Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tišina….

Tišina….

Le kje ste vsi….preveč reže ta tišina ke v ušesa.Kaj ni nikjer nobenega…Ste že zastavili in vkorakali v vikend,da vas nikjer ni…
Moram priznat.Net oz.tjavendan se je spremenil.Težka bo.Vklopit se mislim,vse je drugače,ni več tistega pravega “grifa” Pa se oproščam,če je občutek tak samo pri meni.Bom že preživela….ampak definitivno je drugače….mnenja se sve….sam eni ostajamo isti butli…tko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

gromska strela muca, šele zdajle sem videla. A si sama doma ? :))

AHA sama kaj pa drugega…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oki

Ja, nič sem jih nabrala pol kile samo . Saj veš, da je s češnjami hudič, na drevesu jih je sicer še nekaj, te pa bom zjutraj dol pobrala.
Glede hrušk, jaz jih posušim na soncui, da so suhe, potem pa jih stuširam in denem v kozarec.
Isto narediš s paradižniki, vendar jih moraš prej dobro zribat, narezat na koleščke in jih pocukrat. Lahko daš malo marmelade, samo ne preveč. Najbolje ribezovo ali pa jagodovo, kakor komu paše.

hahahah na tole..
amd athlon 1700 xp
osnovna plošča asus as7s333
ohišje 300w
256 mb ddr
hdd60 gb 7200 maxtor
grafika ati radeon 9000 pro 64 ddr tv
dvdrom 16/40 artech
mrežna kartic 3com
No prepisano iz plonk ceglca hahahaha
aja pa še monitor 17 hansol 730 ekola

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

UH !
Uh ! Boljši je ja :)))
grafična je zakon ! majko mila muca ej :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pridem pol nazaj, grem samo malo na vrt poplet plevel .
Pa račkam perje namazilim.

Kwa pa je….ej koji k…če mi grafika..hahahahaha glavno da je net..hihihi
med over…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

haha jest grem pa mal kure zrezat matr,pa v polivinilaste vrečke zapakirat..KUllll sam še nože nabrusim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ja tud če bi ga ročno poganjale kot kolovrat, sam da je med over…net,hehe

pol jih pa v kevder nes zakopat :)))))))))))))))

muc, dej en drug podnapis…kaj bolj takega na juriš :))))
ali pa umirjeno nežnega kot recimo čak mal aha od aleksandra ježa ” reci mi še enkrat, prej ko odidem…reci mi še enkrat, da ljubiš me…

če me slučajno nocoj vec tukaj ne bo, ti pripopam cmoka. Pojdi počivat, jutri pa k zdravniku, boš mi potem v nedeljo raportirala, da me ne bo skrbelo !!****

Oki…bom šla..ker ker sem res pošteno zdelana…hje ta podnapis je res lep ni kej..ampak muca ni več soft varianta ampak sam se hard…hahahaha
Lepo spančkrj,jutri se lepo imej..lepe sanje nočko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, saj potem zvečer ( jutri ) se prilimam sem gor , ne boš sama veš.
Lepo ninaj, tudi sladko sanjaj..
hehe, sem jaz tudi včasih bolj za trdo :))

cmoka in nočko***

tole je dobro zdajle brat…

do zdejle sem nabirala češnje ..

zajček, jaz jih moram pa še obrati…. madonca, samo da ne bo toče 🙂

dobro jutro in lep dan… aja :))))) cmoka… češnjevega

muca, viš.. stvari so se spremenile od pred nekaj mesecev… Samo zarad tega ni treba poganjat panike, ker… vse stvari se spreminjajo, tako pa tudi tale naš forum. Vendar smo še živi in še tukaj, samo kakšen manj je, kdo se manjkrat oglasi, pa vendarle, v bistvu je vedno nekdo tukaj. Zato ne obupavat, če v pol ure (sploh pa popoldan in zvečer) ne dobiš odgovora na post…, kot vidiš jo je danes zajček do pol pete obiral češnje :))))))

Torej muca, no panic in lepo jutro in še lepši dan!

Tako je, Jani, nič panike. Muuuuuuuuuuuuuccaaaaaaaaa,
muca moja zlata, spremembe so, seveda so,
a so še vedno sprejemljive, ker smo prejemljivi
mi, tvoji prijatelji. Sam počaki, da pridem jest spet
gor, ti sam počaki, pol pa boš vidla hudiča.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hej, Jani. Hrustavke imam, ja. Pohit z obiranjem, ker je res lahko toča.
Potem pa drevo zaščiti pred mrčesom.
No, danes bom še breskve opedenala.

cmoka :)) breskovega !

Občutek imam, bo eden od vaju s
češnje padu, bemtiš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, pa še nisem konec :)))))) še kako kiloco jih oberem pa bo:)))
Ja, eni se pač niti ne pofočkajo in bo zajček vključil ” ignore ” Tkole.

bo zajček pazil :)))))

New Report

Close