Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu TEBI

TEBI

Stojis v vrsti pred blagajno in zacutis rahel dotik pri kolenskem zgibu. Cisto narahlo se z nakupovalno kosaro naslonim nate, da preverim, ce bos trznila. Nic se ni zgodilo. “Enkratno!”, si mislim. “Morda pa ji je vsec tako dotikanje!?” Kosaro preprimem v drugo roko in si naredim prostor. Pristopim blizje in se “po nesreci” s predelom mod stisnem ob tvojo zadnjico. Kratek premik glave v stran in pogled navzdol. Od zadaj vidim, kako se ti napnejo licnice. Nasmehnila si se. Moja izboklina na ritnici ti je izvabila nasmeh. Sprejela si igro. Pomaknes se naprej in s pogledom navzdol, ne da bi me sploh pogledala zlagas nabrano na blagajniski trak. Pocasi polnis vreco in se vedno z glavo navzdol pocasi, skoraj nevidno usmeris pogled na levo, proti meni, vendar gledas v tla. Dojel sem! Ob izhodu se ozrem za tabo in ti sledim. Pocasi se premikas proti domu. Ali kam ze? slisijo se samo najini koraki ker ura je ze pozna in kot kaze sva oba stopila po nekaj “nujnih” reci, preden trgovino zaprejo. Pot naju vodi skozi sosesko in nekaj metrov naprej je tema. Popoln mrak. Tudi okna so skoraj vsa v temi. Pocasi napredujes in se obrnes nazaj, da vidis ce ti sledim. Nekaj korakov za tabo sem in moram si popraviti hlacke. Otrdina sili ven ze od trgovine. Upocasnis in zavijes v prvo predverje. Ozrem se okoli, ce bi me morda kdo spoznal in olajsan, ker ni nikjer prav nikogar, vstopim za tabo. Odides za stopnice, v temo, kamor redko kdo stopi in se obrnjena v zid ustavis. V pocepu iz rok spustis vrecko in stopis v razkorak. Z desnico se s celotno podlahtjo naslonis na steno, z levico pa privzdignes krilo. Cisto v tisini pristopim, dopnem hlace, jih spustim do ritnic in ti zarinem ze mokrega tica. Cisto trd je in ko odmaknem gate, ga kar izstreli. Ko ga imas v muci, ki je ravno tako premocena malenkost pocepnes, da se lazje zblizava. Preprimem te pod ritnici in ju razprem. Napeta rita je cisto najezena. Rahel jesenski prepih, ki vlece skozi stopnisce bloka in naslada sta ti pognela mravljince skozi telo. S skunki v bokih te nabijam v mehko a s kratkimi krci zategnjeno meso roznate notranjosti. Vzela in ponudila sva se na hitro! S hitrim pozibavanjem se mi nabijas na trdo ozilje in s premikom glave vstran poskusas pogledati v obraz. se vedno ti razpiram ritnici in gledam v kos svojega mesa, ki izginja v tebi. Glavo uslocis nazaj in se s hrbtom naslonis name. Se bolj si se usedla. Zdaj se nagnem nazaja, tako, da se spet ne dotikava, in s kroznimi vbodi drsim mimo stisnjenih vaginalnih misic. Roko si premaknila na muco in mi jo ponesal v usta. Mmmmmmm.Sladkobna svilnata tekocina se topi v mojih ustih. Pocuzam ti skoraj vso dlan, le palec je ostal zunaj. Tako oslinjeno dlan