Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tehnološki park vs vzpenjača na grad

Tehnološki park vs vzpenjača na grad

Katera od investicij, ki bazira na davkoplačevalskem denarju je povašem največje zapravljanje denarja oz. najbolj zgrešena investicija?

Vzpenjača se mi zdi največja bedarija. Če bi jaz imela besedo pri taki odločitvi bi se na trepalnice postavila, samo da ne bi bilo tega nesmiselnega projekta. Ne razumem zakaj moramo sledit velikim mestom in jih kopirati kar tja v tri dni. Ta denar bi porabili lahko za pediatrično kliniko, ki se že leta in leta gradi. Tisti, ki želi na grad naj gre peš. Za tiste turiste, ki pa tega ne zmorejo (starejši, invalidi,..) bi pa lahko organizirali prevoz s srednjeveško kočijo ali čim drugim. Sicer pa itak vozi tisti vlakec, čeprav mi ni preveč všeč. V turistično ponudbo spada promocija starih običajev v Sloveniji, ne pa novodobna vzpenjača.

Hvala g.minister za vprašanje, da sem lahko povedala svoje mnenje, čeprav nisem Ljubljančanka.

Lep pozdrav!

P.s. še to mi je prišlo na misel. Mogoče je še kdo od vas prejel po e- pošti sliko ameriškega nesmisla: do fitness centra vodi nekaj stopnic in zraven so še tekoče stopnice. Na sliki je ena bolj ‘okrogla’ oseba, ki uporablja tekoče stopnice. Mogoče šara energijo za v fitness 🙂

Ej, na grad hodimo ljubljančani zaradi hoje in ne zaradi gradu! Gelde TPja pa bo še veliko govora, sploh, ko bo šel denar v zrak. Zdaj je namreč še vedno na varnem v bankah 🙂

Tudi meni se zdi, da bi lahko pred vzpenjačo poskrbeli za precej drugih pomembnejših projektov.

Morda pa bodo sedaj lahko končno zaprli cesto, ki vodi na grad. Mora res biti polovica Grajskega hriba zaparkirana z avtomobili?

Kris … če ne bi bilo vmes besedice ‘ morda’ 🙂

Bilo bi pa lepo,ja.Samo,si pomislil na raznorazne obrede.Med njimi tudi poroke?

Pikapoka napisal:

>
> Kris … če ne bi bilo vmes besedice ‘ morda’ 🙂
>
> Bilo bi pa lepo,ja.Samo,si pomislil na raznorazne obrede.Med
> njimi tudi poroke?

Upam, da so vrata vzpenjače dovolj široka, da bo šla lahko skoznje tudi nevesta.

K_ris napisal:

>
> Upam, da so vrata vzpenjače dovolj široka, da bo šla lahko
> skoznje tudi nevesta.

na ženina si pozabil,da o svatih ne govorim 🙂

Tale replika se je bolj nanašala na to,da na Gradu ne bi bilo
avtomobilskega pleha, pač pa samo,čisti,ljubljanski zrak.

kako in zakaj je bila pogodba napisana, je boljše vprašanje. sedaj ko je, se jo je treba držat, saj bo šlo več denarja za njeno uničenje.

če se bo z njima dobro upravljalo lahko še postaneta zgodbi o uspehu. počakajmo

New Report

Close