Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser

The biggest loser

Ti veš nič. Dnevno min. 1 ura ukvarjanja športom, imam 174 cm višine in 70-71 kg, pa nosim številko 36 … Commino. Ostale pa povečini 38.

To definitivno ne drži, po fotografijah sodeč.

Saj ne moreš tako hitro poslušati, kot on lahko govori!!!

A smo spet tu? Že nekaj dni nazaj so se ene butare razpisale kako ni šans da je Indira kdaj bila “samo” 46 konfekcija..
Res nehajte nepodučene ženske nam ostalim ženskam delat sramoto s temi nebulozami, ki jih tu gor pišete.

1) nimamo vse ženske iste oblike, ok? ne glede na kilograme
2) verjetno pozabljaš na dejstvo, da si ti sigurno bolj zamaščena. po vsej telovadbi, ki jo je indira dala čez, ima sigurno že kar nekaj mišične mase.
fora je v tem, da so mišice težje od maščobe, ampak manjše/ožje
Se pravi imaš lahko 2 osebi, obe visoki 170cm, ena natrenirana ima 70kg, ena zamaščena pa 60, pa bo una pri 70kg lepše in ožje zgledala.

Mislim, noben ti ne preprečuje, da bi telovadila ane? Pri 59kg, bi lahko šla tudi v 34 številko aveš.

Še slikce, ker zih ne dojemaš:
[img]http://paleozonenutrition.com/wp-content/uploads/2012/04/fat-muscle.jpg[/img]
[img]http://www.bushel-and-a-peck.com/uploads/5/6/2/2/5622888/8129581_orig.jpg[/img]
[img]https://9monthsandbeyonddotcom.files.wordpress.com/2014/06/20140611-144938-53378445.jpg[/img]

Jasna nima osnovne kulture. Drži, Bojan izgleda krepko starejši, kot je v resnici, ampak eni ljudje pač so takšni. Mu je bilo to potrebno povedati v obraz, na televiziji? Tudi sama ni cvet lepote.

A veš, da jaz tudi nisem mogla verjeti, da jih Bojan šteje mal čez 30 tudi jaz sem mislila, da je okrog 50 tako, da mi je od Jasne reakcija kar pristna čeprav ja nihče rad tega ne sliši ter ful starejši mi je deloval Iztok pa je 15 let mlajši od mene. Fiju ne vem a smo do sebe res nekritični al eni zgledajo tok starejši. Iztok je skoz omenjal seks pa sem si mislila pa dej stari oladi, zdaj pa vidim njegova leta pa verjamem, da mu je to manjkalo.
Ja tudi jaz sem od oddaje pričakovala več pa je blo kar nekaj. Od Jasne do Roka in tiste bajse. Edino Andrej je bil ok.

To je bil pa višek nesramnosti od Jasne!!!

polomija od A do Ž
še sami sebe na laž postavljajo ha-ha-haaa božične in novoletne praznike “kao” v hiši, potem pa v naslednji oddaji govorijo vsi po vrsti, da so bili 20 dni doma ha-ha-haaa

A smo spet tu? Že nekaj dni nazaj so se ene butare razpisale kako ni šans da je Indira kdaj bila “samo” 46 konfekcija..
Res nehajte nepodučene ženske nam ostalim ženskam delat sramoto s temi nebulozami, ki jih tu gor pišete.

1) nimamo vse ženske iste oblike, ok? ne glede na kilograme
2) verjetno pozabljaš na dejstvo, da si ti sigurno bolj zamaščena. po vsej telovadbi, ki jo je indira dala čez, ima sigurno že kar nekaj mišične mase.
fora je v tem, da so mišice težje od maščobe, ampak manjše/ožje
Se pravi imaš lahko 2 osebi, obe visoki 170cm, ena natrenirana ima 70kg, ena zamaščena pa 60, pa bo una pri 70kg lepše in ožje zgledala.

Mislim, noben ti ne preprečuje, da bi telovadila ane? Pri 59kg, bi lahko šla tudi v 34 številko aveš.

