Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina maze – je že začela z izsiljevanjem???

Tina maze – je že začela z izsiljevanjem???

Ko ti slava stopi v glavo, je hudič.

Jaz se pa tokrat resnično strinjam z ŽN.Ko je trenirala pod SZS in ni imela uspehov jo nihče ni “povohal”sedaj ko trenira sama in pod svojim okriljem in dosega dobre rezultate pa vsi skočijo zraven pa govorijo-to je pa naša Tina ona je Slovenka… naj vzame denar,in tudi to jo podpiram da gre drugam za drugo državo smučat ker pri nas si samo takrat nekaj vreden ko nekaj dosežeš-v tem primeru prineseš ogromno denarja…

Pa to je spet drugo – rente. Meni se zdi bolj prav, da jim zdaj (za časa aktivne kariere) dajo tisto kar zaslužijo, ne pa potem z rentami.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ma ja, če bi se Tina držala zveze, Slovenija danes ne bi imela dveh tedalj z Olimpijskih. Ja, Slovenija! To bodo govorili – ne dobila jih je Tina Maze, dobila jih je Slovenija. Slovenija ima toliko in toliko medalj z olimpijskih … Kot lajna.

In če se hočeš kitit s tujim perjem, ga moraš tudi plačat.

Trenutno ima Smučarska zveza od Tine Maze več kot obratno. Dobi 2 milijona letno – ne zato, da se po riti praska, pač pa, da jih razdeli med športnike. Uspešnejši je športnik, več mora teh sredstev dobiti nazaj.

A ni logično?
Pa nima to s simpatičnostjo nič.

Se strinajam tudi s tem da je veliko več pozornosti dobila Majdičeva in prav je tako-resnično je izjemna in vzor in ponos Slovencem.
Se strinjam s tem da bi morali vsaj tisti športniki,ki so nekaj dosegli v karieri dobivati rente,ker navsezadnje so celo življenje garali za uspehe

No, preberite si tele zneske, gre za le sezonske letošnje zaslužke, ki še niso dokončni, in se nanašajo le na denarce njihovih zvez, brez sponzorskih pogodb:

Lindsey Vonn = 312.347 eur
Maria Riesch = 250.000 eur
Katrin Zettel =171.040 eur
Benjamin Raich = 158.594 eur

In zakaj in čemu bi Tina bila izjema?

Moje mnenje o njej, je, da je zelo zelo mirna oseba, nekonfliktna, iskrena. Na intervjujih daje vtis tako zelo umirjene osebe, ki točno ve kaj hoče v življenju, ni skromna, a se zaveda svojih potencialov, na ravno pravi način.

Čestitke Tina, in samo tako naprej!

Oprosti, pa s kom ti primerjaš Tino? Vsi ki si jih naštela, so neprimerno boljši športniki. In ti športniki so iz držav, ki jih s Slo ni mogoče primerjati.

V teh državah so tudi druge službe bolje plačane od slovenskih.

Prstan je Bulgarijev.[/quote]
Verjetno si ga imela v ali na roki da tako verodostojno trdiš da je Bulgarijev.
Ob tem pa še – Valant, eden najbogatejših Slovencev -predsednik smučarske zveze, od kje le?
Kaj pa množica kradljivcev, prevarantov – tajkunov, ki so pokradli praktično vse v Sloveniji, teh pa ne vidiš, samo eno ubogo Tino, ki si je vse še kako zaslužila s svojimi žulji, odrekanji.
Bruha se mi ko berem o tej slovenski zaplankanosti in fovšiji. . . . . .

Vprašanje: kdo je iz denarja SZS zgradil privat hotel na jahorini?
Odgovor:

NAROBE!

Tina bi zdaj mogla dat iz svojega žepa eno 4-letno štipendijo ze enega obetavnega smučarja/smučarko, ki nima nič, in pokazati SZS kako se dela z denarjem in talenti!

Ne morem verjet, koliko hudobije, zavisti, nepoznavanja in zaplankanosti je v vas. Ne bom razlagala o tem, da ko so vaši sončki še vlekli dojke, so drugi otroci že trenirali in razvijali svoj talent, ki so ga starši prepoznali. Da so starši vlagali in vlagali za to, kar je Tina danes. In da je dekle lepotica in simpatična, čerpav je res, da o okusih ne gre razpravljati. Ampak tisti, ki reče, da ni simpatična, je ali slep ali globoko zavisten.
Ne vem, kako si vi predstavljate, da se naredijo talenti, ki so potem svetovni prvaki in olimpijski podprvaki, ampak s tako ozkoglednostjo, kakor jo tukaj vidim, nikakor ne. S takim razmišljanjem se rodijo samo stroji, ovce, ki sledijo, kamor jih vodijo za nos. Sram naj vas bo!
Vi si niti v sanjah ne morete predstavljati, kaj tak uspeh pomeni, zato ostanite v vaši umski dolini Šentflorjanski, ker drugega tudi vredni niste.

