Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.

Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.


Očitno si nepismen. Ne živim v njeni hiši imam svojo. Ona potrebuje najino pomoč, ne midva njeno. Oh mater, nekateri pa res osnovnih stvari ne znate kot je abeceda.
[/quote]

Nisem nepismen, ampak sem te zamešal z eno drugo, oprosti 🙂

Nisem nepismen, ampak sem te zamešal z eno drugo, oprosti 🙂
[/quote]
Ni panike, se zgodi. Moje mišljenje je, da staro in mlado ne gre skupaj, zato sem si uredila svoje stanovanje. Nikoli pa ne odrekam pomoči starejšim. Ampak za trmaste izpade pa se res ne mislim sekirati, na začetku sem se zelo in imela vedno občutek krivde. Zame je mati mojega partnerja, kar spoštujem. Kot človek pa ni najboljša oseba, žal. Ampak tega se pri nas ne sme napisat, izrečt ali karkoli. Vsi smo dobri in ne vem kaj… 🙂

Pri nas ne vem ali je bolj usekana tašča, ali je moj dec čisti pravi sinček. Imamo vsak svoj vhod v stanovanje oz. hišo. Pa pride tašča vsako jutro takrat ven, ko gre v službo (kot da ga pospremi). Ista zgodba popoldne. Ob cca. 4 pride ven in čaka, da se vrne. Pa ima dec že 45 let.

A dej dej?! To se pravi, da je skorajda vsak ženska katastrofa, da so skorajda vse ženske nezrele in duševno bolne, ker so tudi skorajda vse tašče. Verjetno sicer misliš, da matere sinov, ker ženske imajo večje probleme s taščami kot moški. Ampak kot pravi star pregovor: Za prepir sta potrebna dva. To pomeni… da tudi snahe niso kaj dosti boljše.


ja nezrel vzorec vedenja je bolj pogost kot normalen. Morda imaš še čas in nehaš najedat otrokom in jih dušit.

Joj, to tudi pri nas dela, meni se že kar meša. Vsako jutro, vsak popoldan – vsakega od naju prav pričaka na vratih. Potem še obvezno vprašanje, če sva kaj jedla in kaj bomo kuhali za kosilo. Wtf?

Ampak ko nakažem, da mi je to malo čudaško in res preveč vsiljivo, on zmeraj reče, da je samo prijazna in skrbi za nas.

In potem jaz izpadem tečna.. meni je pa iskreno to malo creepy.

Tudi tvoja mama je tašča..
Je tudi ona taka?

še hujša, hudo osebnostno motena. A ljudje niste sposobni v svoji okolici prepoznati tega?
Samo zato, ker je vaš sorodnik, pa je že vse v redu?


Še zdaleč ne vsaka. Res pa je da je veliko generacij, teh, ki so sedaj starih 70 gor odraščalo samo z materjo, zaradi pač vojnih, povojnih razmer. Velik problem je tudi odsotnost očetov pri vzgoji, saj se velik večina očetov ni ukvarjala z vzgojo, otroci so bili prepuščeni materam. Veliko žensk zato tudi v sinovi odrasli dobi sina zamenja za partnerja. Veliko jih postane vdov zelo kmalu. Veliko žensk teh generacij se je poročilo in imelo otroke zato ker se to spodobi in s svojim partnerjem nikoli niso razvile odnosov in so jim otroci pomenili vse, kar se pozna tudi pri njihovi odrasli dobi. Ni pa to posploševanje. Poznam tudi starejše ženske, ki so super.
Seveda imamo snahe tudi napake. Vendar se mladim ne spregleda napak, starejšim se pa seveda more, ker so stari in jim zato pripada spoštovanje po defaultu.

snahe,
no kakšne pa bi po vašem morale biti tašče?