poneses nazaj na muco in jo pricnes s kratkimi gibi v levo in desno premikati preko sramnih ustnic. Vsake toliko casa se te razprejo in z mokrimi prsti zadanes ob pordeceli cep. Skomina te. Kmalu ti bo prislo, ker poleg masturbacije dobivas res lep kos mesa v sebe. Z levo roko te se vedno drzim pod rito in jo privzdigujem, da se nato samo spustis nazaj, z desno pa primem za vrat. Potegnem te k sebi, lase odmaknem vstran in te poljubim na belo kozo. Zajecis. Z zobmi se lahkotno zagrizem vate. Nic se ti ne bo poznalo! Samo rahlo zagrabim vratno misico, da ti pozene kocine pokonci. Desno stran telesa imas cisto najezeno. S krattkim nabijanjem te bom zdaj zdaj pomagal pripeljati do orgazma. Se vedno si jo drgnes. Nato pa se iztrgas iz objema in se obrnes. Zagrabis me okoli uses in prisesas ustnice na moje. Z divjim pogledom izpod obrvi in kratkim pogledovanjem proti mojemu mednozju si grizes spodnjo ustnico. Noro divja si. Pod sabo imas kos potemnelega mesa, ki ga prepletajo izstopajoce zile in z lahkoto razberes moj srcni utrip. Poljubis me znova in znova. Jezika se prepletata in slisati je cmokanje. Presenecen te kar naenkrat dobim okoli svojih bokov. desno nogo si mi obvila okoli boka in se z mokrim mesom mednozja prislonila ob dimlje. Podprem te v bedru in nogo malenkost privzdignem, da ti povem, kako jo lahko mirne volje prepustis mojemu prijemu. Drzal te bom. Z desnico usmerim kljuuvajoce meso iz katerega se cedi brezbarvna tekocina in ti ga nabijem. Zajceis. S stranskim nabijanjem ti drgnem ob kanale muce in cutim kako jih stiskas. Zdaj zdaj mi bo prislo. Se toliko bolj sem razvnet ker izmenicno pgledujes v najino sticisce, v naslednjem momentu pa glavo nagnes nazaj. In tako ponavljas skoraj vsak moj vstop v tvoje mokro telo. Prislo mi bo. Z levico ti se vedno podpiram desno bedro z desno roko pa sem ti objel vrat in skrcen proti tebi pricakujem naval tople sperme. Se zadnji trenutek ga potegnem ven, ko te preko venerinega gricka poskropim z gosto belo spermo. Kar kadi se s tvojega telesa, tako topla je. Roko ponesem nanjo in jo na prstih ponesem proti tvojim ustom. Ker sem se ustavil tik pred njimi se malenkost nagnes naprej, da bi jo okusila. Spet ti jo izmaknem in si jo ponesem v usta, nato pa te strastno poljubim. Privzdignem in zapnem si kavbojke, vzamem vreco in stopim proti izhodu. Pogled levo in desno. Nikjer nikogar. Se preden izstopim se obrnem proti tebi. Sklonjena navzdol si popravljas krilo. Dvignes tisti divji nepoteseni pogled, ker sem te namenoma pustil nepoteseno in se mi vprasljivo zazres v oci. Namignem na tvojo vrecko, v kateri je poleg nakupljenih stvari se nekaj. Ko sem bil ze zunaj zgradbe si pocepnila in segla z roko proti papircku. Na njem je moja telefonska in napis “Poklici me”.