Ma kakšne rente neki no….pa kakšno celo življenje so garali? Pri 30 ali 35+ je konec…a to je celo življenje? In nenazadnje garali so zase in za svoje uspehe, tako kot delavec za sebe in za svojo plačo “celo življenje hodi v službo”. Športnikom dajo še službo, ki jo od znotraj še videli niso, so na plačnem spisku…jim že teče penzija…Sem za to, da se vsak “proda” kot se najbolje zna, naj zasluži od sponzorjev 10x toliko, če se zna prodat in je uspešna, ošpice pa dobim, ko slišim za rente, odlikovanja za zasluge za narod itd….

Se strinjam s tabo. Saj gre lahko kam drugam, je bodo veseli, meni je pa popolnoma vseeno, ali nastopa za Slovenijo ali za koga drugega.

Mislim, da sta si z Massijem postavila previsoko ceno. Za medalje bo tako dobila obljubljene premije, sicer se tudi strinjam da dobi še nekaj zraven ampak 180000 se mi pa zdi preveč. Hotela je na svoje – to pomeni da si firma za sebe – torej moraš skrbeti tudi sam zase. Ona si lahko poišče sponzorje tudi v tujini.
Me pa res zanima kaj bi rekli njeni Črnjani, če bi šla nastopat za tujo državo? Sicer pa – odločitev je njena ali pa od nekoga, ki ji pere možgane …

Tina je povedala svoje zahteve, do tega ima vso pravico, tako kot ima Zveza pravico, da ji ugodi ali pa jo zavrne; enako so naredili nogometaši pred tekmo s Katarjem in uspeli, pa čeprav v nogometu ne bomo ( ne bodo) nikoli dosegli takšnega uspeha kot ga je Tina; ampak glejte malo širše; Tinin uspeh lahko prinese ekonomsko korist Sloveniji, prepozavnost, investotorje; na eni strani bo dala zveza 180.000,00 evrov, če pa bodo pokazali malo spretnosti jih lahko zaslužijo 10x več; v tem je bistvu, vse je posel; ko se dvigne zastava, ko se poleže himna, se začne posel; zato vsem, ki vam je vseeno za tino sporočam, dajte gledat malo širšo sliko, ne bodite omejeni v svoji majhnosti

Rento ona dobiva vsak mesec že od države. Uradno je zaposlena pri policiji, policija ji plačuje vse prispevke plus daje plačo, ona pa v službo ne hodi. Seveda pa jo morajo zdaj na medalji primerno nagraditi, ker s tema dvema medaljama so zaslužili. 180.000 je po moje previsoka cifra.

Slovenija zelo čitno denar za zvezo in njene funkcionarje ima, čeprav je v Sloveniji stanje vse prej kot rožnato.

Naj Zveza zategne pas pri funkcionarjih, pa bo zadosti denarja za športnike.

A si ti iz drugega planeta??? Tina je na OI zastopala Slovenijo! Ma ti si ena firma…

In tiste, ki govorite, kako se Tina ne zna obnašati – ma sem ziher, da kej več od kakšne OŠ nimate. Ker takšno oceno pač lahko da ena primitivka. O Majdički ne bi izgubljala besed, omenila bi samo besede športnega psihologa Tuška: “Majdičeva ni šampionka v pravem pomenu. Ona želi preveč ugajati. In to vsem. Pravi šampion mora imeti določeno mero egoizma.”

In res je. Majdičeva je najbolj zjamrana športnica ever.

pomešali ste vse nagrade in plačilo stroškov in rento in še kaj.

SZS dobiva od države in od loterije kar dosti denarja, ki bi ga morala namenit delu z reprezentančnimi športniki. ker tini način dela pod njihovim okriljem ni ustrezal, je že pred leti šla na svoje, kar se ji je tudi obrestovalo. edino pošteno bi bilo, da del denarja, ki ga SZS dobi od države, namenijo direktno tini za poplačilo stroškov, ki jih ima s treningom. konec koncev, je edina v reprezentanci z rezultati. ostale smučarke lahko tudi nehajo smučat, se ne bo nikjer poznalo.

