Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča me je po kosilu poslala pomivat posodo

Tašča me je po kosilu poslala pomivat posodo

Tako je!!

Lepo, da vas je tašča povabila! Za slavnostno kosilo se je gotovo namučila in je bila bolj utrujena kot ti od pojedenih dobrot. Sama bi se lahko spomnila in ji šla pomagati s posodo.

 

Če ne bi vzgojila takega gnoja, bi se njen otrok prvi ponudli in pomagal pospraviti. Enako je z možem. Tako pa večina ima, kar ima – točno to, kar si zasluži, pa magari sta to gnoja od moža in otroka.

Moji obiskovalci so tako kulturni da sami vprasajo, ce mi kaj pomagajo naredit! Tebi pa tudi ne bo krona z glave padla ce bos se cesa prijela!

Odgovor na objavo uporabnika
Na obisku, 24.07.2022 ob 11:47

Tašča nas je ob praznovanju tastovega rojstnega dneva povabila na kosilo. Med kosilom, torto, kavico je bilo vse super, nato pa … Zleknila sem se na kavč, kot ostali ožji člani družine. Ko me je ona zagledala, me je takoj poslala pospravljat in pomivat posodo ter dodala, da naj poležavam kar doma, tu pa ne. Halo? Prišla sem na obisk. Povabljena sem bila. Jaz tudi ob njenem obisku ne zahtevam, da mi pomaga pospravljati. Zakaj pa ostalim ni rekla za pospravljanje? Prav ponižala me je. Saj ji bom vrnila. Ob naslednjem povabilu k nam jo bom poslala pospravljat. Samo proba naj poležavati ali sedeti. Pri nas se dela, lenari pa naj kar doma. Na napačno se je spravila.

 

Bravo,točno to naredi kr si napisala

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9657, 03.08.2022 ob 11:45

Bravo,točno to naredi kr si napisala

OMG, Bog reši naše sinove lenih priležnic !!!

Ko sem bila jaz povabljena na kosilo k tašči, sem pobrala z mize in pomila posodo. Brez da bi bilo treba tašči to reči.

Tudi sama dosledno vedno ne le vprašam svojo zblojeno taščo, ampak se spontano lotim pospravljanja po kosilu, na katerega naju tašča zelo redko povabi. Ponavadi so dela po obedu in pred njim ob kakem pogrebu ali praznikih.

Ampak če bi se kdaj zgodilo, da se mi ne bi dalo pomivat, pa bi me tašča tako grdo nagnala delat, bi ji zabrusila svoje in odšla iz njene hiše in se nikoli več vračala.

Zakaj si podlegla? Moža bi poslala v kuhinjo! Zakaj si tako podložna, da greš pomivat na tako vulgaren ukaz? Zdaj pa kuješ smešne zarote …

Odgovor na objavo uporabnika
Hfgh, 24.07.2022 ob 14:26

Ruknes moza :”A nisi slisal? Posodo mors it pomit. Ti si domac tu. Jaz sem samo obisk.”

 

Bravo. Jaz bi naredila točno to. Ko moja tašča pride k meni na kosilo ne mrdne s prstom. Jaz tudi ne pri njej… Rešeno

Vzgojene neveste vprasajo ce je kaj za pomagat pa to.

Odgovor na objavo uporabnika
OMB, 03.08.2022 ob 12:45

OMG, Bog reši naše sinove lenih priležnic !!!

Za @omb

Vasi sinovi si tocno take lenuhinje zasluzijo, zato, ker ste same svoje sinove vzgojile v lenuhe.  Zdaj pa cakate, da vam bo nevesta riti odnasala in vase in od vasih sinov. Jok brate odpade!!

Hi, hi, hi. Upam, da ti je kakšna posoda, njej ljuba, dol padla in se razbila. Pa da si se potem opravičila, ker ti je bilo res žal:))))

Odgovor na objavo uporabnika
očitno si gnoj od babe, 03.08.2022 ob 12:51

Ko sem bila jaz povabljena na kosilo k tašči, sem pobrala z mize in pomila posodo. Brez da bi bilo treba tašči to reči.

ko sta s tvojim povabljena na kosilo k tvojim staršem, tudi mož vstane, pospravi in pomije posodo?

Odgovor na objavo uporabnika
samo vprašam, 03.08.2022 ob 18:50

ko sta s tvojim povabljena na kosilo k tvojim staršem, tudi mož vstane, pospravi in pomije posodo?

