Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu tebi

tebi

Ljubil bi se s teboj, ta trenutek in zdaj! Pa naj bo iz ljubezni, strasti, strahu, sovraštva ali jeze… Ja, trgal bi oblačila s tebe, te ljubkoval in občudoval…

Tvoje besede in poredne misli božajo kot sonce, ki je končno posijalo izza oblakov.

Pridi, vzemi me v naročje…

lp, ewy

Fuj!!! Ko sem prebral je bilo kot, da bi pisal meni… bljak… bljak, bljak 🙂

hmm, KIR, kteri se zdajle smeji???

enga cmočka nate…tale strast si zasluži…

pa lep začetek tedna!

………………hvala enako………..
:)))))))))

Zdaj že veš iz kakšnega razloga bi se ljubil?

Ja, iz vseh zgoraj napisanih razlogov!haha

In kje se je potepala gospa?

Si me pogrešal? :)))
Jaz tudi tebe, ampak kjer sem bila, je bilo zelo lepo.

Lepo. Torej si uživala. Tudi seksualno mislim

Zelo uživala. Pa ti?

Vse skup bolj ****!

Ja kriza. Bo treba kaj narediti, da bo bolje. :))

ja Maja, marsikaj. Bolj seksat najbrž, haha

Bolj ali bolje? Ni vse v kvantiteti. Čeprav moje mnenje je, da bi bilo s tabo kar kvalitetno. Kaj kar, ZELO kvalitetno. Potem pa nastane problem, ker kvalitetnega sexa ni nikoli dovolj in smo spet pri kvantititeti.:))

Pa še kako prav imaš, haha

Prav? Že mogoče, samo še vedno ne vem če bi si želela še……:))))

In v čem je problem ljubči?

Ah, nobenega problema, ampak od besed še nobeni ni prišlo. :))

Če ti povem, je pa meni skoraj parkrat! Prav zaradi pisanja tu na forumu, sicer v “najboljših” časih….

Očitno so ti časi minili. Škoda. Sem se prepozno seznanila s tem forumom. Sicer pa ni rečeno, da je konec. Mogoče se pa stanje še kaj izboljša. Saj ti si bil včasih zelo blizu, no tako, da je postalo lepo toplo in vlažno med nogami, samo pika na i je pa manjkala. Škoda. :((

Ja? Hvala, hvala!

In koliko časa približno traja tista paka na i? Z draženjem ščegetavčka, lizingom (haha), penetracijo?

Trajanje je pa odvisno od tvoje vzdržljivosti. Upam, da bo trajalo čim dlje! Z vsem zgoraj naštetim!! :))

aha, zdaj vem čisto vse, haha

glej ewyka, sonček še kar sije:-))))

Ne boš ministrski predsednik!

New Report

Close