Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Testiranje kako izgleda

Testiranje kako izgleda

Zanima me kako poteka testiranje na virus. Cel potek. Pokličeš v zdr dom in poveš sestri, če imaš sreco, da se ti oglasi svoje simptome. In ce se odloči, da moraš na test kako dobiš napotnico ne da bi prišel v zdr dom?
Če je kdo ze bil, kako ste izpeljali?
Nisem bila nikjer v tujini. Nisem smučala, moje zadnje potovanje je bilo v celje 26.2. Pred tem nisem potovala nikamor.
Do sedaj me ni še nihče obvestil, da bi z menoj bil v stiku kdo od okuženih.
Je pa bio v nasih trgovinah nesteto italijanov. Glede na njihovo kulturo, dvomim, da so bili vedno vsi zdravi. No naša kultura ni nič boljsa.

V Sloveniji obstajajo elektronske napotnice. Testirali te ne bodo, če nimaš nobenih znakov.

Zanima me tudi, kako testirajo? Ali odvzamejo bris in dodajajo kako kemično snov in pod mikroskopom gledajo odziv?

Ful ti močno v nos s posebno palčko vrtajo ali v zrelo. Da vzamejo bris. Boli.

Tudi mene zanima. Recimo pokličeš v zdr. dom in če imaš srečo se ti oglasijo v 500tem poskusu.
Nato poveš sestri in upaš, da si naletel na inteligentno.
In kaj se zgodi nato? Odpelješ se do vstopne točke. Pozvoniš. A te kdo čaka? Nato vzamejo bris. Nanj čakaš nekaj ur. Kje? Zunaj na mrazu?

Se ne rabite obremenjevati s tem, kako poteka, bodo prešli na testiranje samo tistih, ki potrebujejo hospitalizacijo. Že zdaj so testirali le tiste z znaki, ki so bili na ogroženih območjih ali v stiku s potrjeno okuženim.
Mi smo v zadnjem tednu vsi štirje zboleli – vročina, kašelj, bolečine v mišicah, utrujenost, pa ni bilo govora, da bi vsaj enega testirali..

New Report

Close