Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

a ta je Tilen, ki je v zaodrju, pa je res lep tip!

Zate je pač papak, ker si tipični slovencelj/slovenceljka in ne razumeš črnga humorja. Godler je odličen….

Zate je pač papak, ker si tipični slovencelj/slovenceljka in ne razumeš črnga humorja. Godler je odličen….
[/quote]

In vsi ki vam je vsec godler ste strasno inteligentni, ne? Meni ni, ga stekam pa mi ni, kaj zdaj, sem zato primitivna?


Nihč ne govori o njem kot človeku in njegovem značaju, ampak o njegovem imitatorstvu oz. o nejgovi službi – če si spsobna razumeti razliko


Nihč ne govori o njem kot človeku in njegovem značaju, ampak o njegovem imitatorstvu oz. o nejgovi službi – če si spsobna razumeti razliko
[/quote]
tudi kot imitator faca. Lahko pa dodamo še zraven, da sploh ni izobražen igralec, ampak glasbenik. je sposoben zabaven, inteligenten, men top.

Jaz ga vedno z veseljem pogledam in uživam v njegovih kreacijah.

meni je zelo antipatičen, sploh njegov glas, ne morem ga gledat, še manj pa poslušat… ko se pojavi na tv, raje prešaltam drugam 🙂

Ne polagam pozornosti na njega, ma če ga vidim na tv, ga pogledam. Je pa definitivno boljši od Godlerja.

Eden iz med najbolj “vročih” znanih obrazov ta hip.

Enkrat sem ga videla v živo in se mi je zdel tako nedostopen, resen.Pa sem želela samo par besed izmenjat ampak ne ni želel. Na televiziji zgleda govorno navit kot ura ko luči ugasnejo, pa je druga pesem.

Meni se zdi zelo karizmatičen, njegova karizma seže čez tv ekran, kot bi prišel v tvoj dom.

V vsaki situaciji se znajde.
Zdi se mi kot nekdo, ki ima rad življenje.

Upam, da bo še naprej tako kvalitetno ustvarjal kot do sedaj in da ga prepoznavnost in slava ne izpraznita ali ne obrneta v napuh. Mu nikakor ne bi tega privoščila.

Nisem ga še nikoli srečala.

Poklon njegovemu ustvarjanju.

Jaz ga cenim kot vilolončelista. Kot šaljivca sem se ga pa malo naveličala.

Sigurno gre še Angelci :-))
Meni je všeč 😛

In zakaj za vraga bi moral s teboj izmenjat par besed? Mu pač ni bilo do izmenjave pa besed s teboj. Tudi jaz besed ne izmenjujem z vsakim :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=qcLp9HOZMj4&t=4s

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

In zakaj za vraga bi moral s teboj izmenjat par besed? Mu pač ni bilo do izmenjave pa besed s teboj. Tudi jaz besed ne izmenjujem z vsakim :-)))
[/quote]

Zato, ker je javna osebnost in priljubljena in bi bilo lepo, če tudi nam starejšim kdaj polepša dan z besedami.

Men pa je Tilen čist vredu. Ampak na stend upih ali pa če koga oponaša. Kot karkoli drugega pa ni tako posrečen.

Kako to misliš, da kot karkoli drugega ni posrečen? V kakšnem smislu?

Kako to misliš, da kot karkoli drugega ni posrečen? V kakšnem smislu?
[/quote]
V reklamah, na kakih prireditvah.

V nedeljo je vodil Znan obraz! Kaki careee, takoj zamenjat Avdića z Artačem.

Meni je Artačev Tilen čisto v redu. Me velikokrat nasmeji.

A kdo ve če je že zaseden?

Pred leti se je govorilo da je bila njegova velika ljubezen Tjaša Železnik , ampak žal samo z njegove strani. Ona ga ni šlivila pet posto…

men je OK vse odkar se je naučil imitirati Angelco Likovič

… sem mal patičko spekla .. hahaha

v resnici je Tilen zelo inteligenten mladi človek.

Inteligenten je, tudi precej razgledan. Simpatičen pa res ne, vsaj meni ne.
Mislim, da je malo zakompleksan, zaradi česa??

New Report

Close