Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča pere svoje in tastovo spodnje perilo skupaj z brisačami in kuhinjskimi krpami

Tašča pere svoje in tastovo spodnje perilo skupaj z brisačami in kuhinjskimi krpami

zato so moji boni neizkoriščeni

Petek na 90 stopinj,brisače,spodnjice,krpe pisebaj,je mami tako rekla,da ne smem skup prat in tako stroj napol prazen,ko se perejo kuhinjske krpe,jih polikam.Meni ni problem,če skupaj perete,sam da he na 90 stopinj.Moje kakšne čipka ste spodnjice pa namočim v krop in potem sperem.

Skrajšani programi so samo namakanje ne pa pranje…
[/quote]

Glede na to, da kratki programi trajajo le nekaj minut, vsaj enkrat prosi mamo, da ti ga zažene, in glej, kaj se dogaja v stroju.

Pr nas je še huj. Mi celo jemo v isti hiši, kot seksamo in serrrrjemo.

Nbenmu povedat: jemo celo na isti mizi, kjer včasih seksamo.

Glede na to, da kratki programi trajajo le nekaj minut, vsaj enkrat prosi mamo, da ti ga zažene, in glej, kaj se dogaja v stroju.
[/quote]

se ne opere na kratkem programu…

čistunske koze. Sigurno tudi wc-ja ne uporabljate, saj to je pa ja nagravžno?

se ne opere na kratkem programu…
[/quote]

A danes ti mamica noče razložiti, katera slikica na stroju predstavlja hitri program?
Ker je en drug kot za namakanje, veš.


Čak mal … tašča to pere skupaj ???
Jaz na roke pomivam posodo – pribor, krožnike, lonce z isto glitzi gobo .. a to je tudi fej in fuj ☺☺
btw: lulam in seksam tudi z istim organom ☺☺☺

Moja tašča je pred par meseci odkrila lističe za razbarvanje perila in se je pohvalila da od takrat pere skupaj vse na 30 stopinj in da zraven en listek. To pomeni, da pere skupaj temno perilo, svetlo perilo,spodnje perilo, brisače, krpe, ni da ni! Baje prešpara ful vode in elektrike (in ne nima finančnih težav ampak je škrta da bi še lasten dr*k požrla če ji ne bi smrdel). Glede na to, da tam ne jem in ne uporabljam njenega perila ali česarkoli mi je čisto vseeno, ampak ko mi je to razlagala mi je pa dvigovalo vsebino želodca.

Mogoče ji pa ne smrdi.

Kupi ji Napisan ali kaj podobnega. Kaj veš kaj ona skupaj pere. A verjameš vsemu kar ti ljudje povejo? Pa tudi če je res, kaj potem!
Če ti je res tako vseeno, kaj to sploh oglašaš tukaj, oprosti.
Kaj vse ljudje damo v usta, pa še smo živi. A nobene sramne dlake še nisi nikoli izpljunila? 😁
😉. Da le nimaš večjih skrbi, punca!

Kaj pa je to kaj narobe, če pere skupaj. Ona se depilira, on se brije, torej dlak nikjer 🙂
Šalo na stran, še v življenju nisem videla sramne dlake na kuhinjski krpi. To mi res ni jasno, kako vam uspe… pa peremo skupaj: perilo, brisače in tudi kuhinjske krpe, razen če so kdaj res umazane od kakšnega posebnega kuhanja ali se jih slučajno nabere dovolj skupaj s krpo za štruklje, operem ločeno. Res pa, da pri nas še nikoli niso bile gate usrane, kot pišete. Če je kdaj bila pri otroku nesreča, sem to vedno ločeno namočila, kasneje na roke oprala in šele nato dala v stroj, sicer pa poelg belega praviloma dam v stroj še žlico sode…

Kaj je to takega? Itak se opere in temperatura uniči vse bakterije.
Jaz perem skupaj belo perilo: spodnje majice, gate, brisače, kuhinjske krpe… s predpranjem na 90 stopinj. Barvno perem pri 60 stopinjah in črno pri 60 stopinjah. Na 40 stopinj perem samo zavese in občutljive oblačila. Drugače vse na 60 stopinj z detergentom, lističem, odstranjevalcem madežev in mehčalcem. Nikoli nisem še videla dlak na kuhinjskih krpah 😆. Btw, zraven perem tudi krpe s katerimi sem brisala tla in pridejo oblačila popolnoma čista in dišeča.

Kaj pa, če malo pomislimo, skozi koliko teles, izločkov, bacilov in smeti se v nekaj tisoč letih že šla voda, ki jo imamo v kozarcu vode pred seboj?
Gotovo je že bila kri, blato, urin, mleko in še kaj. Pa jo vseeno pijemo.

Saj se voda segreje

:’D Tvoja starša se mesita huje kot mačke. :’D

Jaz perem tudi wc krtačko polno driske in dreka v pomivalnem stroju zraven posode pa smo še živi.

New Report

Close