Poljub tebi.

pacek…zdajle sem tud jaz nepotešena…znaš pa prekleto dobr rajcat…

lp

Lepo. Stimulacija za napisat nekaj v stilu “Ignoti nulla cupido.”. Čestitam. 😉

Hudiča…
Iščem in iščem po vrečki, kjer je nakupljena roba, pa je ne najdem….
Obračam se ko vrtavka sredi predsobe…. kam je padel???????

Obupana ugotavljam, da ga ni…. lističa s tvojo številko…..

Ostajam nepotešena…. in z mravljinci po hrbtu….

Pa še štajerka bodi po možnosti, pol se mi pa “scufa”. :))))))

že med pošiljanjem smsa sem vedela, da je potreba po potešitvi stalno vzburjene mucke tisto, kar me že par noči stane spanca…in ker je danes, po aerobiki, čas primeren ga pričakujem…brez tuširanja, samo pulover čez mokro majčko in stopim iz telovadnice…v mraku je trajalo par sekund, da sem izostirla pogled in ga zagledala, naslonjenega na drevo…nič oklevanja, samo ritem mojih nog in grem mimo njega…kot zadnjič, vem, da mi bo tudi tokrat sledil…pot do doma me vodi skozi majhen, ne preveč porasel in tudi ne obljuden gozdiček, primeren za željeno akcijo…in klopca, ki stoji nekje na pol poti me že čaka…še vedno stopam odločno, čeprav me gibanje bokov in rite izdaja…vlažnost med nogami postja nevzdržna…ko se približam klopci, slišim njegove hitre korake…ja, dost je, obrnem se in že čutim na sebi njegove roke…nasmešek, pogled izpod oči in hiter dotik ustnic…zagrizem se mu v spodnjo ustnico, jo pobožam z jezikom in se odmaknem…še en pogled in ponovno divjji stik ustnic, ki se v trenutku razširijo in pogoltno objamejo njegove…jezička se stakneta in se začneta okušat…z rokami objamem njegovo rito in se z medenico tesno stisnem ob njega…trdota me prevzame, boki začnejo sami krožit in se rahlo nabijat na moško mednožje…vzdih strasti mu uide ko se njegove roke pomaknejo na mojo rito…tako objeta se globoko poljubljava…roko premaknem iz rite v njegovo trenerko in v dlani občutim mogočno trdoto, pripravljeno, da me ponovno zadane…še vedno objeta ga premaknem na klop, posedim in se usedem nanj…dovolj je stik preko trenerk, da se drsam po njegovem k**rcu in zopet me prevzame vsa strast trenutka…privzdignem nogo in hitro povlečem hlačnico s sebe, medtem pa že tudi on sprosti mogočno trdoto iz oklepa…brez besed, samo močan stisk naslona za klopco in se nasadim nanj…z rokami objame moj pas, medtem ko se moji boki premikajo naprej in nazaj…čutim ga globoko v sebi in rito še bolj privzdignem ter se stisnem višje ob njega…s prsti na nogi se dotikam tal za klopco, opore ravno dovolj, da je kot nabijanja na k**rca še boljši…napol privzdignjena krožim in suvam z boki, njegove roke pa vedno močneje stiskajo moj pas…v notranjosti čutim prijetno zbadanje, rahlo krčenje, ki pomeni odklop…vzdih mi uide, njegov pogled ujame mojga, ustnice se staknejo v poljub, kaj poljub, grizenje in tesno okušanje…slišim ga, kako vedno glasneje stoka in vzdihuje, z rokami se premakne na rito in mi jo širi…še hitreje se gibljem, jemljem ga z vso močjo svojih bokov in takrat me zadane…sladko krčenje moje notranjosti mi usloči hrbtenico in vrat vznak, samo tesno stinjene roke na naslonu klopi me zadržijo, da ne omahnem…kot od daleč slišim njegov vzdih in močan sunek njegovih bokov navzgor mi pove, da trpi tudi on…ko mi glava omahne na njegovo ramo, ga nežno poljubim na vrat in se zadovoljno nasmehnem…njegova dlan se spusti v moje lase in stisne me k sebi…čutim njegov nasmeh…

raje imam potešenost!!!

Jebela cesta, a spat pa se več ne bo hodilo?????
Sam rajc….

hehe, lunca…ti tud tako pozna???
lp

Pride tak dan, ko mora luna celo noč po nebu bluzit in čuvat svoje zvezdice…..

no, nekaj podobnega je bilo tudi pri meni…
vmes pa sem se mal zabavala…hehe, in čist en mičken na vroče TV programe pogledala…

lep dan in lepe praznike…

O, a danes si bla v “dnevni izmeni”?!?!?!?!?!?!
Ajaaaaaaaaaaaa, vroča TV…. ja, maš prav!

New Report

Close