Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Temnolaske ali bjonde?

Temnolaske ali bjonde?

Danes na malici so se za sosednjo mizo pogovarjali katere so bolj strastne in če barva las in kože kaj vpliva na strast in poželenje.Ja slišati je bilo marsikaj.

Daj, povej, kaj se je dalo slišat.
Ker jaz ne verjamem v razlike glede na barvo kože in las! Gre bolj za temperament… ki ga je pa običajno res v temnopoltih in temnolasih ženskah malček več. Pa ne samo glede seksa…. glede vsega so bolj temperamentne!
Tudi pri pogovoru, pri plesu, pri hrani, pri vzgoji…. PRI VSEM!

Ondi pa nam ti povej kakšne izkušnje imaš, katere so boljše..

Je bilo govora o blond severnjakinjah,da so živahne in strastne v sexu( Švedinje in Nemke),da pa so temnopolte še živahnejše(Španke,Italijanke,Grkinje).No mnenja nekaterih so se križala:-)

Sem neopredeljen.Je pa znano da so severnjakinje strastne in nenasitne prav tako kot latino stil žensk naravnih temnejših las.

Kakšen odgovor pa je to:”Sem neopredeljen.”?Tukaj ne priznavamo takega “izmotavanja”.Lepo direkt povej, katere imaš raje.
(Hecam se.)

Kaj pa rdečelaske?

Te smo najhujše, hehe…..

Blond dekleta so mi privlačnejša….Za malenkost;-)

No recimo,da govorimo o naravni barvi las.

Mnenja se vedno krešejo na osnovi LASTNIH izkušenj. Kar pa ni reprezentativno. Še manj pa objektivno.
Resnica bo verjetno za vedno ostala stvar vsakega posameznika….

E, Lunca ni kaj dodat:))))).

pojma nimam, vem samo zase! *_*
mam pa vsak teden drugo barvo las!?

In kaka je naravna barva tvojih lepih las?

zdaj že osivela-mišja

Nisi rjavolaska?

zgoraj al spodaj?

Ni to vsaj malo usklajeno?!?!?!?!?!

zakaj enkrat je bila ena zgoraj rdečelaska-jaz naivnež že ves srečen-ker so pač baje bolj strastne- ko on šok-spodaj pa črno

Če je bla pa tema…….

Ja saj je ponoči vsaka krava črna.

ni bila teme, temno se je delalo pred mojimi očmi-počutil sem se nategnjenega, ampak sem si rekel, ne bomo zdaj cincali pred ciljem

dvomim da isti gen uravnava barvo las in libido

po izkušnjah sodeč , pri moških seveda – pravil ni. pa dvomim da je pri ženskah kaj bistveno drugače.

so pa meni osebno temnolasi bolj všeč, in jim mogoče podzavestno še kaj zraven dodaš, blondincem pa krivico delaš. ampak jebi ga…tako je : )

me prav zanima alenka če bi se pred tabo pojavil tam, 1.90 m visok, kot Michelangelov David izklesan Nordijc, z vikinško čelado na glavi- bi se ti zašibila kolena al bi ostala mrtvo hladna?

najbrž ne eno ne drugo. tako je ponavadi : )

New Report

Close