Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek težave na forumu delovno pravo

težave na forumu delovno pravo

Živjo,
na forumu delovno pravo bi rada postavila svoje vprašanje, pa mi vrže ven okvirčke za prijavo z up. imenom in geslom. Se prijavim, me vrže na kazalo, zopet poskusim odpreti novo temo, pa me zopet vrže na okvirčke za prijavo z up. imenom in geslom. In tako v nedogled. Na tem forumu pa dela.

Kaj delam narobe?

Hvala,
Ana

TA forum je zaprt samo za člane zavoda.

Če ste član zavoda in ne morete v forum, mi pišite na mail.

Zaradi preobilice vprašanj in časovne omejenosti, samo morali omejiti dostop. Drugih, ki bi brezplačno svetovali pa žal ni.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

zaposlite še enega pravnika , ga plačajte in uvedite članarino npr 2000 sit letno samo za ta forum. skoraj stavim da bi bilo tako vse urejeno.l.p.

Svetilnik,

ne vem če bi šlo. Malo obračunajva.

Plača pravnika, pa bom zelo skromen: 400.000 sit bruto x 12 mesecev = 4.800.000 sit.

Članarina 2000 sit: 4.800.000 / 2000 = 2400 članov.

se pravi vsak mesec najmanj 200 članov.

Samo zato, da pokrijem še enega pravnika.

V sistemu pa delamo še kaj drugega ne samo pravno svetovanje. Pa elektriko imamo, pa wc papir rabimo….itd.

V skoraj enem letu, pa smo zbrali samo nekaj več kot 170 članov in od tega jih je 80 , ki sodelujejo kot strokovnjaki in sodelavci.

Ja lepo bi bilo, če bi bilo tako kot razmišljaš. Saj veš, kako pravijo, da se ti reči pozlate.

Bi ob tej priliki povabil na razgovor potencialne financerje. Pa jim pokažem poslovni model,

če rata, zagotovo 400 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} donosnost. :-)))

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

a veš da sem točno tako tudi jaz potem računal in prišel do sklepa da iz te moke ne bo kruha:)

New Report

Close