Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Terenski delavci

Terenski delavci

Živjo,

Zanima me ali imate kak fetish na terenske delavce?

Ko sva z možem prenevljala stanovanje sva v stanovanju imela od pleskarjev, vodovodarjev, električarjev…itd

Zmeraj ko sem bila sama oz sem prišla na hiter ogled sem postala mokra za pop….

In danes je od obnove kako leto in sem si končno izpolnila željo. Z možem sva dala globinsko očistiti sedežno garnituro. Na vrata je prišel mlad, luštkan, prijazen fant mislim da je bil nekje iz Škofje Loke če se prav spomnim. Pogleda sedežno in se takoj loti dela. Med njegovim delom sva imela lepe debate na splošno o delu, živjenju itd… na kar mi kr naenkrat muca postane mokra in dobim metuljčke v trebuhu hehe… Rekla sem si ne ne imej se pod kontrolo punca:D

Nekaj časa sem ga opazovala te njegove lepe gibe, ritko ko se je obrnil sem ga zmeraj pogledala v mednožje in si mislila jojjj.

Na kar sem se odločila kar bo pač bo in ga skozi pogovore začnem spraševati tudi malo bolj intimne zadeve. Fant je na začetku zgledal malo sramežljiv ampak odgovor sem pa zmeraj dobila.

Vprašala sem ga če je že kdaj čistil sedežno garnituro nag?

Pogleda me in se nasmeje in reče seveda zakaj vas pa to zanima?

Odgovorim da pač zgolj vprašanje oz potreba po tem in če ima to tudi v ponudbi?

Pogleda me in reče v ponudbi ne so pa izjeme:)

Rečem si ajde probajmo srečo in mu ukažem naj se sleče.

Pogleda me ugasne sesalec in me vpraša če mislim resno?

Rekla sem seveda a ti je nerodno?

Na kar se on samo posmehne in se začne počasi slačiti. Najprej zgornji del tooop body malo poraščen za polizat odpne hlače in jih da dol pogledam in za boksarcami se že nekaj napenja sleče boksarice mmmmm top kurac lep napeta jajca popolnoma obrit.

Rečem super lep lep lahko nadaljuješ z delom. Se obrne in nadaljuje z delom. Pustim ga cca 10 minut čisto pri miru in samo opazujem. Tič mu je že trdno stal. Vstanem grem do njega in ga od zadaj začnem božati po ritki in ga primem za kurac in podrkam ene 10x on se samo smeje in reče se bo gospodična tudi slekla? Odgovorila sem mu da tega nimam v namenu so pa izjeme. Potem sem ga spet pustila 10minut da dela svoje delo, mokra sem sedela za kuhinjsko mizo in si samo predstavljala kako bi se nasadila na njegov lep kurac. Grem v kopalnico se slečem malo si splaknem muco k je bila že kr preveč mokra in odhitim v dnevno sobo. On me pogleda in reče lepa lepa za pošpricat:) Stopim pred njega grem na kolena in mu ga začnem fafat. Tipu po 1 minuti pride in reče faaaak kva si me razdražila. Se posmejem in rečem a to je to? Ah seveda ne me obrne položi na mokro sedežno in mi začne lizat muco sesa liže sesa tako mi jo še nobeden ni na kar seveda tudi meni pride v manj ko eni minutu. Posmeje se mi in reče a je to to bejba? Nasmehnem se na kar je bil že v meni. Užitkom sva se predajala kakih 20minut in zaključila. Potešena grem v kopalnico se očistim oblečem in vrnem v dnevno sobo, on dela seveda nag.

Po končanem delu  se obleče pospravi za sabo. Vprašam ga cena še velja kot sva se dogovorila. Seveda… Plačala sem mu in dala še 20€ napitnine ga pobožala za kurac in rekla ko bo še kaj za očititi se slišiva ane?

Na kratko sem napisala tole zgodbico, komaj čakam da se mož spet kaj spomne in da pride kak tak fest fant. Kdo bo naslednji…Hmmmm mogoče zavarovaličar?

Imate vei kako dobro izkušnjo?

