Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tečni jugoviči v Ljubljani

tečni jugoviči v Ljubljani

, smo mislili da si doma otišla

To znanje ste prinesli.. Vse ostalo pa tako, da ste nam pobrali službe in stanovanja. Če imaš na to ugovor se javi.

Dej dej, sam poglej kolk tem odpirate o južnjakih. Očitno druzga ne znate, al pa kr ene budalaštine. Bv, se na tem MONu vid marskej, tud vso vašo pamet, neprivitimizem…. ane? :))))
[/quote]

Seveda odpiramo teme. Saj verjetno veš, kako tečno je, če imaš sredi nosa boleč mozolj. Ga ne moreš ne spregledat, ne odmislit, ampak ti gre konstantno na živce. S tem, da ti redno bereš in sodeluješ na tem monu, ki je kao tako blazno primitiven in poln čudakov, pa pokažeš tudi svoj obraz, kar pomeni, da si tudi ti taka. Sicer te ne bi bilo tu.

To znanje ste prinesli.. Vse ostalo pa tako, da ste nam pobrali službe in stanovanja. Če imaš na to ugovor se javi.
[/quote]

Kaj zdej? Kako pobral službe pa stanovanja? Kwa bluziš? Pa sej jugoviči pa ja nič nimajo al pa nimamo, sami socialci, v socialnih stanovanjih, luzerji….

Seveda odpiramo teme. Saj verjetno veš, kako tečno je, če imaš sredi nosa boleč mozolj. Ga ne moreš ne spregledat, ne odmislit, ampak ti gre konstantno na živce. S tem, da ti redno bereš in sodeluješ na tem monu, ki je kao tako blazno primitiven in poln čudakov, pa pokažeš tudi svoj obraz, kar pomeni, da si tudi ti taka. Sicer te ne bi bilo tu.
[/quote]

Itak da sm, a še ne veš tega? 😉

Kaj zdej? Kako pobral službe pa stanovanja? Kwa bluziš? Pa sej jugoviči pa ja nič nimajo al pa nimamo, sami socialci, v socialnih stanovanjih, luzerji….
[/quote]

Zasedli ste celo Slovenijo po vseh blokovskih naseljih. Mi se lahko pa ebemo, a ne. Sej vsak gre na boljše, vi ste pa zasedli vsa stanovanja, ki so naša, u pm. Cela Ljubljana je yuga, Celje je Yuga, Maribor je Yuga, Velenje je Yuga, Jesenice so Yuga, Hrastnik je Yuga, vsa mesta in kraji so Yuga. Obalo ste že tud okupirali, dost vas mamo.

Kaj zdej? Kako pobral službe pa stanovanja? Kwa bluziš? Pa sej jugoviči pa ja nič nimajo al pa nimamo, sami socialci, v socialnih stanovanjih, luzerji….
[/quote]

Zasedli ste celo Slovenijo po vseh blokovskih naseljih. Mi se lahko pa ebemo, a ne. Sej vsak gre na boljše, vi ste pa zasedli vsa stanovanja, ki so naša, u pm. Cela Ljubljana je yuga, Celje je Yuga, Maribor je Yuga, Velenje je Yuga, Jesenice so Yuga, Hrastnik je Yuga, vsa mesta in kraji so Yuga. Obalo ste že tud okupirali, dost vas mamo.

Itak da sm, a še ne veš tega? 😉
[/quote]

Ja vem. Ne vem pa, če ti to res veš. Sicer ne bi teh lastnosti očitala drugim.

Zasedli ste celo Slovenijo po vseh blokovskih naseljih. Mi se lahko pa ebemo, a ne. Sej vsak gre na boljše, vi ste pa zasedli vsa stanovanja, ki so naša, u pm. Cela Ljubljana je yuga, Celje je Yuga, Maribor je Yuga, Velenje je Yuga, Jesenice so Yuga, Hrastnik je Yuga, vsa mesta in kraji so Yuga. Obalo ste že tud okupirali, dost vas mamo.
[/quote]

Ko bi se jih vsaj še več naselil 😉

Ja vem. Ne vem pa, če ti to res veš. Sicer ne bi teh lastnosti očitala drugim.
[/quote]

A boš reklo da niste tud sami vse tist kar očitate južnjakom? A sm se kje zmotila? Ne.

A boš reklo da niste tud sami vse tist kar očitate južnjakom? A sm se kje zmotila? Ne.
[/quote]

Ne. Za razliko od južnjakov nismo južnjaki.

Vsakega spoštujem, ki spoštuje našo državo, jezik, kulturo, pa naj bo Hrvat, Srb, Bosanec ali zaradi mene Sirijec. Če ima dobre namene, je pri nas dobrodošel.

Ne spoštujem pa tistih, ki pridejo sem in samo provocirajo, vseskozi poudarjajo, od kod so, se nočejo naučiti slovenskega jezika, dvigujejo prste v zrak in kričijo “Bosno/Srbijo, majko moja”. Če je tako, zakaj se ne preselijo nazaj v matično domovino in se doli potrudijo, da bi jim šlo boljše? Zakaj?

Moti me tudi, da so tujci na prednostnih listah pri pridobitvi neprofitnih stanovanj, pogosteje so izbrani pri bolje plačanih službah, s tem pa se avtomatično nestrpnost žal še povečuje.
Vedno večji problem vidim ravno v diskriminaciji Slovencev. Verjamem, da k temu prispeva tudi politika, ki ni ravno naklonjena ohranjanju slovenske narodne identitete.

Vsega zato ne moremo in ne smemo kriviti tujcev. Krivdo v prvi vrsti moramo iskati pri sebi in našemu odnosu do grba, himne, jezika, kulture. A je ta dober, a imamo narodno zavest in ponos…

Ne, isti govorijo oboje, ker so v matičnih državah združeni v subkulturo pod vodstvom svojih marksistov za katere volijo.

New Report

Close