Nevidne 🙂

ja to sem jaz za bivšo VD snaho. Kdaj točno se je preselila k nam, se ne spomnim, ampak kar naenkrat je bila za našo mizo, v napi kopalnici, v sinovi sobi. OK sin je še študiral takrat, zato sva sklenila, da bova zgornji štuk malo uredila, tako je hči prišla nazaj v svojo sobo v pritličje, zgoraj pa sva uredila kuhnjico, dnevno sobo in kopalnico, da ne bi bilo več drenga v hiši. Rešitev je bila mišljena kot začasna, kar sva jasno povedala. Minilo je pet let, sine je že dobro služil, ona še ne, ko sva nekako pričakovala, da se bosta osamosvojila in res sta začela delati v tej smeri, ko je počilo, ona je bila noseča, ja nič midva sva popustila in ostalo je kot je. Potem je pa nenadoma splavila v 12 tednu ali nekaj takega. Takrat se je začel pekel, krivila je mene, najino hči, na dnevnem redu je bilo vedno nekaj novega. Tako je 1x prihrumela dol in se drla, da smo morilci….takrat je pa mojemu počil film. Takega prepira bi se sramoval popolnoma vsak kolikor toliko vzgojen človek, seveda je na koncu prišla policija, češ da ji je moj grozil…
Groza, ko je sin prišel tisti dan iz službe se je ustavil pri nama in prvič odkar je bila pri nas, priznal da je zafrknil, da se ne vidi z njo v prihodnosti, da je tista nosečnost in splav sumljiva, skratka, da bo naredil konec. Res je, oddahnila sva si, pa čeprav se nikoli nisva vtikovala.
Zaključek polomila je popolnoma vso pohištvo, ker ga je baje ona kupila (le odkod), na sodišču se je končalo komaj pred 3 leti, vsi smo vložili prepoved približevanja, hči je celo imela spremstvo zaradi groženj…….
Sin je danes srečen, srečno samski ali pa ne ne vem, deluje vesel, kupil si je stanovanje, ampak bivša VD snaha pa še vedno ne da miru, zadnjič je v trgovini pljunila predme in mi rekla, da sem morilka in tatica. Pa razumi če moreč!


Rodile so ne samostojne idiote in naravne kretene. Večinoma so sami geji.
https://novice.svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/5d00a78be93d4/oce-monstruozno-ubil-svojih-pet-otrok-njihova-mati-prosi-da-mu-prizanesejo-ceprav-ji-je-grozil-da-bo-z-njo-nahranil-prasice
Najhujše je ker so rodile bedake, ki bi jih lahko splavile.

Take, da se zavedajo, da so to sinovi, ne partnerji. Da zmorejo preko svoje želje, da bi imele z njim še vedno enako prepleten odnos. Da pustijo mladi družini zasebnost.

Ne pa, da ga ona ob prihodu domov pozdravi pred mano, da mu še preden pride gor, razloži vse svoje težave, mu ponuja svoje kosilo ali kavo … halo, partnerka ga čaka doma, da bo z njim počela to, saj zato pa je z njim, a ne?

Oprosti, meni je to mimo in nespoštljivo. Pač, tipična tašča, ki svoje čustvene potrebe postavlja pred sinove oz. potrebe nove družine.

Vsaka mama ima odgovornost naučiti se in sprejeti, da je to obdobje minilo. Kar pa res redko katera tašča zna. Takim kapo dol.

In ja, pogosto čudaške tašče iz normalnih snah naredijo tečne snahe. Pri nas je že bilo tako. Sprva sem žensko dobesedno oboževala, prav fascinirana sem bila, kakšna duša od človeka … Sicer še vedno mislim, da ima veliko srce in v fundamentu ne misli slabo, ampak zmi gre vedno bolj na živce, ker nima meja in enostavno preveč rine v nas, dan za dnem. Vsakič je na vratih ko pride in ko gre. Tudi zame, kadar pridem ali grem. Huh …

In kaj bo dosegla? Nič, samo to, da se bomo odselili in to že v nekaj mesecih.

Sori, težko verjamem, da niste imeli nič poleg. Že v prvih stavkih se čuti odpor do nje (kako je bila kar naenkrat v vaših prostorih).

Oddajali ste prikrito slabo energijo in to nosečnica lahko zelo nosi “v trebuhu”.

Ker nihče še po par letih ne pljune pred nekoga, če nista nekaj imela, konkretnega.

Je pa kolerična punca, se pa strinjam.
Pravim samo, da enostavno ne verjamem, da je res samo ona kriva vsega. Nikdar ni samo en kriv …

Sori, težko verjamem, da niste imeli nič poleg. Že v prvih stavkih se čuti odpor do nje (kako je bila kar naenkrat v vaših prostorih).

Oddajali ste prikrito slabo energijo in to nosečnica lahko zelo nosi “v trebuhu”.

Ker nihče še po par letih ne pljune pred nekoga, če nista nekaj imela, konkretnega.

Je pa kolerična punca, se pa strinjam.
Pravim samo, da enostavno ne verjamem, da je res samo ona kriva vsega. Nikdar ni samo en kriv …
[/quote]

pa ti ne razumeš, da ni pametno, da kar priritaš nekomu v bajto?
Ste danes otroci čisto ciganski, brez nekih norm in odnosa, dvakrat seksate z nekom, pa se počutite že, da je ves svet vaš? Nimate nobene potrebe po intimnem prostoru?
Se tako slabo počutite doma, da pobašete prvega tičonosca in gremo?

Take, da se zavedajo, da so to sinovi, ne partnerji. Da zmorejo preko svoje želje, da bi imele z njim še vedno enako prepleten odnos. Da pustijo mladi družini zasebnost.

