Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!


Lažeš kot pes teče… tipično za patologijo tvoje sorte.

Happy end, z uradno razlago! In kar pi Sms vse rešeno
PMSL
Mogoče pa je to viharni jezdec napisal :))

Kaj pa 505… s crto? 😀 😀
[/quote]
ene stare Bronhi – lakše se diše, imam nekje založene ☺

Ti si bila ljubica poročenemu možu z tremi otroki in ne partnerka. Poznam en primer, ko je prav tako en mož tako občasno hodil k ljubici dokler ta ni zanosila tako kot ti sedaj. On je zahteval, da naredi splav, prekinil z ljubico in ostal z ženo.
Drugi primer moški z 2 otroki v vezi dalj časa z ljubico, ta zanosi in rodi otroka. Žena tega moža vrže iz skupnega stanovanja, njemu ostane plačevanje kredita za stanovanje in še za 2 otroka, druga ljubica z enim otrokom pa tudi ostane sama in ne živita skupaj. Zdej je najemnik brez ljubice in žene, plačuje pa vsak mesec za 3 otroke. Skratka, imel je vse in je hotel še več (ljubico), sedaj je pa izgubil vse in nima nič.

prvi na novi strani
že 2x v tej temi

Ja kaj naj rečem…čestitam, avtorica. uspelo ti je…in srečno sta živela do konca svojih dni.

Happy end, z uradno razlago! In kar pi Sms vse rešeno
PMSL
Mogoče pa je to viharni jezdec napisal :))
[/quote]

Ne, je bil klic. In ja, kaj je problem? Ne, seveda ni vse rešeno. Marsikaj bo še, ampak že samo to da sem ga direktno vpašala kaj bova mi pove dovolj – ja kaj bova, jaz bom danes doma povedal in da se zmeniva kako zaradi ločitve, zvečer se bova pa midva v miru pogovorila in pridem tja, če le doma ne bo prevelike drame, potem bova prestavila na jutri, ker ne želim, da jo pustim in grem, ko bo še vsa zdrta.
In? Se to ne da za vas v nekaj minutah zmenit????
Ajaaaaaaaa ne, vi hodite na terapije in okrog vrele kaše.
Zdaj pa res ne berem več, ker ste nizko…

Saj ti še sama ne veš, pri čem si. Ti kar veš, da bo dober oče. Kako veš? Sta se kdaj pogovarjala o tem? Ne. In če si v to tako prepričana, zakaj se mu bojiš povedat? Če bo tako super oče, si tako prepričana, kako rad vaju bo imel, zakaj se bojiš povedat? In ja, večina nas odraslih odgovornih žensk je vedelo, da je to pravi moški, ki bo oče svojemu otroku. Zakaj? Ker smo se o tem pogovorili preden smo ga naredili in je bila skupna odločitev. Vnaprej dogovorjeno, da ga obdrživa če rata in skupaj skrbiva zanj. Ali pa se načrtno lotila delati na otroku. Kakšna je njegova žena, nima pomena. Nekaj je na njej, ker je on še vedno z njo, ne s tabo. Če bi imel tebe rad, bi njo pustil ali vsaj imel s tabo globji odnos. Pa je samo seks. Izjava,da si majhni otroci bolj zaslužijo očeta, pokaže, da si totalno nezrela, plehka kokoš. Tebi ni mar za otroka, tebe samo skrbi, da boš jebača izgubila. Sanjaj ljubica. Če te ima samo za seks, ne bo zaradi tebe pustil žene in ti to dobro veš, sicer mu bi že vsa vesela sporočala novico o dojenčku, ne pa da vsa obupana pišeš na mon, kaj naj storiš.

Saj ti še sama ne veš, pri čem si. Ti kar veš, da bo dober oče. Kako veš? Sta se kdaj pogovarjala o tem? Ne. In če si v to tako prepričana, zakaj se mu bojiš povedat? Če bo tako super oče, si tako prepričana, kako rad vaju bo imel, zakaj se bojiš povedat? In ja, večina nas odraslih odgovornih žensk je vedelo, da je to pravi moški, ki bo oče svojemu otroku. Zakaj? Ker smo se o tem pogovorili preden smo ga naredili in je bila skupna odločitev. Vnaprej dogovorjeno, da ga obdrživa če rata in skupaj skrbiva zanj. Ali pa se načrtno lotila delati na otroku. Kakšna je njegova žena, nima pomena. Nekaj je na njej, ker je on še vedno z njo, ne s tabo. Če bi imel tebe rad, bi njo pustil ali vsaj imel s tabo globji odnos. Pa je samo seks. Izjava,da si majhni otroci bolj zaslužijo očeta, pokaže, da si totalno nezrela, plehka kokoš. Tebi ni mar za otroka, tebe samo skrbi, da boš jebača izgubila. Sanjaj ljubica. Če te ima samo za seks, ne bo zaradi tebe pustil žene in ti to dobro veš, sicer mu bi že vsa vesela sporočala novico o dojenčku, ne pa da vsa obupana pišeš na mon, kaj naj storiš.
[/quote]

