Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tile plakati …

Tile plakati …

“Všeč mi je, da zakoni veljajo za vse enako, …”

pa še drugi podobni, črn tekst na beli podlagi … A je to parodija? Sarkazem?

Meni so všeč. Sarkastično zabavni.

A ti avtorji teh plakatov ga tudi dajo radi v usta?

“Všeč mi je, da lahko grem zvečer sama po mestu.”

Pa še eden je, sedaj se ne spomnim.

Meni je to sarkastično, smešno.

Ne vem, ali so želeli, da z vso resnostjo vzamemo te plakate?

So politični, ni dvoma. Vsaj meni se zdi.

itak da so politični, 99,99% se mi zdi,da lahko rečem kdo stoji za njimi

Po mojem mnenju so SDS-ovi. To bi bilo nekaj v njihovem stilu.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno611, 10.05.2024 ob 14:48

itak da so politični, 99,99% se mi zdi,da lahko rečem kdo stoji za njimi

Pa timing je tudi pravi.

Če imajo politične stranke take skrivnostne, dvoumne in cinične oglase, samo pomeni, da absolutno nimajo nobenega cilja za narodov blagor ampak se delajo še naprej norca iz davkoplačevalcev. Takih nikakor ne obkrožiti na volitvah in čim dlje od njih stran. Bebavci. Taki plakati niso ne smešni, ne zabavni in niti malo smiselni. Ponižujejo ljudi in zlorabljajo oglaševalski prostor za primitivne glupe fore.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 10.05.2024 ob 15:00

Če imajo politične stranke take skrivnostne, dvoumne in cinične oglase, samo pomeni, da absolutno nimajo nobenega cilja za narodov blagor ampak se delajo še naprej norca iz davkoplačevalcev. Takih nikakor ne obkrožiti na volitvah in čim dlje od njih stran. Bebavci. Taki plakati niso ne smešni, ne zabavni in niti malo smiselni. Ponižujejo ljudi in zlorabljajo oglaševalski prostor za primitivne glupe fore.

Točno to, pa še s slovenščino imajo težave. to je značilno tudi za sdsove pripadnike. Namreč tale “Všeč mi je, da lahko grem sama zvečer po mestu.” nima pike na koncu stavka na plakatu :))

 

.https://mariborinfo.com/novica/lokalno/vzniknili-plakati-z-napisom-vsec-mi-je-da-lahko-grem-zvecer-sama-po-mestu-za-kaj-gre

A tebi je primitivna glupa fora, ce se ljudi obravnava objektivno in enakopravno? Si eden od priviligirancev?

Vsi vemo, kdo na politični sceni v Sloveniji slovi kot najbolj ciničen in sarkastičen.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno611, 10.05.2024 ob 15:14

Točno to, pa še s slovenščino imajo težave. to je značilno tudi za sdsove pripadnike. Namreč tale “Všeč mi je, da lahko grem sama zvečer po mestu.” nima pike na koncu stavka na plakatu :))

 

.https://mariborinfo.com/novica/lokalno/vzniknili-plakati-z-napisom-vsec-mi-je-da-lahko-grem-zvecer-sama-po-mestu-za-kaj-gre

Tudi po Ljubljani so. In ja, v članku nič ne piše, kdo je naročnik. Ampak a ni logično, da politika?

Kdor ima jasne in prave cilje in namene, se bo tudi podpisal, kdo stoji za vsem tem. Ne bo skrival svojih projektov za plakati. Tole dvoumno glupiranje samo odvrača. Pa kdorkoli je že. Firma ali stranka.

Saj vsi vemo, čigavi so. Meni se gabi takšno zastraševanje in napeljevanju k nestrpnosti. Nihče mi ne bo mogel pojasniti, da so ti plakati dobronamerno opozorilo.

Odgovor na objavo uporabnika
zgornji, 10.05.2024 ob 15:15

A tebi je primitivna glupa fora, ce se ljudi obravnava objektivno in enakopravno? Si eden od priviligirancev?

primitivna fora je to,da pisariš nekaj in se pod to ne podpišeš, če je to tvoje mnenje – je hinavsko, prikrito, manipulativno…

politik, ki ima neke iskrene namene – iskreno pove kakšno je njegovo mnenje, za kaj se zavzema in kaj bo za to naredil, oz. kaj že počne… ne pa da naroča neke plakate anonimno in se za njimi skriva

Odgovor na objavo uporabnika
Info615, 10.05.2024 ob 15:16

Tudi po Ljubljani so. In ja, v članku nič ne piše, kdo je naročnik. Ampak a ni logično, da politika?

99,999% sem,da za tem stoji stranka SDS.

hm nisem zasledila.. res pa zadnje čase hodim samo na terapije in nič naokoli pa glih na tej poti ni plakatov..

Odgovor na objavo uporabnika
Info615, 10.05.2024 ob 14:46

“Všeč mi je, da lahko grem zvečer sama po mestu.”

Pa še eden je, sedaj se ne spomnim.

Meni je to sarkastično, smešno.

Ne vem, ali so želeli, da z vso resnostjo vzamemo te plakate?

So politični, ni dvoma. Vsaj meni se zdi.

Pa si res katera upa?

In če se kateri, ki si upa kaj zgodi? Toži naročnika plakata, ker jo je nagovarjal…da si upa in ji je všeč?

Dobri plakati.  Naročil jih je kdo, ki ima rad Slovenijo. Morda največja stranka SDS .

Odgovor na objavo uporabnika
Katja983, 10.05.2024 ob 18:21

Dobri plakati.  Naročil jih je kdo, ki ima rad Slovenijo. Morda največja stranka SDS .

Pridna, sedi! Tako se gladko zrecitira, kar uči prof. Tomašič.

New Report

Close