Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tina maze – je že začela z izsiljevanjem???

Tina maze – je že začela z izsiljevanjem???

Še to sezono je imela Tina imela poleg svojih tudi zvezine trenerje, njihove posnetke, oglede, analize in čeprav ni dobila v denarju, je dobila sofinanciranje v storitvah.

Kdo je pripeljal njenega zdajšnjega trenerja v Slovenijo? Zveza. In zveza ga je kar precej časa tudi plačevala, preden sta šla na svoje.

Poleg tega pa jo je zveza “spustila”, brez vsake odškodnine. Kdo ji je plačeval dolga leta treningov, opreme, štartnin, nastanitev…?

Žal bi mi bilo, če bi šla vozit za tujo državo, ampak sama se mora odločit (oz.njen trener bo verjetno imel zadnjo besedo).

Pravi športnik se predvsem zanaša na svoj trening, in to Majdičeva zanesljivo počne. Zato ji medaljo privoščim veliko bolj kot marsikateremu, ki je pač nadarjen in mu uspe zaradi tega, čeprav se sicer preserava.

Pravi športnik se predvsem zanaša na svoj trening, in to Majdičeva zanesljivo počne. Zato ji medaljo privoščim veliko bolj kot marsikateremu, ki je pač nadarjen in mu uspe zaradi tega, čeprav se sicer preserava.[/quote]

Bilo bi dobro, da o teh stvareh ne bi pisali ljudje, ki niso resnega športa povohali od blizu. Če človek ne dela znotraj sistema ne more na velika tekmovanja, ker te tja lahko pošljejo le Zveze ali Olimpijski komite. Sistem te izpljune (beri spusti na svoje), tako kot Tino, takrat ko misli, da te je do konca scuzal. V nasprotnem primeru te prisili ali da končaš kariero, ker te ne spusti na tekme, ali pa da se ukloniš njihovim pravilom in zajedalcem.

Pravi športnik se predvsem zanaša na svoj trening, in to Majdičeva zanesljivo počne. Zato ji medaljo privoščim veliko bolj kot marsikateremu, ki je pač nadarjen in mu uspe zaradi tega, čeprav se sicer preserava.[/quote]

Bilo bi dobro, da o teh stvareh ne bi pisali ljudje, ki niso resnega športa povohali od blizu. Če človek ne dela znotraj sistema ne more na velika tekmovanja, ker te tja lahko pošljejo le Zveze ali Olimpijski komite. Sistem te izpljune (beri spusti na svoje), tako kot Tino, takrat ko misli, da te je do konca scuzal. V nasprotnem primeru te prisili ali da končaš kariero, ker te ne spusti na tekme, ali pa da se ukloniš njihovim pravilom in zajedalcem.[/quote]

O tem se sicer strinjam, ampak poanto mojega pisanja si narobe razumela.

Glede na to, da Smucarska zveza Slovenije dobiva denar od mednarodne smucarske zveze na racun uspehov nasih smucarjev, je prav, da se ta denar sorazmerno porazdeli tui med smucarje in da Tina dobi svoj delez.
Ali bo v prihodnje trenirala pod zvezo, tekmovala za Slovenijo ali katero drugo drzavo, je pa njena stvar. Vsak sam sebi isce sreco, ni tako?

Pri nas je tega nategovanja sportnikov veliko prevec. Spomnimo se olimpijskih uspehov Copa in Spika ter njunih izplacil, pa nogometa v Koreji, pa da ne nastevam, ker postanem slabe volje.
Zveze naj denar porabljajo za tisto, za kar je ocno namenjen.

In se tisti eni, ki odvede 2mio davka za smucarsko zvezo: draga moja, sportne zveze sicer dobijo nekaj denarja od drzave, a zal niti desetino tega kar ti omenjas… Pa se vecinoma je denar namenjen sportanju ortok in mladine.

Saj drugače, kot pod zvezo ne more trenirat – no trenirat že, nastopat pa ne. Razen če nastopa za drugo državo. A ni tako?

