Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste, ki kupujete dražja oblačila…

Tiste, ki kupujete dražja oblačila…

Če imaš okus, se lahko tudi v Promodu ali C&A oblečeš tipi topi, če ga nimaš, ti pa noben Gucci ne pomaga, še vedno izgledaš ceneno. Ena moja prijateljica je sploh strokovnjakinja za to, da ji rata v res dragih cunjah izgledati, kot da je vse nabavila na ljubljanski tržnici.

Ta tema ne govori o tem. Če nekateri nimajo okusa, nimajo. Okusa ne moreš kupiti, lahko kvečjemu kupiš dizajnerja, da te obleče. 🙂 🙂

Dsquared, Philipp Plein, Burberry, Rolex….

(Večina ki si lahko privosci itak obleče kose kjer je tudi vidno) to je postal trend in status

ne vem zakaj imam občutek, da je tlele gor kar nekaj lažnivk.
ko namreč opazujem te prelestno oblečene dame, imam običajno občutek, da precej več zapravijo za hrano kot za obleko…

Večina ima tudi iTelefon, v službi pa vsaj nekaj od teh samo minimalca. Trend razkazovanja “fake statusa” podobno, kot nekateri fantalini tukaj z odsluženimi cestnimi križarkami. Tisti, ki si lahko privoščijo, zelo verjetno kupujejo diskretnejše kose. Poleg tega povprečen državljan takih znamk (razen Rolexa in iTelefona) itak ne pozna.

🙂

Face it- tudi take tukaj sodelujemo, ne samo socialno dno, po tvoji oceni….

Ne verjamem popolnoma nic.Ko je potrebno kaj v lonec dat,pa kup receptov,kako prisparati.Samo toliko v vednost delam z ljudmi,ki imajo res velike place pa si tega,kar pisete ene ne privoscijo..tako,da..ja.ha.ha..ha

Najbolj se vidi tam, kjer je fejk. :))

Poglej, če nicki štimajo. 🙂

Če si v dvomih, da nekateri nimajo za v lonec: avtomobilov za 50 – 60k EUR ne privarčuješ s šparovno kuho, ravno tako ne nepremičnin za 400 – 500k.

cena ne igra vloge,če mi je ok kupim.

A si brala moje misli, dejansko toliko skoncentriranih žensk ki kupujejo oblačila višjega cenovnega razreda, ko pa okoli gledaš pa toliko slabo oblečenih žensk včasih ni bilo. Ko se srečamo prijateljice res ugotavljamo kako malo je urejenih žensk. Sem ogledovala ženske na raznih seminarjih še frizure niso imele urejene kar neke dolge repe, mastne ne umite lase, frizura, ki je klicala po frizerju vse preraslo ja res ne vem …..Morda pa so tele objave bolj sanja svinja o koruzi, a koruze nema!

A si brala moje misli, dejansko toliko skoncentriranih žensk ki kupujejo oblačila višjega cenovnega razreda, ko pa okoli gledaš pa toliko slabo oblečenih žensk včasih ni bilo. Ko se srečamo prijateljice res ugotavljamo kako malo je urejenih žensk. Sem ogledovala ženske na raznih seminarjih še frizure niso imele urejene kar neke dolge repe, mastne ne umite lase, frizura, ki je klicala po frizerju vse preraslo ja res ne vem …..Morda pa so tele objave bolj sanja svinja o koruzi, a koruze nema![/quote]

Kje vidiš ti koncentracijo višjega cenovnega razreda?

Do sedaj je samo ena uporabnica napisala malce večje cifre. Vse ostale številke so popolnoma normalne.

Ko pride nepremičninski davek, se pa preseratorji množično zjočete, da boste propadli zaradi pogoltne države.

Tisti, ki imajo, imajo ravno zato, ker delajo tako. 🙂 🙂

A si brala moje misli, dejansko toliko skoncentriranih žensk ki kupujejo oblačila višjega cenovnega razreda, ko pa okoli gledaš pa toliko slabo oblečenih žensk včasih ni bilo. Ko se srečamo prijateljice res ugotavljamo kako malo je urejenih žensk. Sem ogledovala ženske na raznih seminarjih še frizure niso imele urejene kar neke dolge repe, mastne ne umite lase, frizura, ki je klicala po frizerju vse preraslo ja res ne vem …..Morda pa so tele objave bolj sanja svinja o koruzi, a koruze nema![/quote]

Kje vidiš ti koncentracijo višjega cenovnega razreda?

