Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Samo ti svojega ljubimca poznaš in verjetno pri sebi najbolje slutiš, kako se bo odzval. Takole iz resničih primerov, ki jih poznam, pa je možno več scenarijev:

– ne bo hotel imeti nič z otrokom in boš pač mati samohranilka otroku, ki si ga imela z nekom, ki si ga ljubila.

– bo zapustil ženo in se preselil k tebi in morda bosta v redu funkcionirala (upam, da boš vsaj prijazna in korektna do morebitnih otrok iz njegovega prvega zakona, priznam, moja mačeha je bila v identični situaciji kot je tvoja, vsaj prijazna in korektna do mene – sem namreč otrok iz prvega zakona, moj oče pa je bil nekoč v enaki situaciji kot je sedaj tvoj ljubimec).

– za mojo mačeho se žal situacija dolgoročno ni dobro obnesla, oče je čez nekaj let zapustil tudi njo – zaradi tretje ženske in tretjega otroka. Pa je sicer v redu ženska, malo naivna sicer in pač se je odločala za stvari preveč s srcem. Njun odnos pa od začetka ni bil preveč v redu – osnovat družino na tako trhlih temeljih ni hec, moj oče je bolj komot in bi v resnici verjetno raje še naprej sedel na dveh stolčkih. Odnos mojih staršev je bil namreč na videz ok, moj oče pa ni delal problemov, ker je imel doma skuhano, oprano, pospravljeno … Z mojo mamo sta se med tem, ko je imel zraven še eno žensko, poljubljala, držala za roke, hodila na vikende v dvoje – ni, da ni.
– moj oče nikakor ni šel sam od sebe, ampak mu je mama pokazala vrata, ko je zvedela za kaj gre. Zato je bilo mojo mačeho kar nekaj časa strah, da se bo vrnil nazaj domov (se ni, ker ga mama ni hotela nazaj).
-oče (sicer šarmanten, prijazen, dobro situiran gospod) je bil v tem novem odnosu veliko bolj tečen in dobesedno zloben kot prej, ker je bil vanj ‘nekako prisiljen’. Moja sestrica, ki jo imam zelo rada, se mi je zelo smilila, da je morala živeti v takih okoliščinah, še zdaj mi je hudo, da je nisem mogla zaščitit, ker sem bila tudi sama zgolj otrok. Moja sestra je resnično zelo trpela, meni je še zdaj hudo zaradi tega.

ISKRENA HVALA! Že pišem sms. Ne morem čakat. In res si lepo napisala. Povzela si tisto, kar mu dejansko želim povedati, pa v trenutni jezi in nelagodju nisem znala spravit v stavke.

Ob polnoletnosti pa kar po pošti obvestijo polbrate/ polsestre? Daj no daj.
In seveda, lahko delaš dna test in tozis za preživnino…tudi tukaj; v tej fazi pač ne bosta več ljubimca in ne moreš ga prisiliti, da bo tudi igral vlogo očeta.

Ne razumem, kaj sploh pričakuješ od nas, da ti rečemo. Kakšna bo njegova reakcija? Kako naj pa mi to vemo, če še ti ne veš, pa ga poznaš.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

ISKRENA HVALA! Že pišem sms. Ne morem čakat. In res si lepo napisala. Povzela si tisto, kar mu dejansko želim povedati, pa v trenutni jezi in nelagodju nisem znala spravit v stavke.
[/quote]

Srečno tebi in malemu….pa javi, kako je sprejel.

Načeloma zelo malo izsiljenih zakonov ne laufa na dolgi vek. Na tvojem mestu bi se naročila na splav, potem bi mu pa povedala in rekla, da želiš, da gre s teboj, ker je to vajin skupen zaplet. On bo videl, da ga ne loviš na silo, ti boš videla, kako se bo odzval, torej bosta imela oba priložnost spoznati, s kom sta se zapletla. Malo verjetno je, da bo pokleknil na kolena in te prosil za roko za čez leto dni, ko uredi vse s prvo ženo. Ja, otrok, če bo neželen, bo vajino vezo verjetno naredil sovražno. Otroka sama ne bi imela, če mu ne bi mogla dati tudi očeta, če pa je to bil potihoma del tvojega “peklenskega” načrta, boš seveda morala nosit in preživet vse posledice dejanj, vendar kot pravim, mislim, da razplet ne bo srečen za nikogar.

ISKRENA HVALA! Že pišem sms. Ne morem čakat. In res si lepo napisala. Povzela si tisto, kar mu dejansko želim povedati, pa v trenutni jezi in nelagodju nisem znala spravit v stavke.
[/quote]

Glede na odziv v tvojih tazadnjih sporočilih verejtno tudi v fazi, ko nisi v nelagodju in trenutni jezi, ne znaš spraviti stvari v stavke. Bogo dete.


