Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tiste ki poznate novigrad in poreč

Tiste ki poznate novigrad in poreč

Odpravljamo se na dopust. Vremenska napoved je bolj deževna, oblačna, vroče nam ne bo.
Kam na izlet če ne bo za kopanje, otroka sta stara 9 in 12 let.

PREBERI SI MOJ OPIS DOPUSTA NA HRVAŠKEM TE BO MINIL IT TJA!!!

Pogledat Poreč in Rovinj, vmes greš lahko na pizo. Lahko greste na Kamenjak. Lahko grese pogledat opuščeno mesto Dvigrad[/url], ko že greste na Kamenjak. Pula. Kakšen gokart. Brioni 🙂 Grožnjan. Motovun.
Mi vedno upamo, da bo med dopustom vsaj en slabši dan (ker pada cel dan nikoli ne), tako da se lahko kam odpravimo.

Na Kamenjak jaz v slabem vremenu ne bi hodila ker tam nimaš nič za počet, tja je za it v dobrem vremenu ko se lahko kopaš.
Drugače pa lahko greste po Poreču, Novigradu, Umagu….

Odvisno, kakšno slabo vreme je. Če pada dež, res, sicer pa če je le delno oblačno ali malo piha, lahko hodiš po skalah, se na hitro okopaš, pa če je po dežju, še avto ni ves prašen 🙂
Ker, roko na srce, če je sončno, te julija sežge, ker sence ni 😛

Celinska Istra zna bit dost zanimiva, stara majhna mesta Motovun, Grožnjan, kjer imaš tud dobro hrano, v Beramu je tud cerkev s fresko mrtvaškega plesa, Pula z areno, fajn zna bit izlet na Brione, Limski kanal z ladjo, ki je v obliki fjorda, v Vodnjanu lahko vidiš prave mumije, če se zapelješ proti Učki, padeš v precej hribovit svet, pri Poreču je tud podzemna jama, a je ne poznam.

a za Slovenijo smo pa preveč fini

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

bi šli, a je marsikoga strah, da bi nate naletel…..
ti si kriv za odliv valute na Hrvaško, tolk da boš vedu!

Pa Istarske toplice niso daleč, akvarij v Poreču, res pa lahko Motovun, pa po drugi strani dol do Pazina in nazaj v Poreč.

V Puli se splača iti na trdnjavo Verudela, v kateri je lep (tudi velik) akvarij.

Odsvetujem akvarij v Poreču, preveč denarja za sprehod po enem prostoru. Veliko lepši je akvarij v Puli, kjer se sprehajaš po gradu.

New Report

Close