Ne pa, da ga ona ob prihodu domov pozdravi pred mano, da mu še preden pride gor, razloži vse svoje težave, mu ponuja svoje kosilo ali kavo … halo, partnerka ga čaka doma, da bo z njim počela to, saj zato pa je z njim, a ne?

Oprosti, meni je to mimo in nespoštljivo. Pač, tipična tašča, ki svoje čustvene potrebe postavlja pred sinove oz. potrebe nove družine.

Vsaka mama ima odgovornost naučiti se in sprejeti, da je to obdobje minilo. Kar pa res redko katera tašča zna. Takim kapo dol.

In ja, pogosto čudaške tašče iz normalnih snah naredijo tečne snahe. Pri nas je že bilo tako. Sprva sem žensko dobesedno oboževala, prav fascinirana sem bila, kakšna duša od človeka … Sicer še vedno mislim, da ima veliko srce in v fundamentu ne misli slabo, ampak zmi gre vedno bolj na živce, ker nima meja in enostavno preveč rine v nas, dan za dnem. Vsakič je na vratih ko pride in ko gre. Tudi zame, kadar pridem ali grem. Huh …

In kaj bo dosegla? Nič, samo to, da se bomo odselili in to že v nekaj mesecih.
[/quote]

ti imaš vsaj možnost rešitve, mi smo si vraga nakopali v lastno bajto in sedaj ni nobene rešitve več.

pa ti ne razumeš, da ni pametno, da kar priritaš nekomu v bajto?
Ste danes otroci čisto ciganski, brez nekih norm in odnosa, dvakrat seksate z nekom, pa se počutite že, da je ves svet vaš? Nimate nobene potrebe po intimnem prostoru?
Se tako slabo počutite doma, da pobašete prvega tičonosca in gremo?
[/quote]

“Tičonosec” ;))) dobra 🙂

pa ti ne razumeš, da ni pametno, da kar priritaš nekomu v bajto?
Ste danes otroci čisto ciganski, brez nekih norm in odnosa, dvakrat seksate z nekom, pa se počutite že, da je ves svet vaš? Nimate nobene potrebe po intimnem prostoru?
Se tako slabo počutite doma, da pobašete prvega tičonosca in gremo?
[/quote]
Obstajajo zenske brez vsakega sramu,vselijo se v tujo hiso in mislijo,da je zdaj husa njena.

Podpis.👍

… da je veliko žensk negativnih in samo gledajo kako bodo čimbolje prišle skozi, seveda na tuj račun.
Najprej so dekleta, potem postanejo snahe, nato pa tašče …

Ko sem mojo taščo prvič videla, me je zmrazilo. In ko je želela, da bi živela doma, v zgornjem štuku, sem sem uprla, danes imava svojo hišo in sva 40 km stran. Edina rešitev za take je, da živiš stran od njih.


Obstajajo zenske brez vsakega sramu,vselijo se v tujo hiso in mislijo,da je zdaj husa njena.
[/quote]

Prišla iz revne države, spala dobesedno na stiroporju, pa je poročila luzerja in obupanca … zdaj pa kraljuje in ukazuje … kot da je vse njeno in po njeno. Še taščo ima na kratko.
Ja, mamini sinki so katastrofa … za bruhat.

Prišla iz revne države, spala dobesedno na stiroporju, pa je poročila luzerja in obupanca … zdaj pa kraljuje in ukazuje … kot da je vse njeno in po njeno. Še taščo ima na kratko.
Ja, mamini sinki so katastrofa … za bruhat.
[/quote]
Ker se ji pustijo. Se kako drzi tisto,da delajo s tabo samo tako kot se jim pustis.

pa ti ne razumeš, da ni pametno, da kar priritaš nekomu v bajto?
Ste danes otroci čisto ciganski, brez nekih norm in odnosa, dvakrat seksate z nekom, pa se počutite že, da je ves svet vaš? Nimate nobene potrebe po intimnem prostoru?
Se tako slabo počutite doma, da pobašete prvega tičonosca in gremo?
[/quote]

No, evo, si lep primer tipične hudičeve tašče. Navzven prijazna, na notri satan.
Že po izboru besed in pisanja si polna gneva. Me iskreno kar zmrazi :/

Zelo, zelo se motiš! Ti ne potegne, da če ti ne paše tamlada v hiši, jo pač nimaš v hiši?! A je tvoja hiša ali je njena hiša? A ste razčistili s sinom kaj je za vas sprejemljivo in kaj ne? Niste. Torej?

Res ne razumeš, da mlada ne more vedeti, da ni dobrodošla, če ji tega nihče ne pove?! Sinu bi povedali, da tega ne dovolite in pika. Stvar rešena. Če jo pa on pripelje domov in ste vsi tiho in fejkate prijaznost – potem je pa ona kriva??

Hvala za odličen primer kakšne tašče se je treba bati, če nočeš drame v življenju.

New Report

Close