Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TEBI, KI MI POMENIŠ VSE

TEBI, KI MI POMENIŠ VSE

Bojim se te.
Ne upam se ti priblizati.
Ne vem kaj pomenijo tvoji nasmehi,
tvoji pogledi in tvoje besede namenjene meni.
Gledam te v drugacni luci kot drugi.
Meni si zrak, sonce in voda.
Brez tebe nimam razloga za zivljenje.
Tudi svet vidim na svoj nacin.
Nic nimava skupnega, pa vendar sva eno.
Kot dan in noc: dopolnjujeva se.
Ti si sonce, jaz sem dezna kaplja.
Ko bi le vedela kaj ti pomenim jaz.
Toda, kaj so tvoje sanje?
Sem jaz v njih?
UPAM DA RES!

leta letijo - iščem stevardeso.....

No comment,imam kosmato rit!
Lp
Sp

Kaj grize, tepe, pljuva ali kaj, da se je bojiš?! Bo pa ja vesela takšnih besed…. mislim, če bi resnica postale, to je pa pogoj!

Cmoka na lička.

Vsega tega nikoli ne boš izvedel, razen če ne greš tja in se soočiš, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma, ne pusti se, bodi gospodar svojega telesa, da sploh preživel boš lahko.. :)) ..vse samo bo prišlo..

Ja gospodar svojega telesa že, ampak ne pa še godpodar biti drugega telesa, to pa ne in vcasih je potrebno pa tudi kaj sam narediti in ne samo čakati na biti ali ne biti oziroma bo ali ne bo.

Pa ali ne držiš z menoj, ti bom kaj lepega zašepetala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehh
pri tebi LEPO POVEDALA= lepo nalozila

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja saj ves diplomata sva oba…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no in jaz kot resen mladenic….

pa sem spet v lepem rajui…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

nič ne skrbi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….daj, zašepetaj mi že…. čisto od blizu… tako, da tvoje, rahlo vlažne ustnice, začutim na mojih.. in morda še kaj več… jeziček?? :)))))

OOOOOOO, ne vem če vama ne bom pobegnila!!!!!

Zašepetala ti bom, samo ne takole preko vesoljne Slovenije!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…hallo, kje si zdaj, da se me malo dotakneš, da začutim.. :)))))

Ok, te lahko držim za besedo?
Lp!

Tukaj sem…in kaj želiš čutiti!!! Ne ne pisi ker si kar mislim…bom raje sanjala…in ti potem to zasepetala… cutis vse tole, moje misli…
cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… res obvladaš pisanje,…. čutim…

Lepo, da čutiš, moje pisanje namreč, ja to je to!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close