Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tek

Tek

A mi lahko poveste kako tek vpliva na vašo spolno živahnost, še posebej če oba z partnerjem tečeta, mogoče pa tudi zavijeta malo vstran.
LP

Hiter sex v naravi v gozdu,strasten,poželjujoč,to je noro dobro.Hitri sex spotoma v gozdu.Tudi midva večkrat to počneva globoko v gozdu.

Ne tečeva, hodiva plavat in igrava badminton.
In ja, Tivoli ima krasne bokse za preoblačit, samo upam, da ne tudi kake kamere kje…

A velja tud če greš po kostanj?

Samo,da tisti,ki leži na hrbtu zelo trpi,če je spodaj kostanj,sicer pa je noro sexat v naravi,nikjer nobenega,gozd,tišina,sonce…strast.

ko tečem..tečem..takrat ni cajta za..no edin ce njegova rita pred mano miga..in sm vsa pohotna..pol ne recm..da mi ne paše mal počitka ob bliznji smreki..enga na hitr…mmmmmmmmmmmm

Kaj pa če ne ležiš na tleh ampak si prislonjen ob drevo?

mogoce je bilo ze prvo vprasanje misleno v tem smislu.
kako na vas vpliva pri sexu reden tek oz. kaksna druga podobna telesna aktivnost. saj najbrz poznate dr. ruglja.
“kako naj bo sploh moski potenten ce je zalezan,kadi,prevec pije, ne tece, ne telovadi, ne planinari, se ne izobrazuje…. spolna aktivnost in potentnost je izraz aktivnosti na drugih podrocjih v zivlenju.” kaj menite o teh izjavah iz lastnih izkusenj oz. izkusenj drugih ???

midva pičiva samo naravnost, nič zavijanja levo ali desno, ker ni cajta….

hm… najboljši tek imam, ko je pršut na mizi, pa rdeče vino

pa seksat je tudi fajn pol … al pa kr vmes ;-)))))

Zaradi teka sem ga poslala v… Je delal samo še to. Zdaj imam tipa, ki ne teče in skupaj delava drugo…
Tekači so mi prav mem. Tipi, ki se filajo z endorfini.

Ha-ha-ha.
Bravo -mm., ta je dobra!
Sploh pa se tako bolj uživa. Ne pa kot vsi ti zajčki.
Ha-ha-ha.

Malo te moram razočarat, v bistvu mi tek pomeni sprostitev, dobro zdravje, optimizem in še marsikaj drugega. Zanimalo me je v bistvu to kakšna je struktura ljudi, ki se nahajajo na forumih, koliko je življenja v njih.
Lep pozdrav,

New Report

Close