Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Temelj družine sta ženska in moški

Temelj družine sta ženska in moški

Ti svojemu otroku lahko rečeš, saj si ubožček ne upa ugovarjat.

Ne, ni v redu. Še zdaleč ne.

Še huje, nit ne ve kako bi ugovarjal če bi si upal. To je zlom pameti.

Če si ti duševno bolan/a še ne pomeni, da moraš z vsiljevanjem teorije o pedrih uničiti tudi otrokovo duševno zdravje.
Kaj pa njega briga kako pika Borut Gregorja v rit s svojim orodjem.

Če si ti duševno bolan/a še ne pomeni, da moraš z vsiljevanjem teorije o pedrih uničiti tudi otrokovo duševno zdravje.
Kaj pa njega briga kako pika Borut Gregorja v rit s svojim orodjem.[/quote]

Tole je sovražni govor, ki kaže na avtorjevo veliko stisko. Večina takih je namreč latentnih homičev, ki niti sami sebi nočejo priznati, kako vztrajno sanjajo o čvrstih, kosmatih, mišičastih ritkah.
Jaz se nikoli ne ukvarjam s tem, kako seksajo moji homoseksualni znanci prijatelji. Če naj povem po pravici, še za heteroseksualne mi dol visi.

Daj daj Code, če ti ni mar bodi tiho in ne obtožuj druge ki jim ni vseeno. Tebi ni mar kako seksajo, a tule si hitro našel “latentnega homiča”…

Kot poje Iztok Mlakar:

“Če dolgo pada dež, prlezejo iz zemlje gliste,
ne moreš stopit, ne da bi s kšne nardu polpet.
Tako prlezejo u betulo pijandure iste
vsak večer, an kjer je eden, jih je narmanj še pet.”

In podobno je z latentnimi homiči…:)))))))))))))))))) samo čvrsto, mišičasto, kosmato ritko omeniš, pa začnejo lesti iz vseh lukenj :))))))))))

Code5 prvo diskvalifikacija potem likvidacija? Kdo je že to počel? Ahh ja tvoj priljubljeni režim.

Saj se vidi o čem sanjaš.

Ti svojemu otroku lahko rečeš, saj si ubožček ne upa ugovarjat.

Ne, ni v redu. Še zdaleč ne.[/quote]

mik vzemiva hipotetično, da se eden tvojih vnukov izkaže kot malo drugače usmerjen, bi se mu odpovedal!!!

mik nikoli ne reci nikoli in mislim da pojma nimaš o čem se tule piše!

zate so istospolno usmerjeni ljudje nižje vrste, še dobro da verjetno ne veš kdo vse te obkroža!!!

tedej, bolj butaste še nisem slišala, malo si preberi kakšno knjigo o psihologiji na tole temo, dokler je pa ne prebereš pa samo čvekaš tja v tri dni!!!

ZAKAJ ne moreta biti zakonca? ZAKAJ? Bi sklenitev zakona med istospolnimi lahko “umazala” svetost zakona, ki ga skleneta dva heteroseksualna človeka? In še to, povej no, tadej, kaj točno bi TI izgubil, če bi se homoseksualni ljudje lahko tudi poročili, ne samo registrirali (saj navsezadnje niso avtomobili!). Tadej, kaj bi TI izgubil?

ZAKAJ ne moreta skleniti zakona? O kakšnih pijanih veseljakih ti pišeš? O netreznih, poslovno nesposobnih, pijanih, veselih homoseksualcih in njihovih pričah? Mar misliš, da dva človeka istega spola ne bi prišla trezna in opravilno sposobna na svojo lastno poroko?

Res, res, blagor ubogim na duhu, saj se niti ne zavedajo, kakšne idiotizme stresajo in jim je lahko tako lepo v njihovem malem, zaplankanem in zagovedanem svetu.

Ti svojemu otroku lahko rečeš, saj si ubožček ne upa ugovarjat.

Ne, ni v redu. Še zdaleč ne.[/quote]

mik vzemiva hipotetično, da se eden tvojih vnukov izkaže kot malo drugače usmerjen, bi se mu odpovedal!!!

mik nikoli ne reci nikoli in mislim da pojma nimaš o čem se tule piše!…[/quote]

Ja, usoda je lahko kruta, pa tudi zarečenega kruha se veliko poje. Kljub temu upam, da se mi to ne bo zgodilo, če bi pa se mi, bi smatral to za daleč najhujši poraz v življenju. In, ja, bi se mu odpovedal. Bi bila ti v podobnem slučaju na svojega ponosna?

Ninej, verjamem da vas kar nekaj tule v resnici ne verjame v to kar nakladate.

MIK, ODPOVEDAL BI SE SVOJEMU VNUKU, ČE BI BIL GEJ. SI POVEDAL VSE O SEBI, NI TI TREBA NIČ DODAJATI, VSE JASNO.

no, no, no ninej vsaj Caps Lock izključi! 🙂

RES NI NINEJ.

nimam kaj dodajati, upam da ti je res jasno.

hehehe, lepo da mislite name, ampak res ni ninej, ninej je le malokdaj ob tako pozni uri tule!!!!

mik, ne bi se mu opovedal, le počasi bi začel razumevati, da le ni vse tako kot ti sedaj vidiš!!!

ne najprej bi bila malo razočarana, pa ne nad odtrokom, apmak usodo ker mu je namenila življenje, katerega ljudje še ne sprejemajo, potem pa bi mu pomagala, brez skrbi!!!