Jo bo, danes. Zadovoljna?
Izbrala sem si moškega, ki zna potegniti potezo, če se mu zgodi to. In o tem da me ljubi itak ni vredno pisati. Definitivno me in zato danes uradno postajamo družina.
Njegova bivša žena, bo samo še nekaj kar je del zgodovine. Ostala bo v stanovanju z otroki, midva bova skupaj tu, dokler ne vzameva kaj večjega.
Lep dan in požrite se!

No, take zapis je pa izdal, DA JE KLJUB VSEMU ŠLO ZA PROVOKACIJO!

Ampak niti nisi slaba, dosti folka si za nos potegnila:))

P.S. Svizec, ki zavije čokolado, ti še manjka na koncu zgodbice:))

Jo bo, danes. Zadovoljna?
Izbrala sem si moškega, ki zna potegniti potezo, če se mu zgodi to. In o tem da me ljubi itak ni vredno pisati. Definitivno me in zato danes uradno postajamo družina.
Njegova bivša žena, bo samo še nekaj kar je del zgodovine. Ostala bo v stanovanju z otroki, midva bova skupaj tu, dokler ne vzameva kaj večjega.
Lep dan in požrite se!
[/quote]

Aha, ja super. Čestitam. Pa srečno čez nekaj let, ko se mu bo to zgodilo z eno mlajšo in lepšo. Saj veš, kdor vara, vedno vara. Pa lep dan.

Ok ?

Ma daj !

Kul zate.

Pametno.

[img]http://shrani.si/f/3r/F/4ir3waRk/1/2cpezhy.jpg[/img]

Vse je odvisno od tebe.

Zakaj bi povedala? Otrok ni bil načrtovan. Če vidiš, da bo prinesel same težave pojdi splavit dokler gre še za brezobličen zarodek. Kasneje bo samo še težje in verjetno takrat ne boš več na splav gledala enako, kot bi ob dovolj zgodnjem ukrapanju.

Ej stara, ni za kej, pa še kdej. Sam ne zahebat sebe, nesojenega froca in njegove familije. Na koncu bodo otroci najbolj trpeli, tega si pa ne želi imeti na vesti.

Mnogokrat se je že zgodilo, da je kupljeni test pokazal lažno pozitiven rezultat. Zato kupljeni testi nosečnosti niso 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesljivi. Zagotovo boš vedela šele, ko ti bo ginekologinja potrdila.

Sem v razmerju, že nekaj let. Imam moža, ampak ne bom o razlogih zakaj imam ljubimca, ker so le-ti takšni, da bi mi marsikdo dal prav, če bi vedel…ampak to ni tema.
Prvi dan, ko sva bila intimna, sem poskrbela za kontracepcijo. Zakaj? Ker je to edino logično, da se ti kot zdravi, normalni ženski zgodi.
Pa tudi, če bi kontracepcija zatajila, sva se prvi dan dogovorila, da otrok ne pride v poštev zaradi stanja na obeh straneh. Vem, bolelo bi me, rada imam otroke, ampak ta otrok bi na koncu postal žrtev vsega, kar zagotovo ne bi bilo lepo.
Če bi me pa zaradi tega zapustil, potem pa ne bi bil vreden, da je eno minuto bil ob meni. Za otroka sta vedno odgovorna oba starša in zato je prav, da ga s tem, da si noseča, tudi soočiš. Če bo šel, je bolje da gre, ti se pa sama odloči, a si dovolj močna, da boš otroka obdržala in da boš šla čez vse, tudi čez to, da verjetno ne boš smela niti povedati kdo mu je oče.
Povej mu, saj vendar sta oba odrasli osebi. In to je življenje.

Ok ?

Ma daj !

Kul zate.

Pametno.