Do sedaj je samo ena uporabnica napisala malce večje cifre. Vse ostale številke so popolnoma normalne.[/quote]

Nehaj no, kdo tebi kaj verjame. Ena sama samohvala, kako si se pri 19 odselil od doma, sam skrbel zase, spotoma si očitno kupoval še drage cunje, šparal za starost in sam kupil stanovanje. In vse to v državi, kejr je povprečna plača okoli 900 eurov in tudi večina maldih diplomantov ne dobi kaj dost čez jurja.

Dost ti nakladaš stari. Bo prej res, da še pr starih živiš..

Kje vidiš ti koncentracijo višjega cenovnega razreda?

Do sedaj je samo ena uporabnica napisala malce večje cifre. Vse ostale številke so popolnoma normalne.[/quote]

Nehaj no, kdo tebi kaj verjame. Ena sama samohvala, kako si se pri 19 odselil od doma, sam skrbel zase, spotoma si očitno kupoval še drage cunje, šparal za starost in sam kupil stanovanje. In vse to v državi, kejr je povprečna plača okoli 900 eurov in tudi večina maldih diplomantov ne dobi kaj dost čez jurja.

Dost ti nakladaš stari. Bo prej res, da še pr starih živiš..[/quote]

O kakšni samohvali govoriš? Tvoj je problem in ne moj. Večkrat sem tudi napisal, da 900 EUR omogoča životarjenje, kaj več pa ne. Tega pa ne napišeš.

Vzdrži se, če so fouš.

Ce vzamem za primer Lj….kamor koli pogledas sami ponaredki(ki jih dobis na vsakem vogalu)….
Jaz verjamem,da obstajajo ljudje,ki dajo veliko za en kos garderobe…samo taki sigurno niso na monu:-)

Prideš na dom prečekirat garderobo?

In kam daste ko ne nosite več? Dobrih stvari bi bila vesela.

Prodamo.
Dizajnerskim rabljenim oblačilom cena nikoli ne pade več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!


Jaz pa verjamem, da so na tudi na Monu. To je tako kot kupovanje dragih avtomobilov. Bojo prisparal pri hrani ali kje drugje, samo da bo za tisto, kar srce zeli. Saj ce jih ne bi bilo, tudi dragih trgovin ne bi bilo.

Ampak tudi jaz na cesti ne vidim dragih oblacil, ali pa vsaj ne zgledajo draga. Na primer, zame je drago tudi elegantno. Ena draga majica ne bo nikoli zgledala elegantno, tudi ce placas 100 evrov, ker je ze po svoji funkciji in dizajnu neelegantna.

Imam prijateljico, ki si kupuje draga oblacila, ampak za moj okus ne zgleda ne elegantno, ne lepo. Samo zalostno in postarana v njeni crnini. In to sem ji povedala, ampak se boji obleci karkoli drugega, ker so taka oblacila v njeni drugi druzbi takorekoc uniforma.

Pojem “drago oblačilo” se je itak izrodil. Zdaj je “drago” že vse kar ni instant cunja iz Mane, Kika ali H&M za 15€. (in pri kateri je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šanse da se bo po parih pranjih razparala, zluknjala, usmradila ali razbarvala.)

Oblačila srednjega in višjega razreda so iz kvalitetnejših materialov (in krojev), so pa prav tako vseh vrst. Tako svečana, poslovna, kot casual, športna,… Primerna za ene postave ali za druge. Cena še ne garantira, da bo človek izgledal šik, da bo dobro skombinirano ali da bo pasalo na postavo.

Veliko nas ima tam med 1500 in 3000€ plače in pri takšnih dohodkih se da normalno kupovati obleke, hrano, dopuste in avte srednjega razreda, brez razsipavanja in tudi brez odrekanja. Pa tudi na mon pokukamo. 😉

vprašanje je za tiste, ki lahko dajo in tudi dajo..in gredo vseeno na morje in smučat, pa še kam drugam.

tudi jaz imam eno tako, same firme, gucci, dolcegabanna, burberry, ni da ni..ampak, ker nima niti minimalno okusa, izgleda to tako ceneno in ci.gansko da ne rečem, da boh pomagaj, ne zna skombinirat, všeč ji je svetleče, samo nek se vidi razkoš..ima cote gor za 500-1000 eur, pa me je včasih sram it z njo po ulici.

New Report

Close