Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus TERŠEK BO ZARADI MASK TOŽIL DRŽAVO

TERŠEK BO ZARADI MASK TOŽIL DRŽAVO

Ne poznam tega tipa. So pa na posnetkih vsi potresniki vresceca in agresivna bitja, grozijo, se derejo in ne zgledajo intelektualno prepricljivi. To ni prava pot za prepricevanje.

https://www.youtube.com/watch?v=mwSytwqm93M
https://www.youtube.com/watch?v=CpNrfbepWts
https://www.youtube.com/watch?v=bGC3zSAl9VE
https://www.youtube.com/watch?v=lMsw4XyK3oc
resnica boli, boli………………………….oli………….li……………….iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kot običajno se ti sploh ne da najprej preveriti dejstev, preden blatiš druge.

LudiD
je kopiral del članka izpred nekaj dni (4.5.), dan prej je bil objavljen prispevek na TV, na to se nanaša ‘včeraj’.
[/quote]

Vem kdaj je bilo to na 24 ur zvečer.
Vem pa tudi, da ob sobotah te oddaje ni. In, za razliko od tebe, vem tudi kaj je Nori zapisal.


To ti misliš, da po cepljenju ljudje ne umirajo, ker to pač ne obešajo na veliko zvon.
Tudi že par ur po cepljenju je kdo umrl, pri nas, da se razumemo.
[/quote]

Se dogaja ja. Samo jih je zelo malo. Več jih je umrlo s covidom kot s cepivom. Za mojo osebno statistiko lahko rečem, da sem jih poznal osebno par, ki so umrli s covidom. Približno isto jih zdaj poznam cepljenih, pa ni umrl še nihče, v bistvu izgledajo isto kot pred cepljenjem. Tako da 1:0 za cepljenje.

Teršek se sam s sabo ne strinja.

pozabljaš, da Teršek ni fašist!


Koliko je takšnih, ki so umrli po cepljenju pojma nimaš, ker te podatke skrivajo,
So pa takšni, je zadnjič priznala Beovičeva in dodala, da po ceplenju in okužbi ljudje lahko umirajo tudi iz drugih vzrokov. Bi jo prav rad vprašal, a okuženi s korono in necepljeni pa ne, da jih vodijo v statistiki kovidnih žrtev?


Pravilno so povedali.
Vse skupaj je tako preprosta otročja logika, da smo totalni debili tega ne razumejo.
Sem spadajo prav tako razni politični opranoglavci, ki ravno zaradi svoje debilnosti širijo fašizem.


Koliko je takšnih, ki so umrli po cepljenju pojma nimaš, ker te podatke skrivajo,
So pa takšni, je zadnjič priznala Beovičeva in dodala, da po ceplenju in okužbi ljudje lahko umirajo tudi iz drugih vzrokov. Bi jo prav rad vprašal, a okuženi s korono in necepljeni pa ne, da jih vodijo v statistiki kovidnih žrtev?
[/quote]
Tudi to je preprosto logično vprašanje, na katerega seveda debilni zagovorniki fašizma nimajo odgovora, ker jim pamet ne deluje.
Podobno kot verniki, ko jim postaviš neko logično preprosto vprašanje, nimajo odgovora ali pa začnejo bluziti o nečem, kar nima veze s samo tematiko.


Koliko je takšnih, ki so umrli po cepljenju pojma nimaš, ker te podatke skrivajo,
So pa takšni, je zadnjič priznala Beovičeva in dodala, da po ceplenju in okužbi ljudje lahko umirajo tudi iz drugih vzrokov. Bi jo prav rad vprašal, a okuženi s korono in necepljeni pa ne, da jih vodijo v statistiki kovidnih žrtev?
[/quote]

TO pa že nauš govorio, ker jaz nisam nikoli rekla, ali kazala da je kdo umru zaradi cepiva, jaz zmiraj rečem, da je umrl zatradi covida19. Zdaj kaj to je COVID19 bi lahko razprabljali, ampak mi se držimo tega, da je to nevarno, pa saj vidite, da so ljudje so u bolnicama, da tam ležijo, ne igraju šah pa to, to so resne stvari in mi jih resno cepimi, čeprav ta cepiva še nimajo dovoljenja, so v POSKUSNI FAZI, ampak tudi poskusne pogane morajo biti, vedno so bile in bojo. Zdaj kolk kdo plača za to je pa odvisno od situacije, zdaj situacja za plačevnje ni najboljše, ker že mi stroškovnjaki milsim stročkovnjaki kar precej denarja poberemeo!


Koliko je takšnih, ki so umrli po cepljenju pojma nimaš, ker te podatke skrivajo,
So pa takšni, je zadnjič priznala Beovičeva in dodala, da po ceplenju in okužbi ljudje lahko umirajo tudi iz drugih vzrokov. Bi jo prav rad vprašal, a okuženi s korono in necepljeni pa ne, da jih vodijo v statistiki kovidnih žrtev?
[/quote]

Poznam osebno enga iz dso, kjer so jih skoraj vse cepili. Ni krize. Uradno pa lahko spremljamo število umrlih, brez napisanega vzroka. Če se pojavijo presežne smrti, teoretično lahko okrivimo cepivo. So se že? No za decemberske presežne smrti cepivo zagotovo ni krivo. Sicer pa natolcevat nekaj na pamet se je že večkrat pokazalo za kiks. Čas bo pokazal. Do takrat je pa samo rekla – kazala.

Vem kdaj je bilo to na 24 ur zvečer.
Vem pa tudi, da ob sobotah te oddaje ni. In, za razliko od tebe, vem tudi kaj je Nori zapisal.
[/quote]

Kaj pa je v resnici napisal?

Malce starejši “stric” sem in me ne moti ko me “Francka” v lokalni štacuni opomni, da sem pozabil masko in razkužiti kremplje.
Vedno se strinjam s “Francko”, ker na ta račun vedno pridem takoj na vrsto. Prijaznost zna bniti zelo zabavna.
“Francka” ni kriva, da je delodajalec nalimal na vhod obvestilo o obveznih maskah in razkuževanju krempljev!
Teršek se lahko jebe, če ima dovolj dolgega, da se doseže!

se zelo motiš, Teršek bo vam fašistom z našo pomočjo z j e b a l še tisto malo znanja, ki ga imate, ne boste se pobrali vsaj 20 let, kar je tudi prav, ljudje so že malo pozabili kaj je to fašizem, ampak smo jih mi spomnili!

resnica je kresnica… v vsakem primeru ga briga za vas ker samo kupuje politične točke inn kot užaljena ****** laja na državni zbor, ker ga je zavrnil…
kar se pa tiče toženja države pa upam da se debilčki zavedate, da to toži tudi vas in da bo tudi če pod kolosalnim mogoče uspe s tožbo štrafalo po žepih tudi vas.
[/quote]

Nimaš prav, ampak teraj ti svoje. Sklepaš pač po Gargamelu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nimaš prav, ampak teraj ti svoje. Sklepaš pač po Gargamelu.
[/quote]

ti že veš… iz aviona se vidi da se gre modelu za nabiranje političnih točk, če se ne bi šlo za to bi nekaj takega storil nek “no name” ustavni pravnik, ki se zaradi tega sigurno ne bi vlekel po medijih ali socialnih omrežij, ker pravi heroji opravijo svoje brez izpostavljanja….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close