Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Testiranje za vse ali pa me ne bo k vam

Testiranje za vse ali pa me ne bo k vam

Odgovor na objavo uporabnika
Ornela, 14.11.2021 ob 11:29

Cepljeni so bolj odgovorni, bolj osvesceni, in seveda bolj pametni od anticepilcev.

Če verjameš v pravljice! Če bi bili testirani odgovorni, bi zahtevali redno testiranje!

Acheter Lioresal 25mg

Sem cepljen in imam vedno masko na busih trgovinah službi , razkužujem si roke zadnjič sem kašljal in šal takoj na PCR test itd .Necepljeni pa se zbirajo na protestih brez mask ,se zdirajo na nekoga ki preverja pct spet so brez mask, na busih reče da ne rabi maske ker za njega virusa ni. In potem ti ljudje pridejo v intenzivno nego. Dobro sej niso vsi taki ,eni se ne cepijo ker se bojijo in so negotovi ,eni zaradi zdravstvenih težav tako da te ljudi razumem

Zdaj pa mi povej kdo bolj širi virus?? Kdo se neodgovorno obnaša?

Evropska svetovalna skupina za cepljenje WHO in njen podpredsednik profesor Christian Perronne, je včeraj dejal, da morajo vsi cepljeni ljudje v zimskih mesecih v karanteno ali tvegajo resno bolezen.. Bil je predsednik Specializirane komisije za nalezljive bolezni Visokega sveta za javno zdravje. Strokovnjak za nalezljive bolezni je potrdil hitro slabšajoče se razmere v Izraelu in VB “Cepljene ljudi je treba dati v karanteno in jih izolirati od družbe.”  Nadaljeval je: »Necepljeni ljudje niso nevarni; cepljeni ljudje so nevarni za druge. To je zdaj dokazano v Izraelu – v stiku sem s številnimi zdravniki v Izraelu – imajo velike težave, hudi primeri v bolnišnicah so med cepljenimi, v Združenem kraljestvu pa tudi imate večji program cepljenja in tudi težave so .”  Bojijo se pandemonije (kaos), če bo sledila navodilom strokovnjakov. Izraelski zdravnik Kobi Haviv je za Channel 13 News povedal : »95 % hudo bolnih bolnikov je cepljenih. Popolnoma cepljene osebe predstavljajo 85-90 % hospitalizacij. Odpiramo vedno več poslovalnic COVID. Učinkovitost cepiv upada ali izginja.”

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 10.12.2021 ob 09:31

Evropska svetovalna skupina za cepljenje WHO in njen podpredsednik profesor Christian Perronne, je včeraj dejal, da morajo vsi cepljeni ljudje v zimskih mesecih v karanteno ali tvegajo resno bolezen.. Bil je predsednik Specializirane komisije za nalezljive bolezni Visokega sveta za javno zdravje. Strokovnjak za nalezljive bolezni je potrdil hitro slabšajoče se razmere v Izraelu in VB “Cepljene ljudi je treba dati v karanteno in jih izolirati od družbe.”  Nadaljeval je: »Necepljeni ljudje niso nevarni; cepljeni ljudje so nevarni za druge. To je zdaj dokazano v Izraelu – v stiku sem s številnimi zdravniki v Izraelu – imajo velike težave, hudi primeri v bolnišnicah so med cepljenimi, v Združenem kraljestvu pa tudi imate večji program cepljenja in tudi težave so .”  Bojijo se pandemonije (kaos), če bo sledila navodilom strokovnjakov. Izraelski zdravnik Kobi Haviv je za Channel 13 News povedal : »95 % hudo bolnih bolnikov je cepljenih. Popolnoma cepljene osebe predstavljajo 85-90 % hospitalizacij. Odpiramo vedno več poslovalnic COVID. Učinkovitost cepiv upada ali izginja.”

A se res ne naveličate širit laži? Tale prvi tipson nima nobene veze z WHO. Kaj sploh je ta Visoki svet za javno zdravje? 😆

Tudi tega izraelskega zdravnika se zlorablja. On je absolutno za cepljenje.

https://factcheck.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9NF42C-1

Tako da darmunasti homerasti robifašiti, spet širite laži.

Odgovor na objavo uporabnika
Bikot, 10.12.2021 ob 10:19

A se res ne naveličate širit laži? Tale prvi tipson nima nobene veze z WHO. Kaj sploh je ta Visoki svet za javno zdravje? 😆

Tudi tega izraelskega zdravnika se zlorablja. On je absolutno za cepljenje.

https://factcheck.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9NF42C-1

Tako da darmunasti homerasti robifašiti, spet širite laži.

Ja sej druga tak ne znajo. Sej v lajfu niso nič druga delali, kot pa si prste v guzico tiščali zaj pa se delajo neke pametne , vred z ono glupo Saško iz facebooka. Pljuvajo po strokovnjakih ki delajo cel lajf , sami pa še s prstom niso mignili. Ko jim poveš svoje pa pridejo z svojim jebenim fašizmom kot da druge besede ne poznajo .Za bruhat…Mi je žal da taki ljudje sploh obstajajo.

New Report

Close