Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tašča me noro vzburja

Tašča me noro vzburja

Jaja ti se kar lepo obnašaj. Naslednjič ga boš pa dobila, pa bomo vidli kako bo najina M vesela za naju. Mogoče pa se nama kdaj pridruži, ker boš hotla še in še 😉

Odgovor na objavo uporabnika
zelimsitasce, 18.03.2024 ob 14:51

Imam problem; že nekaj časa nazaj sem prvič se ujel v mislih “kako pa bi bilo če bi imel nekaj z taščo” Vedno ko smo skupaj se super razumemo in smo zelo povezani, ko pa se kdaj ujameva da sva sama in se pogovarjava se mi zdi da je v zraku nekaj več. Kot neka spolno nabita energija; kot da sva en drugemu ušeč, in mogoče na vsake toliko celo malo poflirtava medtem ko se pogovarjava zelo globoke skoraj filozofske življenske zadeve.

 

Ona je stara malo manj kot 50 let, jaz pa sem star 26 let, vendar kljub razliki v letih, in kljub temu da ni ne vem kakšna mačka fit postave, me vse na njej zelo privlači in se velikokrat zalotim v mislih kako bi lahko prišel do tega da jo zadovoljim.

V zadnjem letu je veliko sama doma, saj je tast poslovno odsoten in se vrača enkrat na pol leta, tako da odkar je sama še večkrat opazim kako je tega malenkostnega flirtanja ko se sama pogovarjava ob kozarcu vina ko ji grem na dom kaj fizično pomagati sedaj ko je sama(ne živimo skupaj). Nekaj dni nazaj sem bil pri njej in sva celo dopoldne delala uzunaj, nato pa sva pri kosilu obsedela ob vinu in se pogovarjala in pogovarjala, čisto sem bil iz sebe in razmišljal sem samo eno; “fak kako bi te spravil do tega da te spravim v posteljo in ti pokažem do česa vse bi te rad pripeljal in te spravil do užitkov”. Poslovila sva se ter sem odšel, sedaj pa je spet v dogovoru da grem čez nekaj dni ji zopet pomagati na dom, kjer bova zopet sama. Imate kakšen predlog kaj naj naredim? kako naj ji namignem da ne bo preveč očitno in bo zagrabila če je res istega mišljenja, saj me je vseeno strah posledic ki bi lahko sledile če ona ne čuti isto. Njeno hčerko imam res rad in imava dober odnos, vendar seksualno mi večkrat nekaj manjka v najinem odnosu in ta odnos ki ga imam s taščo mi ne da miru in se mi zdi da morem nekaj ukreniti glede tega.

 

Upam, da je provokacija kr tole je drgac za kozlat, idi se zdravit na psihiatrijo

 

Joooj Jooooj  Tvoja tašča je Haloooo. Tvojo spolno energijo sproščaj z ženo saj jo imaš kajne?????? Ne pokvari si zakon življenje in še kaj. Izogibaj se je na kilometre in pozabi. Prosim a bo šlo?????

Ti si teslo😂😂😂😂a njena stara mama ti pa ni všeč😂😂😂

Dobro ti ga bo ožela, pa še našpricaš jo lahko

Nategni staro kurbo

Odgovor na objavo uporabnika
Sovražim Kučana, 26.03.2024 ob 17:10

Nategni staro kurbo

Hej, hej pezdeki tale forum ni za vase kurbarije, torej spizdite, ja.

Tako je..

Skoči na taščo,itk ne bo povedala v nobenem primeru,ne želi si prizadeti hčere.Lahko jo optožiš,da si domišlja da je v menopavzi preveč vina.In seveda, da si v skrbeh za njo.😉

Probaj z bežnim poljubom in objemom, pa boš takoj vedel pri čem si, potem pa uživaj, živi se samo enkrat

Jaz se pri mojih letih vidim v vlogi tvoje tašče ampak kot je bilo omenjeno; nobena mati, kljub spolni privlačnosti in pozitivni življenjski energiji, ne bi naredila kaj takega svoji hčeri🤷‍♀️

Kaj pa če bi ostala skrivnost? kar se ne ve ne boli, vedva z zetom pa bi lahko uživala 😉

 

Poznam dosti primerov kjer se je to zgodilo/dogajalo več let, pa se odnos ne tašče in tasta kot zeta in hčerke ni uničil. Marsikdo v današnjih časih ločuje ljubezen in sex.

