Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser

The biggest loser

Je koristno in smiselno govoril. Jasno so napeljevali na nekakšno govorenje, ki mu ni bila kos in je samo strmela, namesto, da bi se kaj pogovorila z gosti-tekmovalci.
Rok je pa kot vedno samo kričal, čeprav ga nihče ni nič vprašal, Urška pa vedno eno in isto. Plehko in primitivno.
Tekmovalci so pravi zmagovalci.

Jasna, Rok in Urška, televizijski komentatorji so bili daleč najslabši komentatorski trio. Še smejati se ne moreš takim glupostim, kot so jih kvasili.
Popolni izgubljenci, nikakršni komentatorji.

Nataša je spet blestela v svoji kreaciji. Tudi Jan.
Oba sta nekaj posebnega tudi takrat, ko je potrebna komunikacija.
Glasna in razzumljiva.

Pa to “od težaka do junaka” dejansko ljudje gledajo? Naj bi spadalo k oddaji?

Mene že v reklamnih blokih odbijajo vsi ljudje, ki tam sedijo in piskajoče blebečejo neumnosti.

Naj bi pokomentirali s tekmovalci, s tekmovalkami, z zmagovalci, pa so se med sabo, da ne napišem besedno kavsali. Sramota. In ti ljudje naj bi bili kulturniki.

Fej in taka oddaja, fej in tista večna Mirica iz Urškinih ust.

Pika na i, pa taka katastrofalna oddaja.

Se strinjam s predhodniki, sem zdaj pogledala oddajo. Katastrofa. Pa kaj je s to Kuljajko? Zakaj sprašuje o seksu, kaj nas to briga? A se ji zdi, da bo to ljudem všeč?
Edini normalen Andrej. Žal pa ne pride do besede. Saj Rok najbrž dovolj ve, samo njegov način govorjenja je pa naporen.

Zmagovalec izgleda kot onkološki bolnik.

Pokažite te tekmovalce s sesutim metabolizmom čez eno leto, če si upate. Po tako skrajni izgubi kilogramov v tako kratkem času je praktično nemogoče obdržati težo na daljši rok.

Mene pa je presenetilo, da sta Rok in Andrej potem komentirala, da jim je “požgalo” vse mišice … Pa saj nekaj so delali tudi vaj za moč, mar ne?

Ta oddaja z Jasno je bila polomija. Kakšno primitivno obnašanje do gostov. Nikakršne spodobnosti ni pokazala. In Rok, Urška, Jelka…obupni. Nesposobni.
To je oddaja, ki naj bi še koga privabila, da bi poskušal na zdrav način hujšati, hujšati s pomočjo trenerjev in zdravstvenih nasvetov, pohvala in zahvala trenerjem, ona pa je govorila o svojih spolnih potrebah. Kakšna banalnost.
Še tekmovalci niso prišli do besede in se jim je gnusil njen besedni zaklad.
Kaj menite ostali gledalci ?

Se strinjam. In Jerca je kar nekaj spraševala vmes pa firbcala, kakor da je ona voditeljica.

Gotovo je bilo tudi v šovu veliko natolcevanja in opolzkosti, toda ti trije Jasna, Rok in Jerca so bili popolnoma nesprejemljivi z njihovim načinom predstave.

Je bi en prispevek v oddaji Dan, ki je kazal zakulisje pred finalno oddajo TBS Slo. In je govorila vodja produkcije- v HR jeziku!!?? Zakaj?? A se ni odvijalo v LJ, s slo. tekmovalci? Novinarka Planeta jo je spraševala v slovenščini, una pa ji je odgovarjala v hr. jeziku. Ok, verjetno ni od tukaj, ampak bi se mogla potrudit, saj je bila slovenska oddaja na slovenski TV!

On je res kul in lahko, da je ful dober.
Toda od televizijskih gledalcev ga večina ni razumela.

Ampak tudi kmet primitiven. To pač ni za na TV!

Ko smo gledali v šovu Majdo, smo hočeš, nočeš pomislili, da nikoli ni prepozno.
In res je ta gospa uspela spremeniti svoj imidž v prav prijetno žensko.

Raje sem debela, kot da bi sodelovala v takem špartanskem izgubljanju kilogramov.

Jerca je bila meni vrhunec neotesanosti. V Emino, ki je poročena ženska s sinom, ki je dovolj velik, da je gledal in razumel oddajo, je rinila s to “zatreskanostjo” v Jana in prav težila s tem, še tako nesramna je bila, da je Emino spraševala, kaj na to vse pravi njen mož in ali sta še skupaj!!! Nič si ni dala dopovedat, kot ena desetletna neumna frčafela. Kot da ne šteka, da je bilo vse skupaj močno napihnjeno s strani Planet TV in pa predvsem Sabine, ki je začela s tem natolcevanjem med šovom, zgolj za foro. Meni je bilo nerodno, ko sem gledala to. Če bi bila na mestu Emine, bi to Jerco počla ali pa ji rekla kaj krepkega.

Jerca je itak skrajno antipatična.

Pa res niso vedeli, kako skreirati to oddajo. Prav blesava oziroma ničvredna, če že ne žaljiva, je bila prisotnost te Jerce, Jercaste še zlasti, ko je odprla usta.

Indira ima 73 kg. Naj me koklja brcne, če s to kilažo, ob 175 cm višine, oblečeš 38 obleko. Jaz imam 168 cm in 59 kg, pa grem v 36 številko. No way! Njena cifra je 40 ali 42.

Zdravo hujšanje pomeni, da izgubiš en kilogram na teden, se mi dozdeva, da je zmagovalec izgubil en kilogram vsak dan.
Želim mu zdravja, toda mislim, da ne bo šlo.

Točno to je tudi mene zmotilo. Kar vrtala je vanjo, kot ena kokoš se je obnašala. Emina ji je potem vsaj rekla, da ne bi ona zdaj o tem javno. Mislim, ne moreš verjet!

Indira ima 175 cm, 73 kg in 90-62-94.. fora je v peščeni uri in z lahkoto lahko oblečeš 36-38. Tako postavo imam tudi jaz.

Tale Jasna je Bojanu kar v obraz rekla, da je videt star 50 let! Kako si upa? Bojan bi ji komod nazaj odgovoril, da tudi ona ne zgleda dneva čez 45. Ker če pogledaš Bojana pred tremi meseci, tudi takrat ni deloval nič mlajše. Tak obraz ima pač, nekateri ljudje hitro zgledajo starejši, ampak se pa potem kasneje v življenju ne postarajo. Moja teta je zgledala stara 70 let ko jih je imela 45, zdaj je stara 86, pa še vedno izgleda 70! 🙂
A je treba zaradi tega spravljat v zadrego glavnega zmagovalca? Zelo nevljudno. Prej je bil poleg vsega še debel, zdaj je videti bolj zdrav in vzdržljiv, četudi je malo nahitro upadel. Vsekakor izgleda bolje, kot prej.

No, pa smo dobili novega štiridesetletnika. Dobro izgleda, marsikatera bi ga imela. Razgledan, postaven.
Še kakšen kilogram bo izgubil in bo pravi alfa samec.

New Report

Close