G. Stane Valant bi se lahko komot izprsil in ruknil kompletnih 180.000 (iz osebnega portfelja podjetij, vrednostnih papirjev, nadzornih svetov itd.) na mizo, za njega je to pi*kin dim, še Massi bi mu potem roko dal, ne samo Maze.

Se strinjam s tabo. Saj gre lahko kam drugam, je bodo veseli, meni je pa popolnoma vseeno, ali nastopa za Slovenijo ali za koga drugega.[/quote]

Načeloma je meni tudi vseeno, za katero državo nastopa Tina. Ker pa me država preko davkov odira tudi za tista 2 miliona za Zvezo, potem pričakujem, da Zvezo, ki več kot očitno ne skrbi za interese športa ukine, meni pa pusti denar.

Bom s še večjim veseljem kupovala Tekane.

A si ti iz drugega planeta??? Tina je na OI zastopala Slovenijo! Ma ti si ena firma…

In tiste, ki govorite, kako se Tina ne zna obnašati – ma sem ziher, da kej več od kakšne OŠ nimate. Ker takšno oceno pač lahko da ena primitivka. O Majdički ne bi izgubljala besed, omenila bi samo besede športnega psihologa Tuška: “Majdičeva ni šampionka v pravem pomenu. Ona želi preveč ugajati. In to vsem. Pravi šampion mora imeti določeno mero egoizma.”

In res je. Majdičeva je najbolj zjamrana športnica ever.[/quote]

ljudje so pozabili, da je pred 2 letoma Majdičeva ven padla, da je edina tekačica v karavani brez lastnga servisera in fizioterapevta v karavani. Ko se je našel denar za serviserja so prišli tudi rezultati.

Smučanje, tek, skoki, biatlon so v prvi vrsti tudi tehnični športi, ki potrebujejo precejšnje vložke v opremo in srevis. Nato pa še ogromno dela.

Meni sta tako Tina kot Petra vzor in lahko bi bili obe vzor tudi za vso Slovenijo v tem trenutku, kako se dvigniti iz (lastne) krize.

Jaz pa vem, da si športniki na tekmah sami hotele z dvema zvezdicama plačujejo, medtem, ko se stare svinje v najboljših hotelih valjajo za denar iz smučarske zveze. Vsakega nadarjenega smučarja zadušijo že v kali, če želijo kaj doseč se morajo za to angažirat starši. Vsi v SZS se okoriščajo na račun športnikov, sami športniki pa ne dobijo nič. In dokler se bo pri nas, v vseh športnih panogah dogajalo, da so funkcionarji pomembnejši od športnikov, rezultatov ne bo. Uspevajo le taki Don Kihoti, kot je Tina Maze. Na njenem mestu bi že zdavnaj odnehala s to usrano Slovenijo, kjer je nihče ne ceni in kjer celo najdejo zavistne babetine, ki njene uspehe omalovažujejo. Preklete kure smotane!

A si ti iz drugega planeta??? Tina je na OI zastopala Slovenijo! Ma ti si ena firma…

In tiste, ki govorite, kako se Tina ne zna obnašati – ma sem ziher, da kej več od kakšne OŠ nimate. Ker takšno oceno pač lahko da ena primitivka. O Majdički ne bi izgubljala besed, omenila bi samo besede športnega psihologa Tuška: “Majdičeva ni šampionka v pravem pomenu. Ona želi preveč ugajati. In to vsem. Pravi šampion mora imeti določeno mero egoizma.”

In res je. Majdičeva je najbolj zjamrana športnica ever.[/quote]ž

Ti pa si ena kokoška puhoglava.

A si ti iz drugega planeta??? Tina je na OI zastopala Slovenijo! Ma ti si ena firma…

In tiste, ki govorite, kako se Tina ne zna obnašati – ma sem ziher, da kej več od kakšne OŠ nimate. Ker takšno oceno pač lahko da ena primitivka. O Majdički ne bi izgubljala besed, omenila bi samo besede športnega psihologa Tuška: “Majdičeva ni šampionka v pravem pomenu. Ona želi preveč ugajati. In to vsem. Pravi šampion mora imeti določeno mero egoizma.”

In res je. Majdičeva je najbolj zjamrana športnica ever.[/quote]

Kaj ti maš pol en letnik srednje skoraj končan … za kaj več po tejle spakedranščini od teksta resno dvomim :)))))

New Report

Close