Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Testiranje učiteljev in vzgojiteljev

Testiranje učiteljev in vzgojiteljev

Učitelji in vzgojitelji naj bi se po novem letu množično testirali za Covid, je dejal Kacin. Kdor se ne bo hotel, ne bo mogel učiti v šoli je dejal. Najbrž bodo še za cepljenje uvedli takšna pravila.

Govoriš bedarije. Na začetku tedna so morali ravnatelji zapisati št. učiteljev, ki se želijo testirati. Testirali bodo samo tiste, ki to hočejo. To je vse. Ne govori laži!

Slovensko ustavno sodišče 2020.

[img]https://pbs.twimg.com/media/EbM7NCWU4AENZZN.jpg[/img]

Govoriš bedarije. Na začetku tedna so morali ravnatelji zapisati št. učiteljev, ki se želijo testirati. Testirali bodo samo tiste, ki to hočejo. To je vse. Ne govori laži!
[/quote]

Vsi učitelji obvezno na hitre teste. Kdor se ne bo testiral, ne bo učil. Edino pravilno. Če že želijo vsi imeti otroke v šolah, naj za to tudi nekaj naredijo.

https://www.regionalobala.si/novica/kacin-o-mnozicnem-testiranju-uciteljev-in-vzgojiteljev-kdor-ne-bo-naredil-hitrega-testa-v-soli-ne-bo

Še ena neumnost vlade. Kaj ima veze testiranje učiteljev, hahaha. Testirati bi morali učence, da ne bi bolni prihajali v šolo in okužili rizične skupine – starejših učiteljev. Ne pa učitelje! Kaj jim pomaga to, da so negativni, če jih bodo okužili učenci, ki jih pa ne bodo testirali….spet mečejo denar skozi okno.

Govoriš bedarije. Na začetku tedna so morali ravnatelji zapisati št. učiteljev, ki se želijo testirati. Testirali bodo samo tiste, ki to hočejo. To je vse. Ne govori laži!
[/quote]

Vem, jaz to, da so morali ravnatelji sporočiti, kdo se bo testiral. Pri nas ni bilo zanimanja za testiranje. Ta članek pa sem prebrala v Slovenskih novicah in piše točno tako, kot sem napisala. Lahko si ga prebereš v Slovenskih novicah.

Govoriš bedarije. Na začetku tedna so morali ravnatelji zapisati št. učiteljev, ki se želijo testirati. Testirali bodo samo tiste, ki to hočejo. To je vse. Ne govori laži!
[/quote]

Ker je napisala avtirica je včeraj izjavil Kacin. Samo povzela ga je.
Rečeno je bilo kdor se ne bo cepil ne bo smel učit. Novica je na vseh portalih. Preberi si.
Če kdo laže si to ti alu pa Kacin. Izberi

Samo res… a ne gre pri vsej stvari za to, da se rizičnih ne okuži. Torej bodo rizični učitelji testirani- negativni, potem pridejo v šole in jih okuži en mulo, ki je “bil samo malo prehlajen”. V čem je poanta? Razumem, da se morajo testirati zdravstveni delavci, ker delajo z rizičnimi skupinami, ampak učitelji, ki delajo z najmanj rizično klientelo????? WTF?

Ker je napisala avtirica je včeraj izjavil Kacin. Samo povzela ga je.
Rečeno je bilo kdor se ne bo cepil ne bo smel učit. Novica je na vseh portalih. Preberi si.
Če kdo laže si to ti alu pa Kacin. Izberi
[/quote]

Bi rekla, da Kacin. Ker če bi bilo to res, zakaj bi ministrstvo zbiralo število učiteljev, ki se hoče testirat? In da so zbirali to število, je nedvomno res, iz prve roke. Ravnatelji so morali v ponedeljek sporočiti št. učiteljev, ki se želi testirati na določeni šoli. Ne bi bilo prvič, da Kacin stresa bedarije.

Ker je napisala avtirica je včeraj izjavil Kacin. Samo povzela ga je.
Rečeno je bilo kdor se ne bo cepil ne bo smel učit. Novica je na vseh portalih. Preberi si.
Če kdo laže si to ti alu pa Kacin. Izberi
[/quote]

Hvala za pojasnilo. Res je, to je povzetek vladnega govorca Jelka Kacina, objavljen v Slovenskih novicah. Torej si sama lažnivka in zavajaš ljudi.

