Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Testiranje

Testiranje

Učitelje bodo testirali vsak teden, ali bodo otroke tudi vsak teden testirali, groza.

Otroke bodo vsak drugi dan testirali, še večja groza in strah.

Vedno se lahko reče NE, res je da so posledice, ampak kot vsaka zadeva, nič ni zastonj, vedno je cena katera se “plača” na vsako odločitev, tak ali drugače.
Kdor ne riskira ne profitira. Možnost da boš popušil je enaka možnosti da ne boš.

Bravo mojster, res si pameten. Predvidevam, da si brezposelen. Pa bister tud ravno ne moreš bit, če take bedarije klaftraš. Položnice mi boš pa ti plačeval pa za hrano dajal in 3 otroke financiral? Ne razumem kako ste lahko nekateri tako brezsrčni in delite trapaste nasvete. A ni že dovolj brezposelnosti v Sloveniji?

A se ti zdi normalno -testiranje vsak teden? Čemu?
Če vsi rečete NE ni vrag da se nekaj ne doseže.

seveda sem pametan, samo z strahom vas lahko držijo zarobljene… ti človek ki ne razume nič.

Zaenkrat tole testiranje še niti nobene zakonske podlage nima. Do takrat, se ni treba na zalogo sekirati.

Dragi ludi zarotnik, nobenega strahu ni, samo racionalni znanstveni argumenti so bolj prepričljivi kot tvoji preganjavični kvaziargumenti.

Živeti brez (bilo katerega strahu), nimam jaz maske gor. Sej pravi ta nick je bolj primeren za mene.
A toti argumenti?
Dej se mal nasmej.
https://vimeo.com/494521191

Pojma nimam, kaj ti je smešnega pri tem videu. Lahko pojasniš?

Maske seveda ne nosim zato, ker bi me bilo strah.

Njen nastop mi je smešen, mimika obraza, histerija, pa seveda hrčki.
Kaj sedaj, masko nosiš ali ne nosiš ker te je strah ali ker te ni strah?

Tisti del obraza kaj se vidi seveda, pa njen ton glasu, joj, tragi-komično..
Živim brez strahu, pomeni da se ne bojim ničesar prijatu moj dragi ljubi

[img]https://ih1.redbubble.net/image.1695490067.0208/poster,504×498,f8f8f8-pad,600×600,f8f8f8.jpg[/img]

Upreti se kot Krvavec. VSE otroke v šole. 4.1.2020. VSE otroke, VSE dijake. Brez nagobčnikov seveda in brez vsakih testiranj s temu nategunskimi testi. Kdo že vse je bil pozitiven na nategunski test? Papaja, banana, kokakola in nazadnje dokazno pozitiven KIVI.

Haha, vsake oči imajo svojega malarja, očitno to res drži. Tole pediatrinjo poznam od prej in ne vidim nobene histerije, vsekakor pa ni indiferentna.

Maske nosim. Ne nosim jih zato, ker bi se česarkoli bal. Upam, da sem to zdaj dovolj jasno in enopomensko napisal.

A to bo testiranje s tistimi hitrimi testi, ki 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} točno kažejo haha

Zakaj je pa tebi tok težko dat otroka testirat? saj ne bo umrl pri tem.


Napišeš lahko petstokrat.
A še vedno bo to laž.

Poseg z vatirano palčko je resno življensko ogrožanje otroka.

življenjebrezstrahu
moji oči vidijo 10 dimenzij, ma v toto tvojo je isto kot da sem v enem malem prostoru.
Sej pravi ne bojiš se ničesar, nosiš masko da bi se zaščitil od nečesa, česa se ne bojiš.
V tvoji logiki ni logike, razumem une ki nosijo maske zaradi strahu od maske, v tvojem primeru to ni primer, ker se ničesar ne bojiš, niti kazne ne.
Uh, res me glava boli.

pardon zaradi strahu od kazni….

Seveda, se popolnoma strinjam. Pozabil pa si dodati še besedi ˝protiustavno˝ in ˝nezakonito.˝ Ravno prejšni teden so se ju naučili vsi anti-vaxerji.


Ti se ne rabiš testirat, sodeč po monu že vse od pomladi nisi stopilo iz svinjaka.


Napišeš lahko petstokrat.
A še vedno bo to laž.
[/quote]

No to pa je to razpravljanje z vami zarotičarji: tudi o mojih povsem subjektivnih čustvih veste več od mene, čeprav me niste videli nikoli v življenju.

viharni
prdonja, odprdohaj v skokovima. Kaj totega prdonju nekdo ne “zrihta”, ali moram vse sam?

^

viharni
jezdec

New Report

Close