Še slikce, ker zih ne dojemaš:
[img]http://paleozonenutrition.com/wp-content/uploads/2012/04/fat-muscle.jpg[/img]
[img]http://www.bushel-and-a-peck.com/uploads/5/6/2/2/5622888/8129581_orig.jpg[/img]
[img]https://9monthsandbeyonddotcom.files.wordpress.com/2014/06/20140611-144938-53378445.jpg[/img]
[/quote]

Se ti zdi nujno, da me žaljivo napadaš? ne znaš ničesar povedat kulturno? Jaz nisem prav nič zamaščena in redno vadim, ljudem izgledam ene 53 kil, mi nihče ne verjame, da jih imam več. Poleg tega imam ozke boke in ozek pas, da so mi včasih 36 hlače v pasu res prevelike. Zato pa mi je čudno, da bi šla v 38 št, in to sestrino. Njena sestra je zelo šlank. Včasih namreč malo okroglejši v spodnji del telesa lahko gre v kakšen dizajn take številke, npr. eni dizajnerji imajo čez boke bolj velikodušno. No, whatever. V bistu ne mislim doktorirat iz tega. Slike pa niso relevantne glede tega, o čem jaz govorim.

polomija od A do Ž
še sami sebe na laž postavljajo ha-ha-haaa božične in novoletne praznike “kao” v hiši, potem pa v naslednji oddaji govorijo vsi po vrsti, da so bili 20 dni doma ha-ha-haaa
[/quote]

Potem pa niso nič več fejkali….:):)

Koliko pa he star Iztok?

Meni pa je šlo na živce, da finaliste v oddaji ni nihče pohvalil, kako dobro izgledajo in kakšen dosežek je to zanje. Večinoma so morali reveži to povedat sami. Bojana so napadli, da izgleda staro in vse ostale finaliste, da jim je požgalo mišice, kar je meni itak čudo svetsko, saj so vendar trenirali kot norci. Ker so trenirali kardio, so postali bolj žilavi, nikakot pa ne šibki in splošno oslabeli, kot je stalno namigoval Rok. Seveda niso bili nabildani, kot sta Rok in Andrej, ampak a je treba človeku nabijat, da je ves “požgan”? Naj si slavna trenerja pogledata maratonce, kako nabildani izgledajo? Vsi so sloki, vitki in ozki. A to pomeni, da imajo požgane mišice? Itak, kr neki.

Mislim, da so vsi finalisti, pa še kdo drug od tekmovalcev, odšli iz oddaje z idejo, da izgledajo kot drek. Dejstvo pa je, da prav vsi tekmovalci izgledajo fenomenalno, da ne govorim o tem, kaj so naredili za svoje zdravje. Edino za Aleksandra bom rekla, da bi mu glede na telesno obliko pasal močnejši prsni in ramenski del. Ampak fant izgleda kljub temu mega!

Koliko pa he star Iztok?
[/quote]

36

36
[/quote]

ja pa ja de:) Iztok je letnik 1974 🙂 Moj prijatu iz mladih let.

36
[/quote]

43 je star

Vaš link

[/b]

Namesto, da bi v oddaji izrekli neko pohvalo tekmovalcem, zahvalo trenerjem, so glupi, kakor so tvezili o svojih seksualnih potrebah.

Konec je z oddajami The Biggest Loser.
Slovenija je dobila še eno lepotico.
Lepotica, ki je postala lepotica v potu svojega telesa.
Lepa Indira, naj ti bo v življenju sreča stalna spremljevalka.