Ker je napisala avtirica je včeraj izjavil Kacin. Samo povzela ga je.
Rečeno je bilo kdor se ne bo cepil ne bo smel učit. Novica je na vseh portalih. Preberi si.
Če kdo laže si to ti alu pa Kacin. Izberi
[/quote]

Ce se uciteljica ne bo testirala pa ne bo kaj? Smela ucit. Ok…pol bodo jo dali na dopust in drugo v razred al kaj? Ali bo se dalje preko neta?

To je bedarija. Testirat bi morali tudi otroke ce se ze gremo.
Oz nikogar.

Ce se uciteljica ne bo testirala pa ne bo kaj? Smela ucit. Ok…pol bodo jo dali na dopust in drugo v razred al kaj? Ali bo se dalje preko neta?

To je bedarija. Testirat bi morali tudi otroke ce se ze gremo.
Oz nikogar.
[/quote]

Točno to! Kaj bodo pa naredili? Jo odpustili, ker se ni hotela testirat? Ma nemoj. Sploh pa ni nobenega pojasnila, zakaj naj bi to bilo pozitivno. Zakaj samo učitelje, ki so itak rizična skupina. Testira se tiste, ki lahko okužbo prenesejo na rizično skupino- to so v tem primeru učenci!!!

Hvala za pojasnilo. Res je, to je povzetek vladnega govorca Jelka Kacina, objavljen v Slovenskih novicah. Torej si sama lažnivka in zavajaš ljudi.
[/quote]

Nisem brala Slovenskih novic, ampak včeraj na 24 kur.
Samo napisala sem ker sem prebrala. In avtorica tudi in še par jih je bilo. Ampak mi zavajamo, Kacin laže, ti imaš pa prav.

A je za prfokse in vzgojitelje sploh vprašanje glede cepljenja? Če si prfoks ali vzgojitelj je pa ja normalno, da se boš šel cepiti sam od sebe, ne. Saj, če si tako zblojen, da kot prfoks ali vzgojitelj nasprotuješ cepljenju, potem nisi za ta poklic.
Razen seveda, če nisi FDV-jevec, vegan itd….potem je nekako razumljivo, da tudi kot pedagog kontriraš.

Fašisti, nacisti in kolaboracionisti so najprej naščuvali policaje, da ne moreš vozit, če ne opraviš alkotesta, zdaj so se še na učitelje spravili, da ne bodo mogli delat brez lažnivega hitrega testa, kje je tukaj sploh še demokracija? Nima človek pravice spiti v miru par pirčkov pa težkem šihtu in potem uveljavljat temeljno človekovo pravico do svobode gibanja in se lepo odpeljat s težko prigaranim avtom domov? Čeprav učiteljem tudi malo privoščim po pravici povedano, ker so me tako zelo zajebavali v osnovni šoli, da sem potem pustil vse skupaj. Ampak samo tiste ta zajebane bi morali testirat!

Hvala za pojasnilo. Res je, to je povzetek vladnega govorca Jelka Kacina, objavljen v Slovenskih novicah. Torej si sama lažnivka in zavajaš ljudi.
[/quote]

Hm hm, bomo videli, kdo je zavajal ljudi. Se beremo v soboto ali nedeljo.:)) Nekako se mi dozdeva, da bo Kacin požrl svojo juho, ki jo je skuhal. Ko se razrepenči še Štrukelj, pa sploh. Kdo ti lahko odredi, da se moraš iti testirat na svoj prosti dan?? Če se ne odzoveš, je to čisto legitimno, ker imaš prosto, izklopil si budilko, telefon, televizijo in samo uživaš. Te pač v ponedeljek ne bo v službo, bog pomagaj.

Ali bodo izvedli testiranje v ponedeljek in torek in potem šole takrat pač še ne bo ali pa bo testiranje samo za prostovoljce. Nekaj mi pravi, da se je Kacin kot ponavadi prehitro zaletel z izjavami. Itak pa bodo do sobote in nedelje že 3x spremenili izjave.:)))

Vsi učitelji obvezno na hitre teste. Kdor se ne bo testiral, ne bo učil. Edino pravilno. Če že želijo vsi imeti otroke v šolah, naj za to tudi nekaj naredijo.

https://www.regionalobala.si/novica/kacin-o-mnozicnem-testiranju-uciteljev-in-vzgojiteljev-kdor-ne-bo-naredil-hitrega-testa-v-soli-ne-bo
[/quote]

So se testirali?
A nikomur ne kapne zakaj taka izsiljevanja? Je kdo videl, kako je MT moraliziral o Krvavcu, istocasno pa lastniku ponujal dobavo hitrih testov po “neverjetno” nizki ceni?
Res mislite, da gre za kak drugega, kot spet zasluzek jajoprascev pri koritih? Ste res tako zelo naivni? Cepivo je tukaj. Do zacetka januarja se lahko precepi ohromno starostnikov. Torej?! Zakaj tako izsiljevanje s testi?

