Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tednik brezplačni časopis

Tednik brezplačni časopis

Meni je ta časopis puhloglavi belogardistični cajtng, ki pa po mojem financira sds in tako pere možgane beketajočim volilcem desnih strank.Tako slaboumneg časopisa ta država še ni vidla, no ja slaboumno za slaboumne


O verjamem, da te boli, ker je enkrat le nekdo razkril partijske privilegije in grobove nedolžnih civilistov, ki so jih zagrešili tvojo maliki po celi Sloveniji.

pih pocerjem se jaz na tvoj komentar

To je odgovor pravovernega komunista

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

mah frančišek nehaj z komunisti, raje komentiraj izzvižganje JJ, maš tud video, veš, da ne boš rekel da lažemo!!:)

Zakaj je bil izžvižgan!!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ali je kaj takega rekel!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Kje je bil izžvižgan!!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hehehe, a znaš samo to reč, ja ti ubogi frančišek, ti.

maš spodaj temo pa tam malo pokomentiraj!:)))

A ni teh brezplačnih časopisov, namenjenih pranju možganov, že več? Na srečo otroci še zbirajo star papri, pri meni gre iz nabiralnika naravnost v škatlo tri metre stran.

pozdravljen Svetilnik01. Dolgo časa te ni bilo, zato si verjetno spregledal, da smo temo na ta cajtng že odprli pod naslovom EKSPRES….

No in ugotovili smo, da je to res najbolj č******** cajtng in je primeren za branje na sekretu, še predvsem priporočljiv za tiste, ki imajo težave z zaprtostjo.

Kot kažejo ugotovitve ta cajtng financira vlada (preko drugih projektov). Bo potrebno raziskati, ker gre v tem primeru za kriminal brez primere. To je kraja davkoplačevalskega denarja.

Najbolj hecno pri vsem tem pa je, da si je SDS s tem usranim cajtngom naredila več škode kot koristi.

Ja res nisem prebral kaj ste že pisali na to temo, je pa res kar praviš.lp

Kako neumno vprašanje!Janša je bil z žvižgi “nagrajen”za svoje vladne neuspehe.

New Report

Close