A problem je drugačen . V tem primeru se dva odrasla lahko sprijaznita, sprejmeta, dejstvo o drugačnosti svojega otroka. V mojem pisanju pa je bilo mišljeno da homoseksualni par v to povleče otroka ki ne more o tem odločati. To pa je velika razlika.

Kaj je ninej, a si res alkoholik ali kaj? Malo višje pišeš da bi otroku rekla da je istospolna zveza čist vredu, tu bi bila pa razočarana, in pomagala bi mu? S čem bi mu pomagala? Ga pahnit v jamo še globje.

Ah, ni treba sploh odgovarjat. Nisi vredna besede.

Absolutno naravno je, da spadata skupaj moški in ženska. Da sem bolj konkreten, imata take organe, ki pašejo skupaj in ustvarjena sta tako, da eden brez drugega ne moreta ustvariti otroka, če zanemarim sodobno medicijo. Moški nosi seme, ženska jajčece. Mislim, da temu ne more nihče ugovarjati.

Se pa zgodi, da ob rojstvu včasih nekaj “zataji”, kaj ne vem, in se kasneje v življenju tako rojenega otroka to lahko kaže z zelo hudimi in manj hudimi posledicami. Sam vidim eno tako “zmoto” v ljudeh, ki so nagnjeni k istemu spolu. Takoj povem, da nimam nič proti njim, kot nimam nič proti ljudem, pri katerih je tudi prišlo do “napake”. Vsi smo ljudje in se moramo med seboj spoštovati.

Pri takih parih se naj zadeve uredijo. Imajo pravico živeti skupaj in se ljubiti. To je osnovna človekova potreba, da si ljubljen in da ljubiš.

NIMAJO PA PRAVICE POSVOJITI OTROKA. Ja, pristanem takoj na to, da ga posvojijo, vendar tak otrok mora v tem primeru biti polnoleten, da se sam tako odloči.

VSE MOREBITNE POSVOJITVE OTROK PRED TO STAROSTJO JE NASILJE NAD OTROKI IN KRŠITEV ČLOVEKOVIH PRAVIC.

Za en mal mem: kaj pa takle hipotetičen primer. En partner/ka v istospolni zvezi ima SVOJEGA otroka. Pa npr. že 15 let srečno živijo skupaj, otrok ima rad oba, oba skrbita zanj. Pa se zgodi nesreča in biološki starš umre. Kam bi po tvojem mnenju moral otrok? V rejo, v popravni zavod na prevzgojo? A ne bi bilo najbolj normalno, da bi ga lahko še živeči parner POSVOJIL? A to bi bilo nasilje nad otrokom?

A problem je drugačen . V tem primeru se dva odrasla lahko sprijaznita, sprejmeta, dejstvo o drugačnosti svojega otroka. V mojem pisanju pa je bilo mišljeno da homoseksualni par v to povleče otroka ki ne more o tem odločati. To pa je velika razlika.[/quote]

boss, kot da otrok lahko odloča kdo bosta njegova starša?

tedej zate itak nimam več besed, ampak vseeno si preberi še enkrat moj post, ne ti bom kar jaz pripopala, da boš še enkrat prebral kaj sem napisla:

*ne najprej bi bila malo razočarana, PA NE NAD OTROKOM, apmak USODO ker mu je namenila ŽIVLJENJE, KATEREGA LJUDJE ŠE NE SPREJEMAJO, potem pa bi mu pomagala, brez skrbi!!!*

a ti je sedaj kaj bolj jasno,?:)

ko berem tele vaše budalaščine me prime s***, še dobro da je WC blizu!!!

poskušaj upoštevati svoj zadnji stavek in se me izogni, prosim!!!

Ja, saj si brezhibna, kot vedno. Tudi če kaj napišeš to drugi narobe preberemo.

In vedno, znova.

en dvakrat mem:
Možen je tak primer. Otrok živi s svojim biološkim staršem 15 let, se pravi z lastno mamo/očetom, ki ga tako kliče in njeno partnerico/partnerjem, ki ga kliče verjetno po imenu, ne menda očka ali mami.Saj ne more imeti dve mame ali dva očeta. Ko pa biološki starš po 15 letih umre ostane otroku mamina/očetova partnerica/partner. In, ker je ta zanj lepo skrbel, ga ima otrok rad, bo tako verjetno še ostalo naprej. Mislim, da bi se ga v takem primeru moralo vprašati, če to želi ali ne. Lahko se bo odločil in odgovoril, ker mu bo dana možnost. Tak otrok dobi, če kaj vem tudi skrbnika.

Dojenčki in majhni otroci te možnosti nimajo in sploh ne vedo za kaj gre. Zato je storjeno nad njimi nasilje, pa je tak par lahko oh in sploh v redu. In v tem vidim KRŠENJE OTROKOVIH in ČLOVEKOVIH PRAVIC. Enostavno bodo posvojeni od dveh moških ali dveh žensk. Ne morejo se braniti, ker so premajhni.

Podobno kot pri krstu?

New Report

Close