In kapo dol, da je šla na svoje in da vlaga sama zase, ampak to ne pomeni, da zveza do nje nima obveznosti – ima pa bistveno manj stroškov, kot bi jih imela sicer.
Potem jim je pa še ta denar težko dati. Sramota, res.

Tudi jaz jim ne bi dala roke, ritim debelim.

Tina je letos dobila od Mariborske livarne znesek, nekje okoli 5.000 eur, v času, ko so delavci bili na 36 urnem delovniku, kar je pri najnižjih plačah znašalo 400 eur. Za plače nimajo, za Tino pa ja, ker je direktor pač Korošec. In Tina je denar brez pomislekov vzela. Morala?

Za koliko pa je od teh 5000 € zmanjkalo delavcev? In kateri od njih je zastopal in dobil olimpijsko medaljo? Daj, ne bodi smešna, ozka, zaplankana.

Za koliko pa je od teh 5000 € zmanjkalo delavcev? In kateri od njih je zastopal in dobil olimpijsko medaljo? Daj, ne bodi smešna, ozka, zaplankana.[/quote]

You missed the point. There really was one!

Za koliko pa je od teh 5000 € zmanjkalo delavcev? In kateri od njih je zastopal in dobil olimpijsko medaljo? Daj, ne bodi smešna, ozka, zaplankana.[/quote]

ozkogleda si ti. Jebe se delavcem iz tega podjetja za medaljo, oni morjo upit kruh pa mlek. jebe se tudi meni za medaljo, je njena in ne moja. Pa tudi tvoja ni.
In je, če bi imela malo možganov tega denarja ne bi vzela. Ni kaj za dodat. grabi, grabi, dokler je, pa če vsi okol pocrkajo.
Pri 30-ih letih bom mela pa bajto, vikend, avto, pa kafič. Super res.

Za koliko pa je od teh 5000 € zmanjkalo delavcev? In kateri od njih je zastopal in dobil olimpijsko medaljo? Daj, ne bodi smešna, ozka, zaplankana.[/quote]

ozkogleda si ti. Jebe se delavcem iz tega podjetja za medaljo, oni morjo upit kruh pa mlek. jebe se tudi meni za medaljo, je njena in ne moja. Pa tudi tvoja ni.
In je, če bi imela malo možganov tega denarja ne bi vzela. Ni kaj za dodat. grabi, grabi, dokler je, pa če vsi okol pocrkajo.
Pri 30-ih letih bom mela pa bajto, vikend, avto, pa kafič. Super res.[/quote]

Jaz mislim, da bi Tina morala za vsakega sponzorja nardit najprej bonitetno oceno al pa jo naročit od kakega eksperta, pol pa presodit, ali je moralno od nekoga vzet denar al pa ne…ker tole je pa čist grozn…

Ej ustau konje…jaz recimo do zdajle nisem vedela, da so bili ravno v Mariborskih livarnah na 36 urnem delovniku…ti si pa zihr, da je ona natančno seznanjena z vsako firmo, kako stoji, ko pošilja prošnje za sponzorstva….

Če je vedela, je težko vedet.

Ve pa verjetno, da je malha iz katere želi delež zase omejeno globoka, pa veliko je ‘odjemalcev’. Zdaj, če zahteva več, kot ji lahko dajo, zase, verjetno ve, da bo ostalo manj za mnoge druge.

Koliko je več, manj ali dovolj se pa meni seveda ne sanja kaj dosti.

Zakaj pa bi ti morala vedeti? Kdo pa si ti?
Mater, dlakocepite, kot da ste bile zlate na olimpijadi. Za nič vam ni več, le da koga lahko obirate. Hinavke.

Zmanjkalo argumentov?

:))))))))

Smo v krutem kapitalizmu. Maze, Massi in preostala dva člana ekipe so dali svojo ponudbo, zveza jo bo verjetno zavrnila, mogoče se bodo zglihali nekje vmes, če ne, bo aMaze mogoče našel boljšo ponudbo drugje, recimo v Italiji, če jim tudi to ne bo uspelo, bodo solirali tako kot letos.

V vsakem primeru pa bodo komentatorji čisto brezplačno udrihali po njih, ali eni ali pa drugi; tudi to je del tega kapitalističnega sistema.

