Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

TILEN ARTAČ – ŠE KOMU

Iz tvojega posta veje pritlehen primitivizem.

Bojda je ujel neko lepotico so mi povedale frendice.
Rekel bi, da je zelo razgledan, pozitiven in simpatičen, zakompleksanosti pa ne čutim pri njem, le zakaj bi bil???

No, saj je bil že čas, da si kakšno najde;). Pravzaprav ,ne vem , koliko je star.

Sem nekje prebrala, da ke njegova punca magistrirala iz francoscine, pa enkrat sem ju videla skupaj na sliki v reviji (lusno dekle), ampak po moje ze kaksni dve leti nazaj. Ne vem, ce je se vedno z isto.

Ajme, sam te ne. Preveč zafnana ljubljančanka, antipatikus in bolanega obnašanja. Sicer pa je tega že 2 leti nazaj tko da dvomim, da sta še skupaj.

Brihten je, brez zavor, tega mu ne moremo oporekati. Mlad in sposoben.
Zakaj ne bi pokazal, kaj zna?
Vse preveč je Slovencev, ki se zapirajo vase in njihovi talenti splavajo po vodi, z njihovimi sposobnostmi pa se kitijo naši južni bratje, ki so veliko bolj-ja sve znam.

Nekateri ste res bolni. A je res pomembno kakšno punco je imel?? Samo da sedaj uživa s to svojo lepotico. Brigajte se za svoje bejbe!

Krasen fant !! In odličen imitator na Ga ga radiu ! Bravo, Tilen, kar tako naprej.

Pustite že fanta pri miru.

zadnjič je kolegica rekla, da ji Artač ni ok, pa ni imela nobene utemeljitve. to je okolica MB, kjer je super Toš, ki zavija po štajersko (vsak ki je pa malo na ven fin po LJ je pa adijo), zraven pa Toš preklinja ko sto mater 🙁 pa se grabi za mednožje…..

Artača sploh nisem poznala, dokler nisem šla na njegovo predstavo z Godlerjem, dvorana je umirala od smeha, štosi pa kulturni (brez seksističnih, šovinističnih ali do kogarkoli drugega žaljivi vici)! pol pa izvem, da je še violončelist, ja hvala bogu, fant ni zabit. Godler je bil tudi ok!

poba je car, glih zdej govori hladnokrvno na prvem programu radia slovenija, sicer ima podoben glas kot makarovič s., sm to pa res ne vem zakaj, oz. kaj ga je pičilo, da tako govori, evo, zdej pa vsi v studiu jokajo, ker je rekel bobu bob…

ja magister violončela, edn najboljših imitatorjev, v znan obraz je razturil, na kdo bi vedel pa vse je mogoče pa po radiu gaga pa itak največji car, skromen sam neizmeren talent

Človek je največji car, najboljši.

Koliko je talentiran? Ne vem. Meni je neizmerno zoprn, tako da ga nikoli ne uspem pogledat do konca. Zato ne morem sodit.

ne
vem koliko

Lep dan ti želim:)

Tudi meni je zelo simpatičen in če ste gledali Žar, potem veste o čem govorim. Tam je pokazal in dokazal, da je res daleč pred vsemi in najboljši. Trenutno ni nikogar, ki bi mu lahko bil kos.

morš biti gej in si povsod zraven

Meni pa je Artač še najmanj neprebavljiv.
Godlerja ne morem videt s to svojo oddajo, ker me rata prav sram zraven. Hoče kopirat ameriške kritike-komike, kot je Jon Stewart, John Oliver, Stephen Colbert itd.
Je pa pri njemu bistvena razlika, ker on se ne poslužuje raziskovalnega novinarstva, kjer bi lahko z ekipo konstruktivno zabijal nazaj naše politike, tajkune itd.in mogoče naredil kaj koristnega za družbo in mišljenja posameznikov, on se zna samo norca delat. Tako kot tipičen slovenec. Patetično.
Druga taka cvetka pa je Lado. Bolj prisiljenega komika kot je ta ne najdeš nikjer. Adijo pamet. Še Godler se trudi čeprav mu večinoma ne rata. Ampak Bizovičar ima pa res ego do Kredarice in si domišlja, da je duhovit, deluje pa na koncu kot težkokategorni pametnjakovič, ki misli da je bika za jajce potegnil. Niti ena stvar, ki jo spravi iz sebe ni duhovita, verjetno ima to dosti opravit tudi z njegovo faco, če bi take bedarije kvasil Zrnec bi se vseeno vsaj malo smejali. Tudi ta Žar je seveda spet kopiranje američanov.
Meni se Artač do zdaj ni zdel kaj pretirano nadležen sploh.

Kolikor vem, ima punco, tako da ni gej. Se pa res ne more primerjati z Godlerjem, ker je Tilen dosti boljši.

Kaj, če bi se nekateri nekoliko naučili pravilno zaimke uporabljati? Ker je prav smešno, da ga je ena videla s svojo punco, tale zadnja pa v svoji oddaji:). Pa brez zamere!

Poba je napredoval, vedno boljši je.


Ja res. Ampak po moje nekateri niti ne bodo zastopili, kaj ne štima …

Kje pa se zdaj skriva ta fantič?

Pripravlja se na županske volitve, potem pa horuk v parlament ……

______________________

Vendarle je njegov “fotr” postal glavni v državi.

New Report

Close