Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser

The biggest loser

Vsem gledalcem so dokazali, da kjer je volja, tam je moč.
So pa res bili zbrani z vseh vetrov, iz različnih zaposlitvenih dejavnosti, zelo različni po letih.
Med Majdo je razlika v letih 38 let, med Henrikom in Indiro je razlika 13 let.
V izgubi kilogramov je treba gledati tudi ta vidik. Mlajši lažje hujšajo kot starejši, tisti, ki ima manj obveznosti, težje kot tisti, ki jih ima več.


Ja, enkrat na teden so šli na en hiter check up v privat zdravstveni zavod, za katerega so potem med oddajo vrteli reklamo, kako da imajo lastno parkirišče in kazali vrsto nasmehljanih zdravstvenih tehnic…

Kar se pa tiče trenerjev (ki jim “nekdo” tukaj na forumu tako zavzeto reklamo dela, da je že prav smešno, ker tako značilno dikcijo res težko fališ…) – sta samo dve možnosti: bodisi, da so tako nestrokovni, da iskreno verjamejo v to, kar delajo, ali pa so se hudo neetično prodali za denar in prepoznavnost.

Itak, da ni lepo slišat kaj takega, je pa absolutna resnica. In komentatorji so tam zato, da komentirajo, ne pa da delijo lažne komplimente. Vsaka čast, da so poleg vseh ostalih banalij povedali tudi tisto, kar je treba povedat, produkciji lastnega TV kanala navkljub.

Dejstvo je, da Darko izgleda veliko starejši, kot je. Dejstvo je, da ni zdrav. Dejstvo je, da jim je vsem pobralo mišice. Dejstvo je, da imajo zdaj manj mišic, kot so jih imeli prej, kljub skrajnim naporom v telovadnici. In primerjava teh ljudi z maratonci je popolnoma neprimerna.
[/quote]

Kdo je to???

Mene pa je presenetilo, da sta Rok in Andrej potem komentirala, da jim je “požgalo” vse mišice … Pa saj nekaj so delali tudi vaj za moč, mar ne?
[/quote]

Andrej in Rok imata glede tega seveda prav. Približno petina izgubljene teže je šla na račun mišic. Raziskava na tekmovalcih iz ameriškega Biggest loserja je pokazala, da se je njihova mišična masa od začetka do konca showa v povprečju zmanjšala za okoli 10 kil.

Ena od tekmovalk, mislim, da ji je ime Maja, je v finalni oddaji izjavila, da je njena izguba čista maščoba, pa žal to ne more biti res. Večina si to najbrž težko predstavlja, ampak mišice je zelo težko ustvarit in zelo lahko izgubit. Tekmovalci so jih z vsem svojim trudom v telovadnici mogoče prigarali za okoli 2 kg, z drastičnim hujšanjem pa izgubili 12 in je to pod črto za okoli 10 minusa.

kako zelo se je Indira spremenila po odhodu iz oddaje … vidi se, da jo je verjetno zelo prizadelo ko je brala komentarje na svoj račun.

Kdo je to???
[/quote]

Ali pa Janez, nima veze. XY tekmovalec našega vrlega Biggest loserja pač. Da ne bom žaljiva do kakega določenega, kot so bili baje komentatorji. Sicer pa ta opis itak velja za več moških tekmovalcev. Ženske so vsaj glede tega na boljšem, da so lahko marsikaj prikrile pod debelo plastjo make upa.

Najbolj medla in čisto brez zveze tem je bila Jerca, iz katere kar bije nesamozavest. Ostali so bili v redu, sproščeni in zabavni.
Indira je absolutno preveč naflajsana tepka, ki bi rada na vsak način ugajala ljudem, v resnici je pa ena boječa miška. In izgleda kot presušena prekla, veliko starejša kot je. Da ne govorim o Špeli, ki se, z izjemo finalne oddaje, oblači kot stara mamka.

Indira je sicer čedna punca, ampak njen make-up in frizura na finalni oddaji mi nista bila všeč. Preveč make-upa na splošno, tona eyelinerja in nekakšna konjski rep-čirokeza na vrhu glave, pa barva las, izgledala je kot iz Bosne v 80.-tih. Punci bi morali naredit spuščene, valovite lase, minimalen make-up, pa bi bila top, pa če se je že barvala, bolj sodobno barvo. Zakaj se je tako naflajsala, res ne vem, in pobarvala platinasto blond. Tekmovalci so izgledali fantastično, čisto vsak izmed njih je naredil ogromno preobrazbo in sedaj mnogo boljše izgledajo kot prej. Posebej pohvale Aleksandru, Iztoku, Bojanu, Boštjanu, Mojci, Majdi, Kikiju in Robiju, ki so čisto drugi ljudje in je njihova preobrazba res očitna. Tudi Indira seveda, vendar njena začetna teža ni bila tako dramatična, je pa seveda naredila ogromno, kot tudi vsi ostali, ki super napredujejo. Čestitke in veliko sreče! Bi pa tudi jaz rada videla njihove fotke čez pol leta. Upam, da bodo držali težo in kdor mora še shujšati, da bi nadaljevali, npr. Henrik, Maja, Vanesa, za njih najbolj držim pesti.