Če bi se ve tolk je*ale v resnici kokoer se tu na forumu, bi vsak zaslužila 3 x več kot Tina zahteva..

naj nardijo še enkrat

Slovenija ima skoraj 100.000 brezposelnih, gospodarstvo je na psu, ljudje nimajo za kruh… ona in njen Massi bi pa 180.000 EUR ? Saj se hecata a ne?
Sicer pa, če ji paše pa naj smuča zaradi mene za Tunguzijo.. briga me.

Za koliko pa je od teh 5000 € zmanjkalo delavcev? In kateri od njih je zastopal in dobil olimpijsko medaljo? Daj, ne bodi smešna, ozka, zaplankana.[/quote]

Veliko delavcev ni imelo za preživetje – se strinjam s Tino – morala. Kdor si ni sam izkusil če si brez plače, če je tvoja plača 400 eur in imaš še otroke pojma nimakako je preživet mesec.

Tu zdaj vsi razglabljate kot da Tina ne dobi ničesar od Smučarske zveze. Tina dobi denar, ampak hoče še več. Dobi tudi premije in že v lanski sezoni je kar lepo zaslužila. Tudi če bo šla zastopat drugo državo se bo morala najprej dokazat, mošnjiček bodo odprli morda za kako sezono – potem bo pa isto kot zdaj. In potem se bo selila in selila ….
Ja, če se hoče it biznis se naj pač gre …

Tu se zdaj govori, kot da Tina ne dobi nič od Smučarske zveze. To seveda ni res, Tina dobi svoj del, ampak hoče več. Mislim, da je kar prav, da ji zveza ne da kar tako denarja. Tina res ima svoj Team to a-Maze, toda v njem so le 4 ljudje, še vedno ima trenerje od Zveze, vemo pa, da je z njimi veliko v konfliktih. Če se hoče it biznis naj si ekipo tako zastavi in si poišče sponzorje in donatorje. Tudi v drugi državi ji ne bodo vedno cvetele rožice …

naj , še premalo…če ne dobi naj gre tja kjer jo cenijo!

SLO bi rada imela vse in to zastonj, ko je treba pa nekaj narest in plačat je pa cel šmorn…banda šelebajzarska! če nekdo gara in ornk dela in kaže odlične rezultate, ki vplivajo tudi v dobro SLO..ja plačajte folk…a da pa tiste drkanje po parlamentu plačujemo da delajo samo zgago je pa vse okej…jaz bi takoj uvedla za vse dobre rezultate ni vazno kje so, da vsak dobi tisit mesec od vseh poslancev njihove plače in basta, pa bi s etakoj vidlo kdo so ta pravi poslanci ,,,tko pa sam drkarija en čez druzga in dnar za bedarije…

Povprečna sezona stane več kot 100.000 eur. In ta denar mora smučar, ki ni pod okriljem SZ plačati sam. Torej, Tina za vse kar se tiče smučanja in nje plača toliko denarja. Najbrž je že dobro, da dobi tudi kaj nazaj.
Glede Petre pa, super punca, ampak tistih 5.000 eur, ki jih je zavrnila, se njej zdajle niti ne pozna, saj je iz drugih koncev dobila več, veliko veliko več.

Če dajo najbolj glasni vsak po evro za svojo Tinco, ni vrag, da se jih ne nabere v Slo vsaj toliko kot bi rada.

A si ti iz drugega planeta??? Tina je na OI zastopala Slovenijo! Ma ti si ena firma…

In tiste, ki govorite, kako se Tina ne zna obnašati – ma sem ziher, da kej več od kakšne OŠ nimate. Ker takšno oceno pač lahko da ena primitivka. O Majdički ne bi izgubljala besed, omenila bi samo besede športnega psihologa Tuška: “Majdičeva ni šampionka v pravem pomenu. Ona želi preveč ugajati. In to vsem. Pravi šampion mora imeti določeno mero egoizma.”

In res je. Majdičeva je najbolj zjamrana športnica ever.[/quote]

Seveda je. In ko je padla v luknjo in si polomila rebra se je vsedla na tla in jamrala, a ne?

New Report

Close