Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tečni jugoviči v Ljubljani

tečni jugoviči v Ljubljani

Seveda, da so bolj sproščeni, če si pa ena izmed teh propalic, priseljencev, imigrantov, ciganov, ki ste zapustili svojo državo, ker je vaša preevč v kur.cu. Saj vemo kakšen narod ste vi jugoviči. Samo pobijali se bi med seboj. Debeluška zdaj pa pojdi spat svojemu fizičnemu radniku, hahahahaah.

Vidiš, da ti preveč kalorij škoduje debeleška . In nisem 8888, ker če ne bi bila čustveno nestabilna oseba bi videla po stilu pisanja.[/quote]

Stil pisanja je pa ja dokaz, a ne?
Mater, še jaz od kar sem v ilegali, spreminjam stil pisanja, včasih vržem not malo primorščine, včasih malo štajerščine, včasih samo ljubljanščino, včasih papajam, včasih ne,…

Seveda, sam s sabo se menim, debeluška. Koliko kil imaš, 150 ali 200?[/quote]

no, in to je tisto. Če ne tuliš v en rog s temi nacionalističnimi debilčki, si zagotovo debela ženska. Uh, ali pa toplovodar. To bodo še dopustili.He he, res si tako predvidljiv kot jutrišnji dan.

haahahahah tipična čefurka ki ima manjvrednosti kompleks ker se zaveda da so Slovenci gospodje vam fizičnim radnikom. vi na balkanu ne pijete pa sre 100krat bolje zavožena država od nas “pijancev” phahahahahaha, čefurka blesava nevzgojena ki ima motnjo da mora na javnem forumu jokati o svojih problemih… hahahahah, a veš, če si debele išči vzroke pri svojih čefurskih starših ker so te oni zafurali, hahahaha. nič pojdi zdaj spati svojemu čefurju.

haahahahah tipična čefurka ki ima manjvrednosti kompleks ker se zaveda da so Slovenci gospodje vam fizičnim radnikom. vi na balkanu ne pijete pa sre 100krat bolje zavožena država od nas “pijancev” phahahahahaha, čefurka blesava nevzgojena ki ima motnjo da mora na javnem forumu jokati o svojih problemih… hahahahah, a veš, če si debele išči vzroke pri svojih čefurskih starših ker so te oni zafurali, hahahaha. nič pojdi zdaj spati svojemu čefurju.[/quote]

Uhhh, stanje je še hujše kot sem mislil. A se ti tudi podobe prikazujejo v glavi? A je to debela ženska, ki ti govori? A zavija po čefursko? Halucinacije, ubožec, bo treba stopit do dohtarja, jaz se s tem ne bi zezal.

Šahmat.Lp

Seveda, da so bolj sproščeni, če si pa ena izmed teh propalic, priseljencev, imigrantov, ciganov, ki ste zapustili svojo državo, ker je vaša preevč v kur.cu. Saj vemo kakšen narod ste vi jugoviči. Samo pobijali se bi med seboj. Debeluška zdaj pa pojdi spat svojemu fizičnemu radniku, hahahahaah.[/quote]

Iz tvojega zapiska je razviden tvoj kulturni nivo ali naj raje rečem kulturni poden.

Kilimanđaro,al kaj si že.
Podobno problematiko si opisala,da si bila nekje v Umagu,ampak je bila ravno obratna scena.
Na plažo so prišli Slovenci in nabijali našo muziko.
Menim,da samo provociraš folk tukaj gor,res si nesramna,kaj nimaš drugega dela?!

No jaz imam pa soseda ko se napije se dere “republika srpska” pa kaj čem budala je…

a nisi ugotovila, da je na avtoričin spodnji post nekdo z njenim nickom nalašč sproduciral tole bedarijo? Saj se je avtorica zgoraj oglasila, da ni to ona napisala. A kaj prebereš, preden pišeš?

Saj, saj, ampak avtorici gre za osiranje drugih ljudi! Da se derejo, pa slabo zgledajo, pa… Ampak moja včerajšnja izkušnja z dvema klenima slovenceljkama je še dosti slabša! Pa sta bili enaki avtorici! Si bila ena od njiju mogoče ti?

???? Slabo zgledajo? o čem ti to? avtorica je samo tista, ki je pisala spodnji post o slovencih, ki se derejo na hrvaških plažah, kolikor sem jaz prebrala.Tole o čefurjih in ne vem kaj še, je sproduciral en bolan osebek, ki rabi pomoč.

Gremo včeraj v diskoteko Cirkus v Ljubljani, se usedemo za mizo, okoli kar nekaj tujcev, ko naenkrat gruča jugovičev pride mimo sa 3 prsti i se derajo, srbija do tokia, pa to sami mladi mulci, no dva sta bila starejša, nekje okoli 35, ostalo sama mularija od dvajset let in manj. In začnejo peti, tuliti, potem še plesati kolo, ura pa 1 zjutraj. Narod jih je nekaj časa gledal, potem so eden za drugim začeli ljudje odhajati stran. Sem prav morala zobe stiskati, da ne pridem tja in jim povem enih par krepkih. Ma da ti takole čefursko glasbo v središču Slovenija začnejo nabijat, ej, no. Pa saj ni čudno, da jih imajo Slovenci poln k.urac. Nisem še bila v nobeni takšni slovenski diskoteki, ampak če se takole obnašajo kot da je vse njihovo, potem ni čudno, da jih Slovenci in ostali zahodni napredni narodi ne marajo.. Ni čudno, da imajo težave z vsakimi domačini. Oni se ne znajo prilagajat.

