Najdi forum

tebi..

..zopet bodo počasi zasvetile zvezdice na nebu……prižgali jih bodo angeli…eno za drugo……toko močno te pogrešem…….. Pogosto se sprašujem, zakaj se je to zgodilo. Odgovor iščem v sebi, a ga ne najdem. ….CVse misli se začenjajo z besedo ZAKAJ?…
Tako kot ne na številna druga vprašanja , ki se pojavljajo v mojem – najinem življenju…mogoče je preprost odgovor… tišina.
Na nebu so se zasvetile prve zvezdice. A toplino še vedno čutim v sebi. V svojem srcu. Tako kot tebe. Ker si del mojega srca in s tem mene. Ti si moj najlepši ‘angel in ne moreš kar tako izginiti. Vedno znova se vračam k tebi, te čutim ob sebi in te občudujem. Zakaj? Preprosto; ker te ljubim!

Stisnem pesti, da se mi nohti zarijejo v meso, toda ne čutim bolečine….samo hrepenenje po tebi…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

……..smotko

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Že dolgo ni nihče tako lepo hrepenel po meni!

Evo mene, mucek, hihi…

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Kaselčka si pa nisi spucal!
Je spet nazaj prišlo…

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

New Report

Close