Lep večer

Darja

Zanimivo tudi jaz sem imela podobno izkušnjo mogoče celo še z istim fantom če je iz ŠKL 🙂

Jst mam izkušnje z zavarovalničarjem, ki je prišel zavarovati stanovanje in z hišnikom iz našega bloka

Darja, al daš kontakt 🙂

Bla bla bla bla…………

Sicer sva kuhinje ponavadi montirala skupaj s kolegom a nemalokrat sem namerno neko zaključno dilco pozabil in takrat je ponavadi počakal le zenski del in ne bom rekel da pogosto a vseeno ni bilo redko ko je kaka gospa počakala s svojim skritim namenom. Kot 25 letnik poln testerona se nisem upiral

Ženske, kar pokličite. Jaz sem tudi v beli uniformi  na terenu,pa narediva kak pregled hiše(sama) 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Monter kuhinj, 24.02.2024 ob 10:38

Sicer sva kuhinje ponavadi montirala skupaj s kolegom a nemalokrat sem namerno neko zaključno dilco pozabil in takrat je ponavadi počakal le zenski del in ne bom rekel da pogosto a vseeno ni bilo redko ko je kaka gospa počakala s svojim skritim namenom. Kot 25 letnik poln testerona se nisem upiral

Povej nam več kako je bilo z gospodinjo, ki ji je najbol dogajal.

Hudooo js bi tut tkole prsu posesat kavc

Ti,kr sesaj kavč. Jaz bom pa gospodarico. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zmeda v glavi, 26.02.2024 ob 23:08

Ti,kr sesaj kavč. Jaz bom pa gospodarico. 😉

Gospodarico? Hočš reči, da si rad podrejen?

Jutro, tudi to ,ko mi paše.

Jst sem enkrat z serviserjem pralnih strojev. Bilo je super. Upam da mi še kdaj crkne hehe

A se res to dogaja  se res pomečkate  s temi ki pridejo na dom . Hm jaz nisem še naletela na kakšnega tazga za akcijo . Mogoče bi pa morala dat povod in se izivalno oblečt hi hi   bo treba kaj provat ko kakšen tak pride

Odgovor na objavo uporabnika
Ena737, 03.03.2024 ob 13:24

A se res to dogaja  se res pomečkate  s temi ki pridejo na dom . Hm jaz nisem še naletela na kakšnega tazga za akcijo . Mogoče bi pa morala dat povod in se izivalno oblečt hi hi   bo treba kaj provat ko kakšen tak pride

Ena 737

Povej kaj imaš za poštimat.

Prdem na dom.

Ko sta starša obnavljala hišo, sta poleti si vzela 10 dni fraj in odšla na morje.  Obnova se je počasi nadaljevala, jaz sem bila doma in odpirala mojstrom, večinoma očetovim kolegom in jim kuhala kavo in pripravila kako Krajnsko klobaso, kot je pač takrat bilo nekako normalno. Bila sem stara 17 let, konec drugega lastnika, seveda hormoni delali na polno. Očetov kolega je tisti teden del estrihe v kleti. Bil je zelo simpatičen za svoja leta, tam okrog 50, mogoče malo več. Prvi, dan ko sem bila sama je začel nekaj me ogovarjati, jaz sem sprejela igro naenkrat je bil v dnevni, jaz na kavču, in ni bilo pol minute, ko sva bila gola in sva seksala. Tistih 10 dni sva verjetno 25 krat seksala. Naučil me je vsega. Od takrat sem vedno pogledovala po starejših. Zadnji dan pa mi je rekel nekaj kar nikoli nisem zvedela če je bilo res. Rekel mi je, kako leto vaje pa boš porivala bolje kot tvoja mati. Nikoli, nisem izvedela, če je porival tudi njo.

[email protected] piši in ti ponudim neko storitev

Lp

Pri terenskih delavcih je fino ker pridejo in gredo.

No razen električar se k nama pogosto vrača isti:).

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bjonda, 05.03.2024 ob 08:04

Pri terenskih delavcih je fino ker pridejo in gredo.

No razen električar se k nama pogosto vrača isti:).

 

 

Očitno  je dober električar 😉🙂

Za vas ki delate po terenu…tisti ki ste vezani…a kej flirtate pa to,ali greste še kaj dlje? Moj namreč dela na terenu…

Do sedaj,nisem. Tudi, če je bila kakšna priložnost sem jo raje ucvrl. Z leti se pa stvari menjajo, tako da če bi mi kakšna simpatična namignila, nebi  nič okleval.

Mislim da ,če doma dobi dost,nerabiš skrbeti. 😉

Celjan

Aha uredu 😇

Uff…. Jst imam sedežno čist umazano…

Odgovor na objavo uporabnika
Mateja2988, 21.03.2024 ob 12:20

Uff…. Jst imam sedežno čist umazano…

    Globinsko Sesam

imam polno iskusen stem terenskih del.sem hisnik vzdrzevalec tako da je vsak dan nekaj norobe v stanovanskem objektu za enkrat mi gre lepo 2 ali 3 na dan poklicejo da imajo tezave da nekaj ne dela pa popravmo vse

New Report

Close