Butelj. In…nagravžno vse skupi.

Idiot!

Sami moralisti in svetniki v glavah pa najbrš pol tašč fantazira kako bi skočile na zete in še več zetov v mladih letih fantazira kako bi pojahali tašče. V vaših glavah pa kar naj bo to največji tabu in obsojajte vsakega ki na to pomisli, če vam tako povejo v cerkvi. lol

Flirtaj še naprej, uživaj pa vrži si ga na roko na njo, kaj več sigurno ne bo.  Malo več pozornosti ti je namenila,  pa pri ženskah (posebej zrelih) še ne pomeni, da bi rada seksala s tabo. trenutno ji manjka njen partner, ker je odsoten zaradi službe in je tebe pograbila, da si njen moški, ki ji je pripravljen delat družbo. seveda, do prvega intimnega dotika. potem bo konec. Pri 50h je zrela in ve kaj hoče in ne kot 20 letnica, ki rabi, da se zdivja; tvoja tašča se je že pred 30 leti. Lahko priznam, da sem v podobni situaciji, ni tašča, ampak soseda, ki je enako stara in se rad zapletem v pogovor z njo, jo pozdravim in njej to paše, ker je njen mož tudi večkrat odsoten, ampak vem, da kaj več ne bo. Sanjati pa seveda ni nikoli greh, to tako je.

pa kaj sprašuješ dvigni ji krilo sleci hlačke in jo pritisni ob štedilnik  vem da ti bo hvaležna

Naskoci jo, tast jo ze dolgo ni, zenska rabi to… Samo ne mesaj custev zraven..

Očitno je to kar zelo pogosto. Sam imam skoraj identično zgodbo kot kreator posta. Tako res skoraj isto, da ko sem bral tale forum sem se počutil kot da bi sam pisal lol. Pa ravno danes to berem, ko me je tašča zopet “zrajcala” ko sem bil pri njej. No saj zato sem tudi poguglal če ima kdo iste težave. Mogoče pa je bila ta ki se mu je javila moja tašča, in mene sedaj zasleduje detektiv. potemtakem z mojo in mano ne bo nič😂

 

Samo, kaj pa če…

Še en, ki potrjujem zelo podobno zgodbo…

Jaz ti tudi ne znam pomagat. Sočustvujem, z mojo živimo pod isto streho… v svojih 10 letih še nisem prišel do recepta. Čakal sem, da se tašča postara in bo morda strast pojenjala. A žal ne… je kot vino pridobiva s časom, zdaj jih šteje malo čez 60 konkurira pa lahko vsem 50 letnicam. Rajca me še vedno isto intenzivno. Čutim, da ji prija moja družba.

Fantaziram, fantaziram in to je vse…žal. toliko zamujenih priložnosti, ko bi si lahko pestrila življenje s taščo, njena hči bi pa tako imela zadovoljnega moža in srečno mamo. Tašče zakaj slaba vest in občutek krivde? Nekateri bi vam bili zelo radi v oporo ob vsakršnih prilikah. Verjamem, da bi zaradi tega tudi upočasnile staranje 😜

 

Zdaj ko sem to napisal jo grem pofukat, ki je zmeraj za akcijo z mano( beri: grem samo na čaj k njej, ki mi ga z veseljem skuha)

Ti nič ne premišljuj ampak jo le dobro obdelaj. Boš videl da ti bo zelo hvaležna. Mi pa lahko daš cifro od tvoje da jaz potem tvojo zadovoljim.

Kako pa se te vaše tašče kaj oblačijo? Ali vas prav to slučajno napali?

Tašča objavite svojo sliko da vidimo ali ima vaš zet sploh okus do žensk

Ker vidim da so bolj aktivni moški in so napisane predvsem iskušnje od zetov, naj še jaz delim svojo izkušnjo, kot tašča.