No, drli so se še kar nekaj časa, mi smo se pa potem pobrali, ker je bilo ubitačno poslušati srbija do tokia, bosna je majka moja… ko pa smo prišli spet nazaj, ker smo šli prijatelju za kakšni dve uri, so bili še vedno tam, sedaj z noži v rokah, tudi najmlajši, in se drli biče mesa biče mesa podalpski srbi… Okoli njih pa skoraj nikogar več.

Tukaj jih lahko spoznate: http://www.youtube.com/watch?v=ER4Pm2-XRzE&noredirect=1%5B/quote%5D

Čisto podobno zgodbo si včeraj napisala o Slovencih na Hrvaškem. A ti doma nimaš kaj delat?

Avtorica, zakaj pa nisi, ko si videla nože v roki lepo ven odšla in poklicala Policijo!? Preprosto zato, ker si se verejtno to vse izmislila in seješ tukaj po forumu sovražno propogando.
Mogoče so pa imeli to nože in vilice v roki samo zaradi tega, da so si razrezali pečenko, ki so jo naročili(pa ne mi zdej, da ni v diskoteki pečenk), torej jedilni pribor, vendar ti zaradi svojega sovražtva do Srbov to vidiš kot mačete.

pišeš kot stara zaftustrirana tercialka. zabavala bi se, bi pa vse naokoli podjarmila, da se obnašajo tvoji kronski glavi primerno. pa zdi se mi, da si bolj za v klop v cerkvi (ne glede na vero, lahko tudi na tepih), kot pa med realno in aktivno življenje. te daje kriza srednjih let?

samo eni ste pa res popolnoma nepismeni! Avtorica tega flancanja ni avtorica tiste zgodbe o pijanih Slovencih v kampu. A sploh kaj preberete? Nekdo je vzel njen nick in spisal tole o “čefurjih”, ker pač sovraži čefurje. Kaj ni jasno?

samo eni ste pa res popolnoma nepismeni! Avtorica tega flancanja ni avtorica tiste zgodbe o pijanih Slovencih v kampu. A sploh kaj preberete? Nekdo je vzel njen nick in spisal tole o “čefurjih”, ker pač sovraži čefurje. Kaj ni jasno?[/quote]

Ja, eni imamo ful čas analize delat po forumih, tako kot ti.

Ta golazem je rak rana slovenske družbe, zganjajo kriminal, divjajo po cestah, vlečejo socialo, se pretepajo po ulicah, so nestrpni do čistokrvnih Slovencev. Bi bil že čas, da se vse te nižjeinteligenčne mešance spodi iz naše države, samo tako bo le ta lahko postala druga Švica.

Slovenija, od kod lepote tvoje.

Tema je sicer prastara ampak ne gre na bolje, vedno slabše je, ćefurjad v srednji šoli ne zna več slovensko, skratka jugoljubci dober ste nas zjebali s temi ćefurji !

tudi meni grejo ti jugoviči grozno na živce, se delajo ene velike frajerje, so pa sami nateguni, lenčuge, vlečejo socialno in kradejo. Fuj ta golazen.
Ne vem kaj sploh tukaj delajo, ker je kao dol vse joh in sploh. Sma ko vidiš tisto nesrečo in socialo doli potem ti je jasno, da tukaj samo izkoriščajo sistem….

Neprestano udrihajo čez Slovenijo in Slovence, ne naučijo se jezika (mogoče so premalo inteligentni, da bi se ga). Ja, zakaj pa so potem pribegnili v Slovenijo, naj spi*dijo nazaj, ta “gamad” itak dela samo škodo pri nas!

Neprestano udrihajo čez Slovenijo in Slovence, ne naučijo se jezika (mogoče so premalo inteligentni, da bi se ga). Ja, zakaj pa so potem pribegnili v Slovenijo, naj spi*dijo nazaj, ta “gamad” itak dela samo škodo pri nas!
[/quote]

Po 30 let so pri nas, o slovenščini se jim jim pa ne sanja. Iq možganskega premera 10 cm zaradi velike odprtine, ki se nahaja na preseku dveh možganskih polovic, zmore zajeti samo matematične osnove in znanje abecede.

Vi bi pocrkal od dosade da vam ni jugovičev 🙂

Če nismo pocrkal od dosade dokler se niste vsi privalili k nam pred 30 leti, tudi sedaj ne bi. Brez skrbi.

Če nismo pocrkal od dosade dokler se niste vsi privalili k nam pred 30 leti, tudi sedaj ne bi. Brez skrbi.
[/quote]

Dej dej, sam poglej kolk tem odpirate o južnjakih. Očitno druzga ne znate, al pa kr ene budalaštine. Bv, se na tem MONu vid marskej, tud vso vašo pamet, neprivitimizem…. ane? :))))

New Report

Close