Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Težave z erekcijo že vsak drugi moški po 40 letu?!

Težave z erekcijo že vsak drugi moški po 40 letu?!

Haha, sem se nasmejala. Orožje pa mrtvo. Saj to je pa prava tragedija, večino žensk pa niti seks ne zanima, samo potrpijo za ljubi mir. tak da se ni treba toliko sekirat…

Roko na srce, najbolj strastno, efikasno in najbolj pogosto me je polagal 43 let star. Bil je dobesedno nor name. Kar naprej sem imela hlačke dol. Pa nisem mlado meso ravno. Vsi ostali mlajši, ki sem jih imela mu niso bili do kolen. Ne po libidu, ne po strasti.


No, končno ena, ki pošteno prizna da smo 43 letniki brez konkurence…

Vsaka zdrava odrasla ženska ima rada bogato obdarjenega moškega z brezhibno delujočim penisom. 🙂
Pa večinoma ženskam zelo ustreza, če ima moški lep odnos do njih.
[/quote]

Če je govora samo o seksu, kvaliteten jeebač ne sme imet preveč lep odnos do babnice…

Če je govora samo o seksu, kvaliteten jeebač ne sme imet preveč lep odnos do babnice…
[/quote]

Jaz mu ga dvignem, brez da se ga sploh dotaknem….. zapeljevanje in erotika, je umetnost 😉

Jaz mu ga dvignem, brez da se ga sploh dotaknem….. zapeljevanje in erotika, je umetnost 😉
[/quote]
Normalno…ampak večini babnic se ne sanja o tem…saj se tipom tud ne, zato pa je tko kot je…

A to bilo kje, tudi po cesti?
Nista ostala skupaj?


Normalno…ampak večini babnic se ne sanja o tem…saj se tipom tud ne, zato pa je tko kot je…
[/quote]

Mhm hihihi, starost je praktično nepomembna, eni obvladajo do konca. Je pa res malo tipov, ki znajo napaliti žensko, žal.


A boš rekla , da ni res? Daj lepo te prosim, če tega ne veš, da je pri moškem ereekcija odvisna zgolj od njegovega sesksualnega čutenja, potem ne veš nič. Noben 40 in tudi 50 letnik, če ni posebej bolan zagotovo nima težav, če je baba seksi in ni kako drugače katarkterno odbijajoča. Še največ težav imajo moški s stalnimi partnerkami, kjer se toliko tega z leti nabere v glavi, da nikakor več ne gre. Ko bi se kdaj pogledale, da se vse vaše neumnosti nekje morajo kopičit, potem bi vedele, da so to realne posledice vas samih, ne da bi bilo z moškimi kaj narobe.
[/quote]
Seveda je odvisna zgolj od njegovega sexualnega počutja.
Če se mu je ženska zagnojila na kakršen koli način, je logično, da se mu ne dvigne.
Je pa kriza potem to, če se mu zaradi ene dolgoletnice zagnoji večina ženske populacije.. ima sploh kera šanso mu ga dvignit, če jo pa ne vidi v poplavi takih?

Če je govora samo o seksu, kvaliteten jeebač ne sme imet preveč lep odnos do babnice…
[/quote]

Ja, kvaliteten partner mora znati odkrivati najglobje skrite erotične želje v partnerki…
Osebno so mi najbolj všeč izredno nežne ženske, tako v besedah kot dejanjih in taka zna hitro povzročiti trdoto. Ena mi je enkrat takole rekla, da mlad fant ima mehko srce in trdo one, potem na stara leta pa dobi trdo srce in mehko one.

Mhm hihihi, starost je praktično nepomembna, eni obvladajo do konca. Je pa res malo tipov, ki znajo napaliti žensko, žal.
[/quote]
Ne bi rekel da je problem v neznanju, ampak v lenobi….