Tudi jaz sem imela tako izkušnjo, da sem po večletni prisotnosti zeta začutila med nama neko posebno energijo. Imam dve hčerki, in oba zeta sta super, vendar to sem začutila samo do enega (ker je ta zet res razgledan in poln idej v svoji glavi, zato je z njim zelo dobro debatirati o vseh različnih tematikah). Večkrat se sama pogovarjava in tako sva se v najinih pogovorih povezala na posebni ravni. No enkrat, ko sva bila sama doma ob odsotnosti moža ki je bil poslovno odsoten 4 mesece, sva obsedela za mizo ob pijači in se pogovarjala, in kar naenkrat ko sem začutila pokanje energije v meni in rahlo vzburjenje, sem zavestno počasi temo zavila v smer seksa, da sem malo potipala če bom dobila občutek ali on čuti isto do mene, in kako odprt bo v povezavi z mano glede te teme. Takoj se je izkazalo da je to še ena tema v kateri se lahko sproščeno pogovarjava, in začela sem z malo bolj očitnimi namigi, nasmehi in pomežiki, kasneje pa ob smehu tudi z rahlim dotikom roke. Ko sem se ga dotaknila, je pomojem jasno vedel da si deliva to željo, in vse se je odvilo tako hitro, da sva se kar naenkrat začela poljubljati, in kmalu sva se znašla na kavču, kasneje v postelji kjer sva se ljubila tako kot se že dolgo nisem. Bil je tako mladosten, tako poln seksualne energije in za mene se je res potrudil. Česa takega nisem takrat občutila že več let z možem (na taki ravni pa sploh nikoli ne).

Ko sva se po dolgem seksu in crkljanju ustavila, sva se o vsem tem lepo pogovorila, in en drugega spodbudila da je to bil le sex in nekaj kar sva si oba želela in da v ta odnos čustev ne bova vpletala, jasno pa sva en drugemu dala vedeti da to medsebojnih odnosov ne bo spremenilo, in še vedno bo on skrbel za mojo hčerko, jaz pa bom še naprej ljubila svojega moža. In tako je tudi bilo. To se je zgodilo malo več kot 5 let nazaj, in takrat sva se večkrat dobila in se ljubila tudi po 3x na teden. Sedaj po petih letih se še vedno ljubiva ko imava priložnost, in vsakič je tako kot je bilo prvič. Tako dobrega sexa še nisem imela in po vsakem sexu z njim se počutim prerojeno in zopet mlado, to pa konec koncev vpliva pozitivno tako na odnos z mojim možem kot na mojo kariero. Dogovorila sva se da bo to najina skrivnost, in to na odnose nikakor ni vplivalo, jaz sem še vedno srečna v odnosu z možem, moj zet pa z mojo hčerko.

 

Ker sem tudi sama kot kreator tega foruma velikokrat tuhtala ali on isto energijo čuti do mene in se spraševala če je varno narediti prvi korak in koliko očiten naj bo ta korak, sem ga enkrat vprašala, kako to da je tudi on do mene čutil to seksualno privlačnost na kar se je le nasmehnil, in me razsvetlil (z njegovimi besedami); “*moje ime* veš, mi moški imamo vse vrste fantazij, in ko se počutimo da smo v varnem okolju in da se nam ta fantazija ponuja/urseničuje jo z veseljem izkusimo. verjamem da bi vsak od nas to fantazijo želel izkusiti in da je zagotovo 90% fantov ali več v teh letih ki so vsaj nekajkrat fantazirali da bi imeli nekaj z starejšo žensko, če pa je to še ženska s katero je povezan v svojem življenju je ta fantazija še večja (največja je ponavadi tašča, profesorica, sodelavka itd.).” Rekel je tudi da ko se pogovarjajo s prijatelji da od njegovih prijateljev praktično vsi fantazirajo o tem, vendar da jim nikoli ne bo povedal da je on to fantazijo izkusil in jo redno uživa. To bo bila samo najina skrivnost.

 

Tako da moram reči, da mi ni žal in dvomim da mi kdaj bo da sem to storila, Saj vem da kljub temu je on popoln partner za mojo hčerko.  Vidim kako jo ljubi in koliko mu pomeni, in vem da poleg tega z mano, je ni še nikoli prevaral in je tudi ne misli. Od takrat ko sem to storila se mi zdi da je življenje polnejše in lepše. Pa ne samo zame in zanj. Zaradi najine energije smo še bolj povezani vsi, in od takrat naprej se je tudi razmerje z mojim možem ponovno malo začinilo in kot ženska v 50ih ponovno živim polno življenje.

New Report

Close