[img]http://shrani.si/f/3r/F/4ir3waRk/1/2cpezhy.jpg[/img]

Vse je odvisno od tebe.

Zakaj bi povedala? Otrok ni bil načrtovan. Če vidiš, da bo prinesel same težave pojdi splavit dokler gre še za brezobličen zarodek. Kasneje bo samo še težje in verjetno takrat ne boš več na splav gledala enako, kot bi ob dovolj zgodnjem ukrapanju.

Ej stara, ni za kej, pa še kdej. Sam ne zahebat sebe, nesojenega froca in njegove familije. Na koncu bodo otroci najbolj trpeli, tega si pa ne želi imeti na vesti.
[/quote]
Psihopati nimajo vesti. Fino, ane? 😉

A še ne veš. Očka boš.

Nisem bral cele teme. Kako ste prišli do tega, da je OP psiho? Menda ni prišla na idejo, da bi zdaj kar naenkrat froca rodila in tipa priklenila nase. Ker to bi bilo Overly attached much.

On the second thought… How did this all happen in first place?

[img]https://static.rappler.com/images/overly-attached-gf-meme-collage-20140307.jpg[/img]

SHIET

Nisem bral cele teme. Kako ste prišli do tega, da je OP psiho? Menda ni prišla na idejo, da bi zdaj kar naenkrat froca rodila in tipa priklenila nase. Ker to bi bilo Overly attached much.

On the second thought… How did this all happen in first place?

[img]https://static.rappler.com/images/overly-attached-gf-meme-collage-20140307.jpg[/img]

SHIET
[/quote]
Hehe, Laina <3

Ma moraš prebrat… skrajno egocentrična, brez vesti.

Nisem bral cele teme. Kako ste prišli do tega, da je OP psiho? Menda ni prišla na idejo, da bi zdaj kar naenkrat froca rodila in tipa priklenila nase. Ker to bi bilo Overly attached much.

On the second thought… How did this all happen in first place?

[img]https://static.rappler.com/images/overly-attached-gf-meme-collage-20140307.jpg[/img]

SHIET
[/quote]

Itak da je. Da aplav v poštev me peide, hoče rodit ker se z jebačem ljubita, otroka bodo imel vsi radi, bo spoznal polbrate in polsestre, če ga pa ne bo priznal gre pa na sodišče hahhaha. Bruha se mi ob takih babetinah!

Itak da je. Da aplav v poštev me peide, hoče rodit ker se z jebačem ljubita, otroka bodo imel vsi radi, bo spoznal polbrate in polsestre, če ga pa ne bo priznal gre pa na sodišče hahhaha. Bruha se mi ob takih babetinah!
[/quote]

Sicer se ne sliši lepo od mene, ampak tip je v primeru, da prizna očetovstvo težji primer zabitosti. Nikoli se ne ve, če ni otrok slučajno od drugega, zato ga tudi ne more ga prisiliti, da gre opraviti test.

uhhh…, ste navalili kot nori na avtorja, ta tema je odprta samo zarad tega komada…

https://www.youtube.com/watch?v=k5ijpyUYdck

Sicer se ne sliši lepo od mene, ampak tip je v primeru, da prizna očetovstvo težji primer zabitosti. Nikoli se ne ve, če ni otrok slučajno od drugega, zato ga tudi ne more ga prisiliti, da gre opraviti test.
[/quote]
V test očetovstva te prisili sodišče, če ne greš prostovoljno te pa privedejo. 😎

Zakaj si si tako oprala um, da je moški poročen z drugo žensko tvoj partner in da sta v vezi, čeprav sta imela le 1x na teden sex srečanje v tvojem stanovanju? Sploh veš kaj pomeni partner in kaj partnerska veza?
Kaj sploh imaš od tega, da živiš v takih lažeš? Aja.. izogibaš se sama sebi..
To ti ne bo nič pomagalo, ker si le ljubica.. dejstva so kakršna so, ne glede na to, kako jih nočeš videt, sprejet..

‘Test ima črtice, noseča sem se poročenim!’

Bentiš, sem odprla temo, ker sem mislila, da so izumili napredne nosečniške testerje, ki (dodatnimi črticami) pokažejo, ali je oče poročen ali ne.
No, pa kmalu ugotovim, da gre samo za navadno polomijo …

Avtorica, če že ravno želiš dobronameren nasvet:
Svojemu otroku privošči boljšega očeta, da bo imel vsaj enega od staršev v redu.

New Report

Close