Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.

Tašče so katastrofa. Nezrele ali duševno bolne ženske uničujejo otroke.

Prišla iz revne države, spala dobesedno na stiroporju, pa je poročila luzerja in obupanca … zdaj pa kraljuje in ukazuje … kot da je vse njeno in po njeno. Še taščo ima na kratko.
Ja, mamini sinki so katastrofa … za bruhat.
[/quote]

* pa je poročila luzerja in obupanca z VELIKO PREMOŽENJA, ki ga je pretirano skrbna mama uničila ….. zdaj pa kraljuje in ukazuje v dobesedno GRAŠČINI … kot da je vse njeno in po njeno.


Ker se ji pustijo. Se kako drzi tisto,da delajo s tabo samo tako kot se jim pustis.
[/quote]

Tako ja. Kdor sebe ceni, ga bodo tudi drugi. Kdor sebe ne ceni, ga tudi drugi ne bodo.
In če luzer nima hrbtenice, ali pa “upognjeno” že od mame … je lahek plen za revne “sponzoruše”.
Tiste sponzoruše, ki pa so koliko toliko “kvalitetne” se pa itak ne ukvarjajo z obupanci.

Tako ja. Kdor sebe ceni, ga bodo tudi drugi. Kdor sebe ne ceni, ga tudi drugi ne bodo.
In če luzer nima hrbtenice, ali pa “upognjeno” že od mame … je lahek plen za revne “sponzoruše”.
Tiste sponzoruše, ki pa so koliko toliko “kvalitetne” se pa itak ne ukvarjajo z obupanci.
[/quote]
Ma sem ziher da je tip nek cudak v negativnem smislu,noben normalen se ne pusti hebat za brezveze.

En dan poslušam nezaposleno s tremi v rejì, drug pa vso zamislijo nezaposleni, ki vas ni zbudila sedaj in ne razume, da je hrup moteč. Fuking shit zastonj kapitala
Posluša dva dni nezaposljive. Od 6h zjutraj c well, ko bom imela vse nezaposlene zadost z ropotanjem, namesto pof* deli v službi .No je cca 9.30 pa brezposelni ropotajo, kot da majo firmo in če je kje objavljen vsakodnevni ropot. 🙄😂🤗 in koliko imajo prijavljeni delavcev. 🤷‍♀️🤗😂😀

No, evo, si lep primer tipične hudičeve tašče. Navzven prijazna, na notri satan.
Že po izboru besed in pisanja si polna gneva. Me iskreno kar zmrazi :/

Zelo, zelo se motiš! Ti ne potegne, da če ti ne paše tamlada v hiši, jo pač nimaš v hiši?! A je tvoja hiša ali je njena hiša? A ste razčistili s sinom kaj je za vas sprejemljivo in kaj ne? Niste. Torej?

Res ne razumeš, da mlada ne more vedeti, da ni dobrodošla, če ji tega nihče ne pove?! Sinu bi povedali, da tega ne dovolite in pika. Stvar rešena. Če jo pa on pripelje domov in ste vsi tiho in fejkate prijaznost – potem je pa ona kriva??

Hvala za odličen primer kakšne tašče se je treba bati, če nočeš drame v življenju.
[/quote]

Jebemusunac, ta je pa hudo bosa!
Smo tudi mi imeli eno tako, še preden se je mulo zavedal, je bila zobna ščetka v lončku in šuhi v omari. Potem pa sem ga poklical na zagovor in mu razložil stvari, da si naj raje 2x nadene kondom, kot pa nič, ker se takim zgodi hitro “ups”.
Malo smo imeli še scen, ko sta šla narazen, ampak sta šla hvalabogu, ker tisto dete je bilo hudo moteno.

No, evo, si lep primer tipične hudičeve tašče. Navzven prijazna, na notri satan.
Že po izboru besed in pisanja si polna gneva. Me iskreno kar zmrazi :/

Zelo, zelo se motiš! Ti ne potegne, da če ti ne paše tamlada v hiši, jo pač nimaš v hiši?! A je tvoja hiša ali je njena hiša? A ste razčistili s sinom kaj je za vas sprejemljivo in kaj ne? Niste. Torej?

Res ne razumeš, da mlada ne more vedeti, da ni dobrodošla, če ji tega nihče ne pove?! Sinu bi povedali, da tega ne dovolite in pika. Stvar rešena. Če jo pa on pripelje domov in ste vsi tiho in fejkate prijaznost – potem je pa ona kriva??