Tudi pohvalili jih niso 🙁 vsaj ne pred kamero. Mogoče prej ali kasneje, to pa ni isto. Bi morali pred gledalci. Na konc so jih nekaj objeli in kao čestitali, sam kaj ti to pomaga, če ti prej govorijo kako grozno izgledaš 🙁

Se ti zdi nujno, da me žaljivo napadaš? ne znaš ničesar povedat kulturno? Jaz nisem prav nič zamaščena in redno vadim, ljudem izgledam ene 53 kil, mi nihče ne verjame, da jih imam več. Poleg tega imam ozke boke in ozek pas, da so mi včasih 36 hlače v pasu res prevelike. Zato pa mi je čudno, da bi šla v 38 št, in to sestrino. Njena sestra je zelo šlank. Včasih namreč malo okroglejši v spodnji del telesa lahko gre v kakšen dizajn take številke, npr. eni dizajnerji imajo čez boke bolj velikodušno. No, whatever. V bistu ne mislim doktorirat iz tega. Slike pa niso relevantne glede tega, o čem jaz govorim.
[/quote]

Ja pa zgleda si ravnokar doktorirala. O čem pa govoriš? Last time I checked, si lahko o Inidirini cifri prepričana samo, če se v njeno omaro preseliš.

Aja, a za vanity sizing si že slišala? Pa za to, da imajo vse firme svoje kroje in svoj fit in da tudi dve 38 cifri nista enaki? Če kupiš nekaj v Zari ni isto kot v HM ni isto kot v Mani ni isto kot v Max Mari ni isto kot v Gap-u, itd. Vrjetno ne rabim naprej razlagat?

Ja pa zgleda si ravnokar doktorirala. O čem pa govoriš? Last time I checked, si lahko o Inidirini cifri prepričana samo, če se v njeno omaro preseliš.

Aja, a za vanity sizing si že slišala? Pa za to, da imajo vse firme svoje kroje in svoj fit in da tudi dve 38 cifri nista enaki? Če kupiš nekaj v Zari ni isto kot v HM ni isto kot v Mani ni isto kot v Max Mari ni isto kot v Gap-u, itd. Vrjetno ne rabim naprej razlagat?
[/quote]

Jaz v vseh teh trgovinah oblečem isto številko, razen v Mani ne kupujem, ampak kakor hočeš no, mi je vseeno. Razlika je samo v modelu, ne pa v številki. Zelo izjemoma velja, če mi model oblačila ni prav 36, da mi bo 38 v redu. Ampak ja ja, seveda, naj bo po tvojem itak da imaš prav…

Kaj pomeni shujšati pet kilogramov ve vsak, ki poskuša malo shujšati prej kot gre na morje ali pa v toplice.
Toliko odpovedovanja, slabe vesti, potem pa en dva tri, tistih pet kilogramov gre spet gor, ampak jih je že šest.
Kaj so doživljali ti ljudje, si lahko samo mislimo.
Ampak dokazali so, da se da.
Tudi ženske, Indira je zakon.

Ali je možno, da je kdo od njih že na bolniški ?

Bili so neprestano pod zdravniško kontrolo, trenerji so pazili, da so dali tekmovalci vse od sebe, da so izkoristili maksimume svojih zmogljivosti.
Seveda so bili v tekmovanju vključeni ljudje najrazličnejših starosti.
Delal je vsak po svojih možnostih.
Majda je na primer rojena leeta 1953, Henrik je rojen leta 1978, Indira, ki mislim, da je bila najmlajša je rojena leta 1991.
Torej posploševanja ni, vsak pa do maksimuma.

Ona pa še zdaleč ni najmlajša. So še mlajši – e od nje.

Itak, da ni lepo slišat kaj takega, je pa absolutna resnica. In komentatorji so tam zato, da komentirajo, ne pa da delijo lažne komplimente. Vsaka čast, da so poleg vseh ostalih banalij povedali tudi tisto, kar je treba povedat, produkciji lastnega TV kanala navkljub.

Dejstvo je, da Darko izgleda veliko starejši, kot je. Dejstvo je, da ni zdrav. Dejstvo je, da jim je vsem pobralo mišice. Dejstvo je, da imajo zdaj manj mišic, kot so jih imeli prej, kljub skrajnim naporom v telovadnici. In primerjava teh ljudi z maratonci je popolnoma neprimerna.

New Report

Close