Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Težave z erekcijo že vsak drugi moški po 40 letu?!

Težave z erekcijo že vsak drugi moški po 40 letu?!


Moj se strinja z mano. On se vedno strinja z mano.
[/quote]Jp, torej se je pod tvojim vplivom poženču, ratal baba, k meni te naj pošlje na prevzgojo, bemtiš.

Jp, torej se je pod tvojim vplivom poženču, ratal baba, k meni te naj pošlje na prevzgojo, bemtiš.
[/quote]
A si ti pozabil da imam jaz doma bosanski valar. Ves kolk je to trda zadeva. Nikoli se ne zmehča :)) vsaka ženska se lahko 100 zanese na ta preprost kuhinjski pripomoček.
Lahko prideš ti na prevzgojo. Zdaj itak nimaš drugega dela. Jezera in reke bojo zamrznile in ribe v njih tud. 🙂


A si ti pozabil da imam jaz doma bosanski valar. Ves kolk je to trda zadeva. Nikoli se ne zmehča :)) vsaka ženska se lahko 100 zanese na ta preprost kuhinjski pripomoček.
Lahko prideš ti na prevzgojo. Zdaj itak nimaš drugega dela. Jezera in reke bojo zamrznile in ribe v njih tud. 🙂
[/quote]
Vse bosanke se pri nas s časom sfižijo in bi rabile pošteno terapijo za povrnitev vrednot, če ne vse hudič vzame, tako kot pri avtohtonih puhloglavkah. 🙂 Jaz bom šel v Savdsko Arabijo , da mi podelijo licenco za prevzgojo puhloglavk, ker izobrazbo že imam s praktičnimi izkušnjami, le papirja še nimam. 🙂


Vse bosanke se pri nas s časom sfižijo in bi rabile pošteno terapijo za povrnitev vrednot, če ne vse hudič vzame, tako kot pri avtohtonih puhloglavkah. 🙂 Jaz bom šel v Savdsko Arabijo , da mi podelijo licenco za prevzgojo puhloglavk, ker izobrazbo že imam s praktičnimi izkušnjami, le papirja še nimam. 🙂
[/quote]
Kolega ne rabiš v savdsko. Sarajevo ti je bližje 🙂
Ajd da se ne mucis sa jezikom, da ti povem kaj bo pisalo na diplomi
Majstor za prevaspitavanje pošasavilih zena


A si ti pozabil da imam jaz doma bosanski valar. Ves kolk je to trda zadeva. Nikoli se ne zmehča :)) vsaka ženska se lahko 100 zanese na ta preprost kuhinjski pripomoček.
Lahko prideš ti na prevzgojo. Zdaj itak nimaš drugega dela. Jezera in reke bojo zamrznile in ribe v njih tud. 🙂
[/quote]

Ženska nežnost. Approwed by wood:-))

New Report

Close