Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Težave z dihanjem

Težave z dihanjem

Kako naj vem, ali jih imam?
Lepo prosim resno mi odgovorite. Kdaj pa kdaj se mi zdi, da imam vročino in sem jo res enkrat imela 36,9, še večkrat pa, kadar se najbolj vročično počutim in se mi zdi, da gorim, pa zmerim in je 35,8. Dva termometra imam. (in na splošno je pri meni poleg bolezni še nekaj dejavnikov, zaradi katerih imam kdaj vročino-čeprav mislim, da zdaj ni nobenega, vendar vročina ni nekaj, kar bi bilo pri meni povezano izključno s prehladom/gripo/boleznijo) Prehlajena nisem, bolela me je glava dejansko eden teden ali dva nazaj enkrat, ampak ne bi rekla, da močno, takrat sploh nisem razmišljala!!!! Smrkam nič, kašljam nič, dobesedno nič, danes sem delala od doma, niti enkrat nisem pomislila, da težko diham, zdaj ko sem prepuščena sebi, pa se mi zopet (zopet- mišljeno kot vsakič, kadar te dni tesnobno razmišljam o tem) zdi, da je “težje” dihati, da imam kratko sapo, da se moram truditi in da premalo zraka dobim oz. pri vsakem vdihu RAZMIŠLJAM. Kako naj empirično ugotovim, ali imam kakšno težavo z dihanjem, kratko sapo. Zdaj ko razmišljam o tem, se mi zdi zdi grozno in si kar predstavljam pljučno kapaciteto, kako se zmanjšuje, prosim pomagajte:””'( RAda bi, da mi kdo reče, da je vse ok in da nimam nič in da ne bo posledic, še rajši bi pa verjetno resnico oz. kako naj VEM. (testiranje odpade, ker se dejansko super počutim, pravzaprav odlično – razen panike občasno)

Nekje sem brala navodilo, koliko je realno ne bi vedela, ampak rekli so, da je preizkus tak, da zajameš sapo in jo držiš v pljučih deset sekund. Če zdržiš vsaj 10 sekund, menda ni krize.

Daje po mojem tesnoba,nič čudnega ob vsem tem.srecno!

Tudi jaz sem prebrala. Parkrat sem čekirala. Do sedaj o.k. Ni pa nujno: so tudi kadilci, ki po 10 sec pričnejo kašljat, a nimajo corone. Tako da…? Na vsak način je en preizkus.

Tudi jaz sem prebrala. Parkrat sem čekirala. Do sedaj o.k. Ni pa nujno: so tudi kadilci, ki po 10 sec pričnejo kašljat, a nimajo corone. Tako da…? Na vsak način je en preizkus.
[/quote]

Če nič drugega, pomirja .

Tudi mene je prijelo, da težko diham. Kot da imam napet trebuh, ki mi pritiska na prepono. Vsake toliko časa moram zavestno vdihniti. Drugih simptomov nimam. Pred kratkim sem vzela apaurin, a ni bolje. Moj osebni zdravnik je rekel, da je verjetno tesnoba. Sem pa že prej imela težave z njo.
Se mi zdi, da bo zdaj, ko smo več doma in imamo več časa, veliko ljudem udarila vem psiha.


Ne, prosim. Folk, ne nasedat. To je bla politična propaganda o tem kako pomirit populacijo. Nek politik, ki se pretvarja da je zdravnik, je to prijavil na Fox News.

Rahli panični napadi.

Ni čudno veliko je obcutljivih ljudi in na vsakem koraku, časopisi, TV, forumu, ljudje pišejo in govorijo samo o virusu.


Ne, prosim. Folk, ne nasedat. To je bla politična propaganda o tem kako pomirit populacijo. Nek politik, ki se pretvarja da je zdravnik, je to prijavil na Fox News.
[/quote]

Ja? Kateri politik pa?

New Report

Close