Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Kdo smo mi da smemo obsojati? A si ti brez napak…nisi nikoli naredil nič narobe? Tukaj je EDINI ki je naredil kaj narobe, tip ki je sedel na dveh stolih!!! On je POROČEN, on se je ODLOČIL za vezo postrani.

Dekle srečno z njim ali brez njega.

Vedno so krive ženske. Stara sem bila 22 let, ko sem se zaljubila v deset let starejšega z dvema majhnima otrokoma. Mali ni imel niti leto dni.
Zanosila sem in nikdar v življenju pomislila na njegovo ženo. Preprosto sem vedela, da ga bom z otrokom ujela in sem ga. Še danes je moj in tega je že več kot dvajset let.
Ne razumem zakaj se ženska ne bi smela zaljubiti in zakaj naj bi bil poročen moški prepovedan? Takega zakona ni in če ni zakona je dovoljeno.

imas garant,da ne pride mlajši model??tdaj je glih pravih let,ne hvali se preveč.


Aja pol pa kul, grem takoj zdaj eni 2 poročeni spedenat.

Jebeš karmo…

V nekaterih primerih bi splav moral biti predpisan kot obvezen. Predstavljejte si potomce matere, ki je v stanju zapisati citirani izsek…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Glede na to, da si napisala da splav ne pride v poštev, si se dejansko že odločila. Otroka boš obdržala. Odločaš se le še o tem, ali ga boš vzgajala sama ali pa boš sprejela tudi preživnino in otroku omogočila stike z očetom. Ker oče vsekakor ima pravico vedeti o nosečnosti. Vprašanje pa je, ali bo očetovstvo priznal in podpisal samovoljno ali pa ga boš tožila za preživnino. Ker svoje družine ne bo zapustil, razen če ga bo žena vrgla čez prag… Takrat se bo priplazil k tebi, s srcem pa bo še vedno pri svoji ženi in otrocih. In ne pozabi – če je enkrat varal, bo tudi drugič. Tudi ti boš enkrat ostala sama

V nekaterih primerih bi splav moral biti predpisan kot obvezen. Predstavljejte si potomce matere, ki je v stanju zapisati citirani izsek…
[/quote]

riziko je vedno – predvsem pri tistem, ki je v zvezi pa se sladka drugje. NE poznaš pa psihe žensk: lahko so še tako prepričane, da gre le za potešitev, a ko zanosijo marsikateri delajo hormoni in v hipu – navkljub temu, da tega niso planirale, se odločijo za materinstvo.

Sanja svinja o kukuruzi.

Če bi tole morda res, je scenarij zadaj verjetno čisto preprost. Ve, da ga bo žena vrgla čez prag, pa si je dobil nov dom. Pameten moški.

Pa si avtorica vprašala, če si moški otroka želi?.. V kolikor je proti, sprejmi odgovornost izključno samo nase in pazi, da ga ne boš kje se tozarla za svasta. Oba sta se igrala, res si neumna do skrajnosti, da greš seksat ne zaščitena s poročenim, butast. Na take sem pa res jezna,…… ali si ga hotela z otrokom priklenit nase….ker takih avs je tudi velik. Nekatere vztrajajo namenoma, zato, da dosežejo svoj cilj razbijejo tudi druzino, pol pa jokanje in stokanje, če se je ločil ali se ni. Se matke potegnejo za sabo, ki so tako fensi smensi do svojih hčera, no smilijo se jim,
da najamejo tud detektiva, ki opravi umazan posel zanje oz razisce prava dejstva. Tole res ni enostavno.


Glede na to, da pišeš o kurv.etini, bi rekla, da ne poznaš ravno pomena te besede, katere razlaga je tudi v Slovarju slovenskega knjižnega jezika: kur*a -e ž (u) vulg. vlačuga,
prostitutka: postala je kur*a; imeli so jo za kur*o

Vsekakor ženska, ki se spusti v razmerje z ENIM moškim, ni kur*a. To, da je recimo ta moški poročen, je kvečjemu razlog, da se njemu reče kur*ir.
In nenazadnje gre pri takih zvezah lahko tudi za ljubezen. Zakaj bi bilo nemogoče, da se ženska (samska ali ne) zaljubi v poročenega moškega? Ali pa da se poročen moški zaljubi v drugo žensko? Sem doživela na lastni koži. Sva že 25 let skupaj, on prej poročen in jaz tik pred poroko.
Skratka, ne sodit, ker nikoli ne veš, kaj vse se ti lahko zgodi v življenju.
[/quote]

Če je teb to normaln, men ni in mi nikol ne bo.
In vztrajam pri svojm. Zame je in bo taka ženska ku.rba, desc ku.rbir in oba skup pra.sca!
Bi nekak razumela da se greš tega, ker ne veš da je poročen, ker to skriva. Da pa veš da je poročen, da si je ustvaril družino, pa se vseen spuščaš v tako vezo, pa sorry, zame je to KUR.BA!
Dej dej, sej lahk da je tud ta njen jeb.ač bil čist ok desc, pa mu je ona zmešala glavo, se mu nastavljala
….marsker desc bi se spustil v to in kaj naj za tako babetino rečm druzga? In avtorica se mi zdi glih taka. Vidš da je imela že vse splaniran. It seksat z enim brez zaščite? Dej lepo te prosm. In ona nima nič s to ženo od desca, je ne zanima, ker ona je dobila kar je hotla. Ja, razdrla eno družino.
Mi na pamet ne pride, da bi sploh pomisla na enga poročenga, kaj šele da se spustim v seks z njim. Sam marš stran od mene.