Hvala za odličen primer kakšne tašče se je treba bati, če nočeš drame v življenju.
[/quote]

ti pa si tipična vsiljevalka, ki misli, da je vse njeno, saj ji noben ni povedal, da ni.
najbrž ti morajo tudi napisat, da se lahko z vročo kavo opečeš, sicer jih boš tožila.


Ma sem ziher da je tip nek cudak v negativnem smislu,noben normalen se ne pusti hebat za brezveze.
[/quote]
snaha?
Si ji že odprla vrata? Sme na obisk? 😂😂😀😀

Imaš takšne in drugače. Moja bivša tašča je bila tako navezana na sina, da, ko se ji enkrat ni oglasil na telefon je priletela z morja z dopusta sredi noči. Živela sva na njihovi kmetiji, kjer smo delali od jutra do večera od ponedeljka do sobote. S službe na njivo, z njive v službo. Smo pa živeli dobro ja, samo kaj ko ni bilo časa uživati v zasluženem denarju 🙂 Nikoli nisem vzela evra za uro dela, čimveč smo vlagali nazaj v kmetijo. Tudi to mi je bilo vseeno, saj smo se dogovorili, da bova kmetijo enkrat tako prevzela midva. Dopizdilo mi je, ko mi je prepovedala imeti družbo, češ da človek tega ne rabi in ko mi je vzela ključe od vhodnih vrat, da sem morala v najino stanovanje skozi njeno. Tako, da je vsakič vedela, kdaj grem in kdaj pridem. No takrat mi je dopizdilo dokončno in sem se odselila. Fant je še sedaj sam, star skoraj 40. Imel je nekaj razmerij pa je vsaka, ki je prišla v hišo ušla. Meni je škoda. Delo na kmetiji me je veselilo, kljub temu da sem doštudirala in delala na kar v redu delavnem mestu. Žal mi je tudi fanta, vendar on odkrito pove, da je njegov pogoj, da živita pri njem in da se zastopi z njegovo mamo. Res škoda, kaj nekatere mame počnejo svojim sinovom.

Take, da se zavedajo, da so to sinovi, ne partnerji. Da zmorejo preko svoje želje, da bi imele z njim še vedno enako prepleten odnos. Da pustijo mladi družini zasebnost.

Ne pa, da ga ona ob prihodu domov pozdravi pred mano, da mu še preden pride gor, razloži vse svoje težave, mu ponuja svoje kosilo ali kavo … halo, partnerka ga čaka doma, da bo z njim počela to, saj zato pa je z njim, a ne?

Oprosti, meni je to mimo in nespoštljivo. Pač, tipična tašča, ki svoje čustvene potrebe postavlja pred sinove oz. potrebe nove družine.

Vsaka mama ima odgovornost naučiti se in sprejeti, da je to obdobje minilo. Kar pa res redko katera tašča zna. Takim kapo dol.

In ja, pogosto čudaške tašče iz normalnih snah naredijo tečne snahe. Pri nas je že bilo tako. Sprva sem žensko dobesedno oboževala, prav fascinirana sem bila, kakšna duša od človeka … Sicer še vedno mislim, da ima veliko srce in v fundamentu ne misli slabo, ampak zmi gre vedno bolj na živce, ker nima meja in enostavno preveč rine v nas, dan za dnem. Vsakič je na vratih ko pride in ko gre. Tudi zame, kadar pridem ali grem. Huh …

In kaj bo dosegla? Nič, samo to, da se bomo odselili in to že v nekaj mesecih.
[/quote]

se podpišem. Tudi pri nas je tako. Sedaj čaka pred vhodom (sedi na stolu) in čaka, da se njen ljubi sinek vrne domov. bolno do konca

ti pa si tipična vsiljevalka, ki misli, da je vse njeno, saj ji noben ni povedal, da ni.
najbrž ti morajo tudi napisat, da se lahko z vročo kavo opečeš, sicer jih boš tožila.
[/quote]

O moj bog :/

En dan poslušam nezaposleno s tremi v rejì, drug pa vso zamislijo nezaposleni, ki vas ni zbudila sedaj in ne razume, da je hrup moteč. Fuking shit zastonj kapitala
Posluša dva dni nezaposljive. Od 6h zjutraj c well, ko bom imela vse nezaposlene zadost z ropotanjem, namesto pof* deli v službi .No je cca 9.30 pa brezposelni ropotajo, kot da majo firmo in če je kje objavljen vsakodnevni ropot. 🙄😂🤗 in koliko imajo prijavljeni delavcev. 🤷‍♀️🤗😂😀končno mir Hvala dio 11 se ta di 23 but I wont, like I SENT SMS, THAT HOW IT STOPS. 4 ure pa bo štemal še ko fakr. Ker ima vsak dan cant.
Na vse, zmogla sem. 💪🏽🤣😂😂😂🤗


Zakaj bi delala še po službi? Ni osem ur dela čisto dovolj?