Tako zveni, kot da si namerno zanosila. Ejj, bejba, odletela boš kot knof od gat. Kako si lahko tako neumna? A sta se pogovorila o zaščiti preden sta sexala? On ni uporabljal kondoma ampak kaj? varianta pazi al kako? Si se mu zlagala da ješ tabletke?? Ne razumem res ne, da dva odrasla ne pomislita na zaščito. Podn no. Naj te ima še tako rad, vejemi,žene ne bo zapustil, če je do sedaj ni, je tut sedaj ne bo. Slav naredi in vse ok.


kot bi bral J. Jalen Bobri – tretji del ☺
[/quote]

Bolj 50 odtenkov zmesane provokacije, 2 del.
Nihce ne more bit tako glup. Seriously.

prvi na novi strani

Bolj 50 odtenkov zmesane provokacije, 2 del.
Nihce ne more bit tako glup. Seriously.
[/quote]
Sej pravm, hehe…

OK, lahko ga sicer prisiliš v test očetovstva, če ne bo hotel priznati otroka. In lahko ga sodišče prisili v plačevanje alimentov otroku. Ampak, če boš to dvoje dosegla, a misliš, da boš še imela njegove simpatije? Njegovo ljubezen?
Čisto lahko se ti zgodi, da te bo pustil, s tabo ne bo več nikoli nič imeti, za otroka mu bodo trgali od plače, družiti z njim se pa ne bo hotel! Tudi to se ti lahko zgodi. Moji sorodnici se je točno to zgodilo, pa se je tudi ona nadejala, kako bo vesel, kako jo bo imel še rajši, kako bo sprejel otroka in bo njegov očka… nič od tega ni doživela. Ostala je sama z otrokom. No, sicer je čez nekaj let spoznala enega ločenca (tudi z otrokom) in sta še danes skupaj, tako da vseeno ni nesrečna.

kaj ima njegov status s tvojo nosečnostjo?
kolikor vem do nosečnosti pride zaradi seksa, ne pa zaradi statusa ☺

Še nič Viharnegovega inputa v tejle temi?? 🙂

He,he,he…a ne zastopite. Dečva je šeika dobila. Ima že eno ženo pa tri otroke …zdej bo pa še njo vzel… pa mogoče še kakšno…

Pust ga pr mer – seksa…..


Shit, pa res… :))

Hja, lahko da bosta tudi z njegovo ženo postali najboljši prijateljici in bosta skupaj pekli piškotke.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Hja, lahko da bosta tudi z njegovo ženo postali najboljši prijateljici in bosta skupaj pekli piškotke.
[/quote]
jep … kot v J. Jalen Bobri – tretji del ☺

Ej, na to da je v Savdski Arabiji pa sploh nisem pomislil!

No, potem je pa itak vseeno, ker takoj ko bo zvedel se o njej ne bo slisalo vec nic. Zbogom, pa zdrav… cak, ne.

Zadeva adakta! Njegova žena bo zdaj (v roku parih ur) dobila uradno razlago, da je samo še njegova bivša, midva z otročičem pa dobiva očka že danes zvečer.
lep pozdrav vsem.

Pa požrite se, babe!

Ne trudite se več s pisanjem, ker ne bom brala!

Ej, men je kokic zmanjkalo, a jih ima kdo kaksno vrecko za posodit?

Ej, men je kokic zmanjkalo, a jih ima kdo kaksno vrecko za posodit?
[/quote]
mam sam čips pa per ☺☺ …


mam sam čips pa per ☺☺ …
[/quote]

Kaj pa 505… s crto? 😀 😀

Draga Avtorica!

Tudi jaz sem trpela in tudi jaz zanosila. Le, da sem bila na koncu koncev skorajda prisiljena očistit.
Zaljubila sem se, spoznala ravno preko tega portala in se na vse pretege trudila, da sva se končno srečala. On z dvema otrokoma, poročen, živi tudi on v tujini, sicer dokaj blizu Slovenije. Bil je res šarmanten in ker sem veliko brala o njem, sem si v svoji glavi ustvarila sliko lepega in uspešnega dokaj mladega moškega.
In njegova mlajša še ni dopolnila niti pol leta. Midva sva se dvakrat srečala in jaz sem bila v sedmih nebesih. In se je zgodilo po dveh srečanjih, da sva načrtno naredila vikend v termah. Večji otrok pri babici, manjša z mamico kilometre stran.
In sem zanosila.
Upam, da bo pri tebi drugače, meni bi pa skorajda sam splav naredil, če se za njega ne bi odločila. Ne veš kako tudi angelski moški lahko postanejo surovi, čeprav so šolani, izobraženi, bogati in misliš, da se znajo o vsem lepo pogovoriti.
Ne, znajo tudi položiti roko nate in ti pokazati, kdo je šel v posteljo samo za goli seks, ali kot je on rekel: “mi je bilo fino slovensko položit, da vidim, kako se derete”. No, to slišiš na koncu.
Želim ti vse dobro, čeprav ne verjamem, da se ti bo to res zgodilo.

New Report

Close