Itak, tudi sladico naredi in skuha kavo 😄

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 03.08.2022 ob 21:15

Itak, tudi sladico naredi in skuha kavo 😄

se mi kar zdi, ja 😀

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jvchk, 24.07.2022 ob 12:18

Odgovor na objavo uporabnika
nedeljske štorije, 24.07.2022 ob 12:10

ha, ha, dobra zgodbica…še izpili podrobnosti, si na roko pomivala ali v pomivalca zložila….pa škoda, da nisi po kosilu vljudno vprašala. če je kaj za pomagat….ja, to ste taki, samo žret pa pit ( nima veze povabljen ali ne ) pa na kavč. vpraša se vedno, tudi ,ko si prišla- bi vprašala , če je kaj za pomagat, krožnike, pribor postavit, na mizo nosit, kruh narezat, pijačo natočit, kavo skuhat…za pomagat kolk češ…je pa luštno kot v gostilni se vsest pa jest na gotovo…ah, ja…no, še kaj napiši…

Ona nima pomivalca. Torej na roke pomiva posodo. Sicer pa, ali ti svoje obiskovalce pošiljaš pospravljat? Verjetno ne. Torej ne pametuj.

A pri mami tudi nič ne pomagaš? No, očitno so falili pri tvoji vzgoji, na veliko.

Živimo sami v svojih hiši. Če koga povabim na kosilo sama pospravljam. Ajd mož in otroci znosijo na in iz mize, pobrišejo mizo, mož skuha kavo, jaz tačas zdevam v pomivalca in zaštartam stroj. Eventuelno če je pri meni sestra ali najboljša prijateljica ali moja mama, se mi pridruži v kuhinji in ona kuha kavo, jaz tačas zdevam v stroj in zraven čvekava.

Po moževi strani od nikogar ne pričakujem, da bo pomagal. Mogoče pomagajo znosit iz mize, v pomivalca pa zagotovo ne bo nihče dajal not.

Pri tašči vprašam reda radi, če kaj pomagam, ponavadi je odgovor “ni treba” pa pač pošljem otroke, da dol znosijo in pristavim džezvo za kavo.

Če bi tašča pomivala na roko bi ji šla pomagat in bi zraven pač čvekale. Tudi pomila bi sama. Ampak tja grem 2x letno. To me ne bo pobralo.

Odgovor na objavo uporabnika
hihoha, 03.08.2022 ob 09:23

Če ne bi vzgojila takega gnoja, bi se njen otrok prvi ponudli in pomagal pospraviti. Enako je z možem. Tako pa večina ima, kar ima – točno to, kar si zasluži, pa magari sta to gnoja od moža in otroka.

BRAVO❗

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 03.08.2022 ob 16:51

Za @omb

Vasi sinovi si tocno take lenuhinje zasluzijo, zato, ker ste same svoje sinove vzgojile v lenuhe.  Zdaj pa cakate, da vam bo nevesta riti odnasala in vase in od vasih sinov. Jok brate odpade!!

Vrjetno OMB misli, da mora tudi vedno opravljati zakonsko dolžnost kadar si mož zaželi. Tudi če jo posili OMB misli, da to ni posilstvo, ker čevsta dva poročena potem ne more biti posilstev.

Mogoče ima celo ruto na glavi kot muslimanke, da se je drugi moški ne ogledujejo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bubububu, 04.08.2022 ob 08:23

A pri mami tudi nič ne pomagaš? No, očitno so falili pri tvoji vzgoji, na veliko.

Bubububu“,

Si POŠTENA in bi to rekla tudi moškemu(hčerinemu možu) na obisku pri tebi, da naj gre pomiti posodo?

Ali pa si ŽENSKA RAZLIČICA ŠOVINISTIČNE MOŠKE SVINJE in tega moškemu ne bi rekla?

Odgovor na objavo uporabnika
Na obisku, 24.07.2022 ob 12:08

Odgovor na objavo uporabnika
kaj199, 24.07.2022 ob 12:06

Kako je pa doma, kdo pomiva?

Pomiva pomivalni stroj.

    Tašči je treba pomagat

bože moj, kakšen velik problem…drugič naj za rd. dobi pomivalni stroj

Odgovor na objavo uporabnika
Res, 03.08.2022 ob 18:00

Hi, hi, hi. Upam, da ti je kakšna posoda, njej ljuba, dol padla in se razbila. Pa da si se potem opravičila, ker ti je bilo res žal:))))

aha, ja bravo no, pa res

Ma ok..da se pa vsi lepo pomečejo na kavč in lenarijo,snaha pa mora it pomivat,je pa tudi bedasto. Ok..tašča naj počiva,ker je skuhala in vse pripravila,počistijo in pospravijo pa naj vsi,ne samo snaha.

Pri maš vsi vse skupaj počistimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9528, 04.08.2022 ob 21:10

Ma ok..da se pa vsi lepo pomečejo na kavč in lenarijo,snaha pa mora it pomivat,je pa tudi bedasto. Ok..tašča naj počiva,ker je skuhala in vse pripravila,počistijo in pospravijo pa naj vsi,ne samo snaha.

Pri maš vsi vse skupaj počistimo.

Zakaj pa tok posvinjate pri maši?

New Report

Close