Ma čudno je že malo pred 35.letom se jim to dosti dogaja. Sama videla in ko ženske povejo da tok mladim to nagaja že se za glavo lahko samo primeš. Pa koliko jih pariv po več let nima spolne odnose sploh, kak polom res. Potem je vseeno če so samski skoraj da. Saj partner je med drugim tudi zato, ne samo za prijateljevanje.Kaki pari so to omg.

Moški, ki se mu “dvigne samo ob dobri ženski”, je impotenten, samo priznati si noče. 🙂

Definiraj dobri…postavna, lepa, 90-60-90? Ali tista, ki izžareva fuukabilnost, ki zna fuukiš pogledat, ki ve kako tiča zagrabit , ki zna rajcat, itd?


hehehe dobra ;))))

43 letniki so polom, abraham je pred vrati, jamrajo, bljek. Najboljši so 30 navzgor:)

Definiraj dobri…postavna, lepa, 90-60-90? Ali tista, ki izžareva fuukabilnost, ki zna fuukiš pogledat, ki ve kako tiča zagrabit , ki zna rajcat, itd?
[/quote]

Tapravemu decu se dvigne ob misli na seks, ne ob Heidi Klum. Vse ostalo je tolažba.

če se mu dvigne ob pogledu na 55 let staro žensko. Je rekel, niti slučajno, a si ti nor. No, meni se tudi ne. 40+

meni pa pri tako mladi zlahka. 80-
[/quote]

In na koncu ugotovita, da je njegovih 40+ enako tvojih 80-

Hidravlija deluje še brezhibno. Je pa res, da ob neki neurejeni debeluški ne bi. Mora vseeno nek lepega, sexastičnega stati pred njim, da se dvigne.

Če je tko oh in sploh zakaj nisi z njim? Dej laž sama seb, 40+ so za penzija!


polarni
ob takih decih ki so na monu in še polno naokrog v reali se
tudi ženski ne bi dvignilo, če bi se ji moralo kaj dvigovati, pa če bi imela 20 let
Kvečjemu želodec

Če je tko oh in sploh zakaj nisi z njim? Dej laž sama seb, 40+ so za penzija!
[/quote]

Potem pač še nisi bila z dobrim 40+. Midva sva pri 50, ta moški je totalno nor na seks, strasten, z bogato domišljijo, upaljen pač do konca. Res pa je, da gliha ukup štriha, če se ne bi imel na kaj paliti, se ne bi.
Pa naj bo še dolgo tako! 😉


Polna rit je kriva. Torej zmešana babja betica s polno ritjo privilegijev, lahkotnosti in niti ene same oidgovornosti je kriva in posledice so na obeh straneh, same niste zadovoljne in ste nesrečne, uničujete pa tudi vse okoli sebe.
[/quote]

Pismo, ti pa nimaš polne riti vsega? Zase vem, da nimam privilegijev, jih nikoli nisem imela, našla pa le moške, ki so jim vse bili drugi krivi!!!
Ja, odkar sem sklenila, da bom ostala sama, sem srečna…..pa nikogar ne uničujem…vidiš, koliko moških je lahko sedaj srečnih…..

Potem pač še nisi bila z dobrim 40+. Midva sva pri 50, ta moški je totalno nor na seks, strasten, z bogato domišljijo, upaljen pač do konca. Res pa je, da gliha ukup štriha, če se ne bi imel na kaj paliti, se ne bi.
Pa naj bo še dolgo tako! 😉
[/quote]

Ah ja, nakladaš. 50 letnice so za napalit? Dej se zbud, mlado meso je najboljše:-) ko ga bo hotela kakšna 35 bo te menjal:-)

Potem pač še nisi bila z dobrim 40+. Midva sva pri 50, ta moški je totalno nor na seks, strasten, z bogato domišljijo, upaljen pač do konca. Res pa je, da gliha ukup štriha, če se ne bi imel na kaj paliti, se ne bi.
Pa naj bo še dolgo tako! 😉
[/quote]

Baba ne hvali se, 50 letnik ki fuk.a 50 letnico ni dober ded. Dober ded fu.ka mlaaajso.

New Report

Close