🙂 Jaz sem gledal in gledal knjigo, pa nič takega videl…

Super si.Uživaj,čao.

Majča. Zgleda, da so riti polne same teorije. Sam ti ne znam nič o tem povedat. Mogoče samo to, da si najdi občasnega ljubimca. Ampak šele tedaj, ko bo vse ostalo pošlihtano.

Držim pa pesti, da se najde kdo, ki bo znal(a) opisat tantričnost. Cmoko nekam tja. 😉

Saj pa jaz imam rednega ljubimca – oz. partnerja, ki se seksualno odlično ujameva 🙂 tako, da meni ne manjka prav nič 🙂

Samo še več bi, pa čas ne dopušča tudi vedno ne 🙂

Nisem pa samo polna teorije ampak tudi prakse – kaj preberem tudi sprobam 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close