Hm hm, bomo videli, kdo je zavajal ljudi. Se beremo v soboto ali nedeljo.:)) Nekako se mi dozdeva, da bo Kacin požrl svojo juho, ki jo je skuhal. Ko se razrepenči še Štrukelj, pa sploh. Kdo ti lahko odredi, da se moraš iti testirat na svoj prosti dan?? Če se ne odzoveš, je to čisto legitimno, ker imaš prosto, izklopil si budilko, telefon, televizijo in samo uživaš. Te pač v ponedeljek ne bo v službo, bog pomagaj.

Ali bodo izvedli testiranje v ponedeljek in torek in potem šole takrat pač še ne bo ali pa bo testiranje samo za prostovoljce. Nekaj mi pravi, da se je Kacin kot ponavadi prehitro zaletel z izjavami. Itak pa bodo do sobote in nedelje že 3x spremenili izjave.:)))
[/quote]
Tako delujejo fašisti.
Pomembno ob tem pa je, koliko je glupih ljudi, ki podpirajo fašizem.

Kaj ucitelji prve triade plazijo en po drugem in lizejo barvice ali deca?
Meni se zdi brez veze to testiranje.
Pa se med praznicnim vikendom…
Naj tastari peljejo deco trstirat ce jih hocejo na vsak nacin v solo spravit.
Zaj so jih vlacli 2tedna bog ve kje tamo dole oko sve porodice zaj pa naj ucitelji dajejo prosti pocitniski ponovoletni vkend za testiranje. Malo morgen.

A samo ucitelji?
Kaj pa ravnatelj?
Tajnica?
Racunovodkinja?
Hisnik?
Sofer solskega avtobusa?
Kuharica?
Cistilka?

Točno take stvari so počeli tudi nacisti med drugo svetovno vojno. Tovariši, čas je za sequel, narodno osvobodilna borba No.2! Vsi v hosto! Robi s tremi pičkami, ti boš politkomisar!

[img]http://shrani.si/f/1i/HW/4Y3qErKK/measuring-the-features-o.jpg[/img]

Točno to. Če hočejo imeti šole odprte, naj testirajo otroke. Zdaj bo ena negativna učiteljica v 1. razredu že prvi dan okužena od dveh mulcev. Pa kaj ima veze to testiranje?? A ne gre za to, da hočemo ravno učitelje zaščititi, da ne bodo spet obolevali in manjkali v šolah in bo treba spet vse zapreti, ker ne bo dovolj učiteljev za poučevanje? Okej, naj se testirajo učitelji, ampak če ne testiramo otrok, nismo naredili ničesar. Gre spet za neko levo potezo vlade, ki nima ne repa ne glave.

Vsi učitelji obvezno na hitre teste. Kdor se ne bo testiral, ne bo učil. Edino pravilno. Če že želijo vsi imeti otroke v šolah, naj za to tudi nekaj naredijo.

https://www.regionalobala.si/novica/kacin-o-mnozicnem-testiranju-uciteljev-in-vzgojiteljev-kdor-ne-bo-naredil-hitrega-testa-v-soli-ne-bo
[/quote]

in kaj bo učinek tega testiranja, ce se otrok in malckov v vrtcih pa ne bo testiralo?


Ko so začeli s hitrimi testi za širšo populacijo, so poudarjali, da negativen test ne pomeni, da ob naslednjem rizičnem stiku ne boste zboleli. Logično bi jih bilo torej testirati sleherni dan pred začetkom pouka?

Od kod pa ta ideja, da se bodo 1. 4. odprle šole? A niso predstavili načrt odpiranja, ko naj bi prvo triado spustili v šole šele ko bo manj kot 1000 hospitaliziranih v bolnicah? Zdaj jih je 1172. Ali je torej bil tisti načrt spet kar nekaj brez veze ali pa bodo do 1. 4. število hospitaliziranih spravili pod 1000. Če ne drugače, jih še nekaj pustijo umret, veliko odpustijo, čeprav še niso zdravi itd.

New Report

Close