Na kmetiji pač ne gre drugače, zemlje in morebiti živine ne zanima, da imaš ti še službo dopoldan oz. kadarkoli pač. Na kmetiji delaš pač, ko imaš čas.


Zakaj bi delala še po službi? Ni osem ur dela čisto dovolj?
[/quote]
Po pravici povedano mi je bilo tako super oer, ker po ukvarjanju v službi 8 ur z ljudmi, ki imajo vsak svoje muhe, mi je je svež zrak dobro del. Pa všeč mi je bilo, ker smo delali vsi. Pa tako je zelenjava, živina ne čaka. V bistvu tega nisem jemala kot delo ampak sprostitev.


Po pravici povedano mi je bilo tako super oer, ker po ukvarjanju v službi 8 ur z ljudmi, ki imajo vsak svoje muhe, mi je je svež zrak dobro del. Pa všeč mi je bilo, ker smo delali vsi. Pa tako je zelenjava, živina ne čaka. V bistvu tega nisem jemala kot delo ampak sprostitev.
[/quote]

vsekakor se zavedaj, da je te pravi čas srečala pamet, sicer bi sedajle živela v pravem peklu na zemlji. lahko si hvaležna vsem bogovom, vilam in škratom, da si šla pravi čas.

vsekakor se zavedaj, da je te pravi čas srečala pamet, sicer bi sedajle živela v pravem peklu na zemlji. lahko si hvaležna vsem bogovom, vilam in škratom, da si šla pravi čas.
[/quote]
Saj sem, res pa včasih pogrešam delo na kmetiji. In žal mi je za svojih 10 let življenja. Tudi bivšega srečam, se mi smili, ni slab človek. Nima pa hrbtenice. Žal mi je da je sam. Jaz imam srečo imam suoer partnerja. Tašče pa so take in onake. Lahko si pa priznamo, da nas starost spremeni in da so stari ljudje muhasti in svojevoljni. Pa ne menim, da vsi hočejo slabo. Večkrat ravno nasprotno. Samo načini, ki jih izberejo niso pravi.


Čim prej se preselite na svoje. Resno. Da se vam ne bo zgodilo tako kot mnogim, da bo prej otrok končal osnovno šolo ali šel zakon v tri krasne, preden so se odselili.
Tašča, ki je sposobna sinovi partnerki reči, da ga je spremenila na slabše ali pokvarila, v sebi skriva še veliko več negativnega in definitivno si o snahi ne misli nič dobrega. Tudi če za to nima neke realne podlage, gre za to, da izgublja kontrolo nad sinom, je ljubosumna itd. Samo stran od takih preden je ogenj v strehi. Potrudi se, da s partnerjem in otrokom ostanete družina in da drugi ne posegajo v vaš odnos. Pa čim prej stran. Ne se kregat s snaho, ker to ponavadi moškega postavi v neljubo situacijo in je v precepu. Moški se težko postavi po robu materi, tudi če povsem podpira partnerko in se strinja z njo. Partnerka bo morda razumel, da je tak samo zaradi ljubega miru, mami bo pa to poslalo signal, da je sin izbral njo, da je na njeni strani. Tako pač je. Ne pričakujte, da bodo izbirali med mamo in vami, samo označite svoj teritorij. Vem da se sliši grozno, ampak včasih je ta borba za moškega, ki si ga moraš izborit pri njegovi mami hujša kot vsaka borba s kakšno drugo žensko.
samo, da ti ena reče, da si ji pokvarila sina… mora biti res zlobna ženska.

Ha ha, ta je res dobra pri nas je pa ravno obratno,meni pa govorijo da sem premalo z njimi,čeprav se vsak dan vidimo.Torej le nismo vse tašče iste,je pa razlika jaz imam zete,pa nikoli ni bilo konfliktov med nami,res zanimivo,kar pišete,no ne morem verjet.

Za razpad mnogih familij po svetu so krive tašče. To ve že vsak narod, v vsaki državi po svetu.

New Report

Close