Jaz pa ravno pri Kikiju, odkar je šel ven pa do zdaj, nisem opazila nobene pretirane razlike. In ja, tudi on mora še veliko shujšat, da bo normalno izgledal.

Presušena prekla???? Čist ok je, še komot lahko da kaj dol….
Špela…hja…ni kriva ona, ampak stilistka! Meni je bila tudi v prvih delih veliko lepše oblečena, proti koncu pa je bila skos bolj obupna, se strinjam.

Se strinjam-čist brezvezna in totalno antipatična in zoprna kokoš.

Se strinjam-čist brezvezna in totalno antipatična in zoprna kokoš.
[/quote]

Kuljajka se mi je s svojim žaljenjem zmagovalca v finalni oddaji totalno zasrala in mi je ena navadna koza. Podobno Jerca, čeprav ta mi je bila že prej brezvezna, v zadnji oddaji pa je izpadla res neumna in škodoželjna trapa. Urška se mi smili, zdi se mi, da se je v teh treh mesecih še dodatno zredila, saj je komaj še šla v stol v studiu in itak vsakič se je morala branit in pojasnjevat, zakaj je debela, tako da je pač govorila neumnosti, kako bi kaj drugega. Rok in Andrej vsaj nista bila žaljiva do nikogar od tekmovalcev, tako se mi zdi no, tudi Rok ni bil žaljiv v finalni oddaji do nobenega od njih, čeprav je glasen in hoče vedno imeti prav.

Meni je bila Indira v finalni odaji kot ena izmed pepelkinih zlobnih sester. Prav obupna v fris.

Špela, včasih oblečena bolje, včasih slabše. Postave za kratke kikle ona nima, opazila sem njene debele gležnje med drugim.

Tisti umetni čop, par odtenkov svetlejši kot naravni lasje…a ni to že zdavnaj passe?

Se strinjam z komentarjem. Mene je Spelin styling spominjal na gospodicne z Pink televizije.

Špela je vodila oddajo primerno in prijetno. Predvsem pa je bilo čutiti iskrenost, pristnost in zadovoljstvo.
Indira je mlado, lepo dekle, ki je še dobro zdržala v tem gladiatorskem boju s samimi starejšimi sotekmovalci.

Se strinjam z vami in ostalimi opazovalci.
V tem showu, je nemogoče spregledat treh kokoši, kot po obnašanju kot po videzu…
Indira, joj kaka je bla na finalni oddaji, kot 40-letnica, koščena, 2 kg fasade na obrazu groza od groze, le kdo jo je tako obupno zrihtal.
Špela….res v finalni je malo bolje zgledala,drgač pa res zgleda s tisto konjsko figo na glav kot 50-letnica, o vodenju pa rahje brez komentarja…
Jasna, to je pa res obup od voditeljice….to njeno kokodakanje sodi za doma na kavču pred tv ekranom, ko ga imaš že 2 litra v riti… če bi ona mal shujšala bi zgledala kot ena 55-letnica

dost daleč od teh treh po obnašanju pa ni urška… neko brezvezno krohotanje, vseskozi skakanje v besedo….prava nesnica

vsako od teh se bi dalo spodobno zrihtat edin žal na svojem bedastem obnašanju, pa jim ne mrjo drugi pomagat

Ta brezvezno Jerco 🙂

Ja, tudi Rok s svojim obnašanjem ne spada pred TV zaslone.
Njegovo obnašanje spada v eno vaško gostilno, kjer vaški pijanci zbirajo.
Res pa je, da ni bil žaljiv do ostalih, kar mu je + 🙂

Vsi so tako brezvezni in grozni, ampak gledali smo jih pa vseeno. 🙂

Kdaj bo naslednja sezona? Jeseni ali morda že kaj prej?

Tolk pogledaš vsake tolk časa, da veš zakaj se gre, sej zato pa mamo časovni zamik, da mal prevrtiš…pa v 5 minutah vidiš vse :)))
Sam oddaja kar se tiče režije je bilo podn od podna, kar nekaj parsekudnih kadrov so se v celi sezoni ponovili več kot 100x…..

Seveda je bil folk navdušen nad sotekmovalci. Super so zlasti finalisti, da o finalistki ne govorimo, ker je superca.
Zoprni so samo Jasna, Urška, Jerca in Rok.
Teh pa res ne bi več ne gledala ne poslušala.

Ali kdo ve, kdo je fant Mojce? Ali je ze noseca?

Njen fant je Stanko.

Malce mi je dolgčas po teh ljudeh, ki so v potu svojega obraza izgubljali kilograme pred gledalci. Sem gledala, ker je pravilno prehranjevanje in gibanje predpogoj za vse nas, da ne pride do prekomerne debelosti.
In sem se nekaj naučila. Tudi nekoliko sem shujšala po njihovem vzorcu.
Želim jim, da bi to kar so osvojili, kar se tiče zdrave prehrane in gibanja, tudi obdržali.

New Report

Close