Če je teb to normaln, men ni in mi nikol ne bo.
In vztrajam pri svojm. Zame je in bo taka ženska ku.rba, desc ku.rbir in oba skup pra.sca!
Bi nekak razumela da se greš tega, ker ne veš da je poročen, ker to skriva. Da pa veš da je poročen, da si je ustvaril družino, pa se vseen spuščaš v tako vezo, pa sorry, zame je to KUR.BA!
Dej dej, sej lahk da je tud ta njen jeb.ač bil čist ok desc, pa mu je ona zmešala glavo, se mu nastavljala
….marsker desc bi se spustil v to in kaj naj za tako babetino rečm druzga? In avtorica se mi zdi glih taka. Vidš da je imela že vse splaniran. It seksat z enim brez zaščite? Dej lepo te prosm. In ona nima nič s to ženo od desca, je ne zanima, ker ona je dobila kar je hotla. Ja, razdrla eno družino.
Mi na pamet ne pride, da bi sploh pomisla na enga poročenga, kaj šele da se spustim v seks z njim. Sam marš stran od mene.
[/quote]

Lomis ga, sori, da se mu je nastavljala? A daj, s takimi razlagami namigujes, da so moski manj ‘pri sebi’ …res? Enostavno, zelo enostavno je, in to je dejstvo, da tisti, ki je v zvezi, ve, ‘do kje sme iti z nasprotnim spolom’.
Smo bili vsi kdaj ‘očarani’, prevzeti od drugega, a ce smo zeleli, smo postavili mejo, do kod gremo. Tudi za ceno ne druzenja, ce ni slo drugace.

Nisem brala ta dolga čreva, ki se vlečejo od strani do strani, tud avtorskega dela nisem kaj velik prebrala 🙂 , je pa provokacija za klike delat,:) ko sem mal pregledala vse skup nazaj. Joj monovci !!!!!!

Še ena kur*bica! Fuuujjjj!!!!

mi smo družba 🙂 družba vedno sodi. in ne, nikoli se nisem parčkal z zasedenimi, še manj pa zanosil z njimi.

ona je vedela, da je poročen. ni bila posiljena, sama se je spustila v to, zato si je kriva čisto sama. če noče takih problemov, naj si najde pa samskega. smešno, bluziš da ne smemo sodit, v drugem stavku pa pribijaš tega tipa na križ 😀

Ojoj g..nojsploh ne vem kaj biti rekla, vsake besede zate je skoda k…..tina. Svaka cast ena juzna imam enako misljenje.

zanosila z brezjajčnikom, ki doma ni znal biti sposoben skomunicirati problemov in je raje zdipil k drugi. In ti misliš kako terno si dobila. Pravzaprav si dobila varalico, ki si jo tudi zaslužiš. Upaj samo, da boš tole ceno plačala ti in ne tvoj otrok, kakor se po navadi zgodi.
Karma je bitč.
Gnusita se mi pa oba.

Če je teb to normaln, men ni in mi nikol ne bo.
In vztrajam pri svojm. Zame je in bo taka ženska ku.rba, desc ku.rbir in oba skup pra.sca!
Bi nekak razumela da se greš tega, ker ne veš da je poročen, ker to skriva. Da pa veš da je poročen, da si je ustvaril družino, pa se vseen spuščaš v tako vezo, pa sorry, zame je to KUR.BA!
Dej dej, sej lahk da je tud ta njen jeb.ač bil čist ok desc, pa mu je ona zmešala glavo, se mu nastavljala
….marsker desc bi se spustil v to in kaj naj za tako babetino rečm druzga? In avtorica se mi zdi glih taka. Vidš da je imela že vse splaniran. It seksat z enim brez zaščite? Dej lepo te prosm. In ona nima nič s to ženo od desca, je ne zanima, ker ona je dobila kar je hotla. Ja, razdrla eno družino.
Mi na pamet ne pride, da bi sploh pomisla na enga poročenga, kaj šele da se spustim v seks z njim. Sam marš stran od mene.
[/quote]

kurbe sekajo za plačilo in je popolnoma vseeno v kakšni obliki je to. posledičmo ste to prej vse tiste, ki zahtevate celega dedca zase zato, ker občasno daste noge narazen.

aja še to – da ne boš čez kak mesec zvedela, da je pravzaprav tudi njegova soseča 🙂

Pa bodo šle tiste rože, ki jih je tebi sadil, v franže

Ene ko to zagovarjajo niso vredne nic ampak res nic. Sama sem srecno porocena in mamica 3 otrok, zame je to nepredstavljivo. Imam pa izkusnjo kot 10 letna puncka kako je trpela ko ke oce batal mamo, avtorica se sploh ne zaveda kok trpljenja povzrica otrokom, vem kako je blo meni grozljivo je trpljenje vseh. Niloli ampak res nikoli ne bi nla s porocenim p……..com. Avtorica teme upam da se ti v zivljenju bse vrne, kaksen si clovek res si d…..lja

Jezikava….vsevedna… domišljavka…Ti, ki podcenjujes povprečno slovensko gospodinjo…naj ti potrkam malo na vest in dam par misli v razmislek…
Ti, ki si tako prepričana v srečno..zdravo nosečnost…Nikjer ne piše, da je boš deležna…kaj pa če nosiš v sebi mongoloida…???
Ti, ki praviš, da splav ne pride v poštev..
Mar ne boš potem prva v vrsti zanj…
Pa srečno…slovenceljska hči…😀

Toliko nezrelosti pa že dolgo nisem bral … Ti si kar lastiš tega moškega in živiš v nekem pravljičnem svetu.


A zdej si že novo temo odprla….
Zdej si pa že noseča…..

Mislim, kako se ti da?


A zdej si že novo temo odprla….
Zdej si pa že noseča…..

Mislim, kako se ti da?
[/quote]
Vse za pozornost…pozitivna, negativna, samo da je pozornost 😉

New Report

Close